Ankieta

Jaka przegl

Mozilla Firefox
51 (64.6%)
Internet Explorer
12 (15.2%)
Netscape
0 (0%)
Camino
0 (0%)
Flock
0 (0%)
Scipstone
0 (0%)
Inna(napisz w po
3 (3.8%)
Opera
13 (16.5%)

Głosów w sumie: 76

Autor Wątek: Jaka przeglądarka  (Przeczytany 9689 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Jaka przeglądarka
« dnia: 26 Październik 2007, 16:02:55 »
Jakiej przeglądarki używacie? Ja osobiście używam Mozilli Firefox. Fajna bardzo prosta w obsłudze. Na początku gdy ją zainstalowałem bardzo mnie wnerwiało instalowanie wtyczek, ale teraz bardzo dobrze się sprawuję.
-------------------------------------------
Sorka, że o tej Operze zapomniałem.
« Ostatnia zmiana: 26 Październik 2007, 17:12:33 wysłana przez IsentoR »

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Październik 2007, 16:04:58 »
Ja tam używam:
- Internet Explorer
- Opera (głównie ją)
- Mozilla Firefox

Używam każdej z nich ale najczęściej Operę!

Forum Tawerny Gothic

Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Październik 2007, 16:04:58 »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Październik 2007, 16:05:23 »
Mozilla - Przejrzysta, i tylko wtyczki psują cały obraz.Kumpel pewnego dnia polecił ja ściągnąłem, zainstalowałem i do tej pory nie miałem z nią problemu, z Opery nawet nigdy nie korzystałem i nie mam zamiaru, o explorerze nawet nie wspomnę...
_____
PS o operze zapomniałeś, a to dość popularna przeglądarka.
« Ostatnia zmiana: 26 Październik 2007, 16:07:16 wysłana przez Zhai »

Offline Vertex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • everybody lies
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Październik 2007, 16:07:19 »
Nie rozumiem dlaczego nie ma wariantu: opera bo wg. mnie jest to bardzo znana przeglądarka dlatego też jej używam bardzo przejrzysta i jak dla mnie łatwa w obsłudze. Pozdrawiam

Offline REIDAK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Październik 2007, 16:08:56 »
Ja też urzywam mozilli ponieważ jest prosta w obsłudze. Wcześniej korzystałem z Explorera, ale mi się znudził i pobrałem z neta Firefoxa.

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Październik 2007, 16:17:18 »
Ja używam starego, dobrego Internet Explor'era. Ponieważ, jest to dobra przeglądarka, i nic do niej nie mam. Chyba więcej się nie musze rozisywać?

Dyum

  • Gość
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Październik 2007, 13:14:20 »
Ja używam Mozilli. Uważam, że jest bardzo łatwa w obsłudze i nawet najgorszy debil zrozumie jak się nią obsługiwać zaledwie w 5 minut.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Październik 2007, 18:35:15 »
Niestety muszę się przyznać, że kiedyś używałem IE, lecz na dobrą drogę FireFoxa nawrócił mnie nasz koffany admin. Używałem także Opery, lecz jakoś nie przypadłą mi do gustu, tak więc zostałem przy FF.

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Listopad 2007, 15:55:30 »
A ja używam Internet Explorera. To dobra, łatwa w obsłudze przeglądarka. Kiedyś kolega na siłe chciał mnie nakłonić do ściągnięcia Fire Foxa, a potem gdy zostawiłem go samego przy komputerze ściągnął go. Zainstalował tę przeglądarkę... Po zainstalowaniu Internet wogóle nie działał (konfiguracja była), a następnego dnia Windows się strasznie wieszał. Po reinstalce stwierdziłem, że nigdy nie zkorzystam w FF (Fire Foxa). A Opery jeszcze nie próbowałem...

Offline Dracom

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Listopad 2007, 16:01:36 »
Osobiście używam przeglądarki "Mozilla Firefox", jest ona moim zdaniem najbezpieczniejsza i łatwa w obsłudze. W prównaniu do podstawowej przeglądarki - Internet Explorer w tej nie wyskakują strony reklamujące coś, niestety pojawiły się inne rodzaje reklam ^^...
Przydałaby się przegląrka która usunęłaby je całkowicie... Jednak takiej niestety nie będzie ^^

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Grudzień 2007, 09:28:33 »
Ja używam głównie Mozilli Firefox, chociaż mam zainstalowaną Operę i Internet Explorer. Opery ostatnio najrzadziej używam, zaś Explorera mam dla ojca, bo on używa tylko tej przeglądarki. Firefox jak dla mnie spełnia się najlepiej i najprościej....

Respev

  • Gość
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Grudzień 2007, 11:18:12 »
Cytuj
Nie ma błędów i prosta obsługa
Tak, ciekawe tylko, dlaczego co 2 tygodnie wychodzą aktualizacje krytyczne...

Cytuj
Internet Explorer w tej nie wyskakują strony reklamujące coś
IE7 także blokuje reklamy.

Cytuj
A ja używam Internet Explorera. To dobra, łatwa w obsłudze przeglądarka.
A widział ktoś trudną w obsłudze przeglądarkę? Każda w tym samym miejscu posiada pole adresu i zakładki.

Offline Matty

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Styczeń 2008, 09:59:30 »
Cytuj
A ja używam Internet Explorera. To dobra, łatwa w obsłudze przeglądarka.

Jak mówił mój przedmówca, a jest jakaś trudna w obsłudze?
IE więcej błędów niż wszystkie wymienione w ankiecie przeglądarki razem wzięte. Dodatkowo te wszystkie reklamy i oczywiście rodowód Micro$hitu x].

Jeśli chodzi ode mnie, praktycznie od początku używam "Ognistego Liska", jest wydajniejszy, szybszy, w jakiejś części pozbawiony reklam, no i zapominajmy o oprawie wizualnej ;>.
Czasem, ale to wybitnie rzadko, używam Opery, ale denerwuje mnie w niej jeden fakt. Wszystko otwiera się w jednym oknie i czasem można się pogubić w zakładkach. Miałem również błąd z "chowaniem się" komend html, na forach, na których np. można zmienić wielkości liter, nie używając komendy: [size], opera mi ją uparcie pokazywała i miałem olbrzymie problemy z wyszukaniem tekst z pośród komend :F.

Respev

  • Gość
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Styczeń 2008, 11:25:25 »
Cytuj
Czasem, ale to wybitnie rzadko, używam Opery, ale denerwuje mnie w niej jeden fakt. Wszystko otwiera się w jednym oknie
Klikaj w link środkowym przyciskiem myszki bądź L. Shift + LPM.

Offline Zigur

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Styczeń 2008, 12:33:07 »
Ja używam Internet explorera 7, jakoś tak do niego przywykłem jest prosty w obsłudze i nie kasuje po jakimś czasie z listy stron na których się było jak np. Firefox

Offline Givess

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Styczeń 2008, 13:36:13 »
Ja używałem Maxthrona Internet explorer a eraz Mozili ona jest najlepsza jak dla mnie.

Offline Sztofort

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Gothic 3 Player.
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Styczeń 2008, 17:48:01 »
Ja używam Mozilli Firefox bo moim zdaniem to najlepsza przeglądarka nie mówiąc o Gates-owym dupnym IE. (bez obrazy dla userów) Co do Opery to nie umiem się nią obsługiwać   ale słyszałem że to dobra przeglądarka.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Styczeń 2008, 21:23:24 »
Z początku bardzo długo (trzy lata) używałem przeglądarki Internet Explorer i jakoś niezbyt chciałem się przekonać do Mozilli - uważałem, że jest zbyt mozolna i zbyt długo wczytują się obrazy. Dopiero od niedawna stałem się posiadaczem tejże przeglądarki i szczerze nie żałują. Jak na razie nie ,,podłapałem" żadnego robaka czy coś (w przeciwieństwie do IE), a i na szybkość nie narzekam. Miły w obsłudze download, opcje też są dosyć przejrzyste, w zasadzie nie mam na co się boczyć. Nie żałuję, że przeszedłem na Mozillę - jedynie ubolewam nad faktem, iż nie mogę wchodzić w ,,Ulubione" przez foldery na Pulpicie, bowiem wtedy obsługiwany jest IE. Muszę uruchamiać stronę główną z paska szybkiego uruchamiania, co jest dla mnie trochę uciążliwe i nieporęczne (dodatkowo strona główna zanim wyskoczy, to minie trochę czasu :/). Tak czy siak Firefox ma u mnie wielkiego plusa.

Offline dekster17

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Styczeń 2008, 21:36:28 »
Ja Firefoxa używam. Używałem kiedyś Netscape, ale to jest dokładnie to samo, co FF. Miałem kiedyś Operę, ale jakaś wolniejsza była. IE to tandetny szajs. Tę przeglądarkę należy wyrzucić z komputera ze względu na bezpieczeństwo. Poza tym IE jest wolny i mało bezpieczny.

Ogólnie mówiąc: każda przeglądarka jest lepsza od IE.
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2008, 18:36:59 wysłana przez Boba Fett »

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Styczeń 2008, 21:41:59 »
Jak dla mnie to nowa wersja Internet Explorer jest wystarczająca  . Mam internet od dłuższego czasu i wciąż "nie rozumiem" po co ściągać nową przeglądarkę.

Forum Tawerny Gothic

Jaka przeglądarka
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Styczeń 2008, 21:41:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top