Autor Wątek: Black & White  (Przeczytany 2047 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Black & White
« dnia: 26 Październik 2007, 16:17:44 »
Witam!
Czy słyszał ktoś z was grę o tytule Black & White?
Co o niej uważacie?
Według mnie jest to fajna gra. Wcielamy się tam w Boga. W 1-szej części walczymy z innymi Bogami. W 2-giej już nie ma Bogów ale naszemu ludowi zagraża niebezpieczeństwo i dlatego wracamy, a dodatku do 2-giej części walczymy z innnym Bogiem który został przyzwany z poprzez martwe ofiary ludu Azteckiego.

Umieszczjcie tu swoje zdania na temat tejże gry!

Offline Borys009

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Black & White
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudzień 2007, 17:25:36 »
Uwielbiam Black & White. Cała seria jest porządna, bardzo fajnie mi się w nie gra, ale szkoda że nie przeszedłem drugiej części wiem, że jest fajna bo kumpel mi mówił, ale to tylko dlatego że nie miałem na nią czasu. Chyba sobie ściągnę i pogram. ;] Zobaczymy.

Co do pierwszej części Black & White to fajna fabuła, jak na taką starą grę to jara nie powiem, ale jakieś dwa może trzy lata temu to ta gra była niesamowita. Potem jak już ją każdy miał i przeszedł to szybko się znudziła. Dla mnie jest dobra nadal, wiecie co nawet dziś sobie jej szukałem i się zastanawiam czy sobie zainstalować i pograć nią.

Forum Tawerny Gothic

Black & White
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudzień 2007, 17:25:36 »

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Black & White
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Grudzień 2007, 18:09:27 »
Myyy....:D fajowa gra, grałem w nią bez ustanku:P, ale tylko w dwójkę. Możecie mnie uznać za maniaka, ale ja, jak juz zdobyłem jakąś wyspę, bawiłem się w że to Khorinis i budowałem rożne zabudowle w częściach wyspy, a miast zawsze próbowałem zmienić w Khorinis:P taką mam już przypadłość:D

Forum Tawerny Gothic

Black & White
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Grudzień 2007, 18:09:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything