Autor Wątek: Zlot GOTHIC  (Przeczytany 5262 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Zlot GOTHIC
« dnia: 26 Październik 2007, 15:22:46 »
Oto stara treść tego posta, którą uznaje za nie ważną;D, natomiast pod spodem pisze nowa.


No forowicze, jutro jest początek zlotu, na który część z nas pojedzie, zobaczy co ma zobaczyć i z wielkim zadowoleniem wróci do swoich domów, siądzie przy kompie i napisze posta, pod tytułem nie wiem sam....hymmm....może....Co było na zlocie. Wiele osób tak napisze, ale szczerze mówiąc pewnie nas pan Isentor wyprzedzi  Nas przepraszam was...bo ja nie pojadę bo mój głupi brat nie zdał na prawo jazdy, więc z kim. Takich osób jak ja jest wiele, może nawet więcej niż tych co pojedzie. Zresztą zobaczycie ile osób się wypowiedziało na ten temat i zobaczycie ile z nich pojedzie. Moim zdaniem to nie będzie wiele osób, ale mogę się mylić. Kto z was pojedzie na pewno i czym, oraz żeby pomóc innym napiszcie z jakiego miasta jedziecie, a może ktoś z was się dogada z kolegą z forum i go zabierze, mnie nie bierzcie, bo ja wam będę pierdzielił całą drogę do Książa Wielkiego: Daleko jeszcze?: :biggrin:. A na dodatek nie jadę przez taką jedna panią i nie chodzi to o moją mamę i nikogo z rodziny :]:, która wymyśliła co innego na weekend :biggrin:. W takich sytułacjach powiem tylko jedno. Po co mi dziewczyna w takich chwilach :]:?? Wszystko potrafią zepsuć . Odpowiedzcie szczegółowo, a może ktoś wam umili jazdę na zlot.


W tym temacie jak już napisałem w jednym z postów niżej i jak napisał Isentor piszcie o tym co było, co robiliście i jakie macie wspomnienia ze Zlotu Gothic. Każdy kto był na nim proszony jest o jak najwięcej informacji i na jak najciekawsze momenty zlotu. Oczywiście każdy może się w tym temacie udzielić, ale nie chce widzieć nabijania postów bo ktoś odpowiada na treść starego tematu!

Pozdrowienia od Bezia
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad 2007, 16:27:33 wysłana przez ..::Bezimienny::.. »

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Zlot GOTHIC
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Październik 2007, 22:34:13 »
Witam,
zlot został zakończony. Powiem tak, pierwszego dnia była kompletna porażka. Stoisko było, był wielki wyświetlacz, konkursy z nagrodami (2 z 14 grami do wygrania + niespodzianki) lecz firma, która miała nas zaopatrzyć w komputery nie wywiązała się z umowy i nie zostały one dostarczone. Za te utrudnienia z całego serca przepraszam. Drugi dzień był już o wiele lepszy. Stoisko zostało lepiej ustawione, do naszej dyspozycji mieliśmy 6 komputerów z Gothic 3, w którego goście jak i fani mogli pograć. Zostały też przeprowadzone dwa konkursy, w których też były gry do wygrania. Jednym słowem, zlot nie był taki jaki zapowiadałem, przyznaje. Ale uwaga!!! W styczniu lub w Lutym odbędzie się druga edycja, tym razem w większym mieście i na większej imprezie!! Miasto to Kraków, nazwy imprezy jeszcze nie ma, ale będzie się ona odbywać na halach gdzie co roku odbywają się np. PC Tuning, jednym słowem 3000 m2 zajętego miejsca!!! Już was na niego zapraszam, obiecuję o wiele lepsze stoisko.

Jeszcze raz chciał bym przeprosic za pierwszy dzień imprezy!!!

Forum Tawerny Gothic

Zlot GOTHIC
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Październik 2007, 22:34:13 »

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Zlot GOTHIC
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Październik 2007, 23:29:50 »
Chętnie bym pojechał, ale niestety tego nie zrobię. Nikt mnie nie odwiezie, a autobusem nie chcę mi się jeździeć. Ale chętnie bym się tam zjawił! Szkoda!

PzDr!


Edit: Postaram się i możę będę na tym w Krakowie!!
« Ostatnia zmiana: 28 Październik 2007, 23:51:22 wysłana przez Adinox »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Zlot GOTHIC
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Październik 2007, 23:51:40 »
Cytat: Adinox
Chętnie bym pojechał, ale niestety tego nie zrobię. Nikt mnie nie odwiezie, a autobusem nie chcę mi się jeździeć. Ale chętnie bym się tam zjawił! Szkoda!

PzDr!
Nabijamy posty co? Nawet nie przeczytałeś poprzedniej wypowiedzi. Zlot się już zakończył. Postaram się opublikować na tawernie zdjęcia czy inne materiały jakoś ukazujące zlot oraz targi. A tak poza tym co czekam na wypowiedzi osób, które na nim były...

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Zlot GOTHIC
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Październik 2007, 00:02:33 »
No jeżeli to była porażka, to nie żałuje hyyy ...,a tak poważnie to szkoda, jednak bym chciał. Jedno mnie teraz wkurza, czemu następny zlot jest w Krakowie, moglibyście zrobić chociażby we wrocławku, bo jest na środku, bo skoro mogło się to odbc w budynku szkoły, która jest miasteczku, czy wiosce to i tam się znajdzie miejsce do zrobienia targów. Najlepiej gdyby odbyły sie w moim mieście , ale to już kiedy indziej. Powiem jedno Kraków jest za daleko:D

A i prosze o zamknięcie tematu, bo teraz będą pisać soby by nabić posty, więc to już nie to samo:D

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Zlot GOTHIC
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Październik 2007, 17:22:26 »
Ja mam jedno pytanie do czesia czy na stronie zlotu bedzie można zamówic koszulki z gry o których mówiliście?
Kiedy?
« Ostatnia zmiana: 29 Październik 2007, 17:23:53 wysłana przez Arkhan »

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Zlot GOTHIC
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Październik 2007, 19:34:13 »
Porażka to to nie była, mimo braku sprzętu udało nam się spędzić mile czas.

Co do miejsca, wiesz chociaż co to jest PC-Tuning SHOW ? Najważniejsza impreza komputerowa w Polsce. Właśnie tam, gdzie ona się co roku odbywa, będą inne targi, wraz z naszym stoiskiem. Jeszcze za dużo powiedzieć nie mogę, ale niedługo dam więcej szczegółów.

Koszulki. Będzie można kupić. Kiedy ? Nie wiem. Kiedy firma zrealizuje moje zamówienie, które zostało złożone z jakieś 3 miesiące temu .

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Zlot GOTHIC
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Październik 2007, 21:04:51 »
Ja nie byłem na zlocie czego nie żałuję, nie kocham Gothica żeby specjalnie przyjeżdżać na takie spotkania, a poza tym miałem parę spraw na głowie.

To był taki wstęp, teraz powód mojego posta w tym temacie. Mam pytanie, czy KTOKOLWIEK z osób zarejestrowanych na forum był obecny na zlocie? To jest sprawa bardzo ważna. Osoby, które były proszę o zgłaszanie się w tym temacie. Naprawdę proszę o zgłoszenie się kogoś kto był.

Za pomoc dziękujemy.


Pozdrawiam, Crisis.

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Zlot GOTHIC
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Listopad 2007, 21:05:20 »
Popieram Isentora wrzuccie jakies fotki  chetnie zobacze jak sie tam bawiliscie <piwko>Mam prosbe do tych co byli piszcie o wrazeniach  ze zlotu !
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad 2007, 21:07:43 wysłana przez Pawelck91 »

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Zlot GOTHIC
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Listopad 2007, 14:47:02 »
Od tego posta niech w tym temacie piszą wyłącznie osoby, które były na Zlocie Gothica, a reszta niech się wstrzyma od nie potrzebnych postów chodzi tu u nabijanie ich. Każdy kto był i ma coś do powiedzenia niech pisze co i jak było!!

A i w tręści mojego pierwszego tematu też zmieni się trochę, żeby każdy widział na wstępie o co chodzi.
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2007, 14:57:58 wysłana przez ..::Bezimienny::.. »

Forum Tawerny Gothic

Zlot GOTHIC
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Listopad 2007, 14:47:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything