Autor Wątek: Oceń Poprzednika 4.  (Przeczytany 57308 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Styczeń 2008, 09:14:48 »
Peanut ;P

Nick: Orzeszek. :] Nie no, ten nick nie powstał od słowa orzech, ale wiem, że od filmów Jeff Dunham and Peanut. ;p Nigdy jeszcze takiego nie widziałem, nawet na angielskich stronach (ta, wystarczyłoby mieć nick telewizor lub odtwarzacz DVD ;p). Podoba mi się, jest taki "inny". ;]

Avatar: Super :P Podoba mi się ten taniec, zawsze jak chcę się pośmiać, to patrzę na tego avka. Jest po prostu obłędny, więcej takich, a świat będzie weselszy. :D

Sygnatura: Rzal i bul... wszystko jasne. Tekst super, zero błędów ortograficznych i w ogóle cacy!

User: Taaa... on można rzec, dla wielu jest userem kontrowersyjnym, ale nie dla mnie. ;] Jako użytkownika cenię go za swobodę pisania o swoich poglądach, jak coś mu nie pasuje, to o tym pisze otwarcie, kogoś chce zjechać, pisze o tym otwarcie. Może nie jest to pochwalane przez większość, ale właśnie coś takiego bardzo cenię. ;] Poza tym Peanut jest aktywny w tych można rzec najtrudniejszych tematach (Aborcja na przykład). Swoje posty zawsze popiera jakimiś argumentami. Jednak nikt nie jest bez skazy, jego swobodne wysławianie się czasem może być zbyt swobodne. :p

Największe zalety: Swoboda wysławiania się.

Największe wady: Czasem zbyt wulgarny.

Obrazek:


Stosunek do innych: Obojętny, tego kogo nie zna ma praktycznie w czterech literach. :x

Jaki jest poza forum: Można rzec wulgarny, nawet aż zbyt, ale jedno jest pewne - rozmowy z nim są niezapomniane. Jego otwartość i swoboda podczas rozmów czasem mogą powalić. Ogólnie fajny człek. ;)

Co sądzisz o jego postach: Pod względem zawartości jedne z najlepszych na forum. ;]


Pozdrawiam, Crisis.


Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Styczeń 2008, 15:48:12 »
Crysis
Nick: z czym się może kojarzyć.... ze świetnym fps-em?
Avek: fajnie że sam zrobiłeś, ogólnie spoko
Sygna: jedna z lepszych sygnaturek, świetna z Prince of Persia: Two Thrones
User: pisze dobre posty, nie spamuje, kulturalny(do czasu), trochę się bulwersuje
Zalety:^^^^^^^^^^^(patrz wyżej)
Wady:bulwers  
Obrazek
[a href=\'index.php?act=findpost&pid=0\']Another joke![/a]
Stosunek do innych: lubi komentować...(niekiedy trochę się denerwuje:P)
Jaki jest poza forum: nie wiem... może sam z nim pogadaj?
Co sądzisz o jego postach: a to różnie bywa


100100100POST!
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2008, 15:49:04 wysłana przez Myrtir »

Forum Tawerny Gothic

Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Styczeń 2008, 15:48:12 »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Styczeń 2008, 16:33:20 »
Myrtir

Nick
- taki zhaiefajny, sweetaśny i w ogółe muaa

Avatar - Nie przepadam za takimi parodiami... nawet, jeżeli chodzi o Kaczyńskich. Dla mnie co najmniej nie odpowiedni na standard forum

Sygna - Odliczamy.pl jest ostro przestarzałe, a drugi obrazek wzięty od muminka z forum. Nie popisałeś się i sądzę, że pojechałeś po najmniejszej linii oporu

User
- Dość mało postów, ale sprawia wrażenie w miarę normalnego < czyt. nie Kerthowatego >. Nie zakłada tematów rodem od Jowooda, nie zaśmieca forum < bo to robie ja :) > czyli zwykły, przeciętny szaru użytkownik TG

Zalety
- Sprawia wrażenie miłego
Wady - przeciętna aktywność

Obrazek

Tutaj

Stosunek do innych - chyba otwarty na ludzi a z całą pewnością traktujący ludzi z dystansem
Jaki jest poza forum - taki sam jak na forum ;f
Co sądzę o jego postach... są w miarę dobre, chociaż do ideałów brakuje, jest ok
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2008, 16:35:57 wysłana przez Dies Irae Vae Victis »

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #23 dnia: 28 Styczeń 2008, 18:03:37 »

Nick-Dies Irae Vae Victis hmm..coś po łacinie i coś z deszczem nie wiem.Ale ogólnie jak się na niego patrzy to nawet spoko

Avatar-Dużo czerni...jakiś znak,podoba mi się ten avek szczególnie z dopasowania kolorów

Sygna-Kononowicz zlikwiduje wszystko heh :D.Fajna sygna tylko kolorki,a ten podpis to sam wymyśliłeś?

User-Z tego co mi się zdaje to raczej porządny user nie spamuje(raczej)ogólnie taki veteran tego forum(że tak powiem)

Zalety-Miły,Pomocny i nie brak mu poczucia humoru:]

Wady-Może czasami off topic

Obrazek



Stosunek do innych-Próbuję Pomóc jeśli ktoś potrzebuje.

Jaki jest poza forum-Nie znam go ale zakładam że spoko koleś z niego ;]

Co sądzę o jego postach-Są w porządku czsami zachce mu się rozbudować posta i napisać co naprawdę pożytecznego dla innych.



Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #24 dnia: 02 Luty 2008, 11:38:13 »
Amras

NICK- nie wiem jakiś dziwny, kojarzy mi się z piratami.
Avek- badziewne Naruto Nie podoba mi się
Sygna- znowu bajki i do tego napisane "I Love Nartuto blebleble..." Nie podoba mi się
User- lubi bajki brrr
Zalety- nie spamuje
Wady- mało aktywny
Obrazek
POKEMON!
Pierwsze co mi przyszło na myśl to ten badziew....
Stosunek do innych- obojętny
Jaki poza forum- pewnie ogląda te swoje szatańskie bajeczki, nie no Joke!
Co sądzę o jego postach- solidne ale mało ich

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Luty 2008, 11:54:40 »
Myrtir

Nick: Kojarzy mi się z środkiem czyszczącym
Avatar: Taki sam ma pewnie Donald Tusk
Sygnatura: Jakiś futrzany, spleśniały ziemniak.
User: Nie lubi bajek :P
Zalety: Pisze w miarę sensowne posty :P
Wady: ÂŻadna poważna wada nie przychodzi mi do głowy.
Obrazek:
Stosunek do innych: Raczej miły.
Jaki jest poza forum: Nie wiem.
Co sadzę o jego postach: Na temat, tylko czasami mały offtop

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #26 dnia: 02 Luty 2008, 16:34:27 »
Mantos

Nick:Kojarzy mi się z "mentosami" .( Dla noobów- takimi cukierkami). Nick jest oryginalny nie spotkałem takiego jeszcze.
AvatarAvek z TG, przedstawiający jakiegoś ludka z mieczem. Nic ciekawego.
Sygnatura:Twoje miasto i wiedźmin( pewnie z Ciebie zapaleniec tej gry)
User:Wygląda mi na niezłe ziółko.
Zalety:Wytyka ludziom że nie lubią bajek:D
Wady:Troszkę krótkie posty.
Obrazek:
HEHE
Stosunek do innych:Miły aż do bólu.
Jaki jest poza forum:Nie wiem ale strzelam że miły aż do bólu.
Co sądzę o jego postach Treściwe ale krótkie.

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Luty 2008, 17:59:37 »
Nick: nudny, nieciekawy, z gry. Gothicowy Lee z literką s zawsze można się bardziej wysilić, ale jak kto woli.
Avatar: wyszczerzona morda z dragon ball, nigdy za mangą nie przepadałem więc avek jak dla mnie cieniuchny.
Sygnatura: userbar o tym, że user fanem dragon balla, a po za tym kilka mądrych tekstów, ale to i tak bardzo niewiele.
User: nie wiem, nie znam.
Zalety: też nie wiem, nie znam go.
Wady: jak wyżej.
Obrazek: http://www.theactingwebsite.com/images/lees_people.bmp
Stosunek do innych: chyba pozytywny.
Jaki jest poza forum: nie mam zielonego pojęcia.
Co sądzę o jego postach: przeciętne.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Luty 2008, 18:44:44 »
Xoulus

Nick: Niby oryginalny, ale jednak niezbyt mi się podoba. Wydaje mi się jakiś dziwny. Poza tym nie lubię nazw, które zaczynają się od "X", od taki foch. ;P
Avatar: Render z Heroes of Might&Magic V. Sam obrazek mi się nie podoba, sama czcionka dziwna. Jednak ogólnie efekt jest całkiem, całkiem.
Sygnatura: Mua. ;p Obrazek i efekty boskie, ale coś mi się wydaje, że źle dobrana czcionka wraz z kolorem. Jednak sama sygna jest bardzo dobra. ;]
User: Użytkownik, który bardzo rzadko się zjawia na TG, był kiedyś modem, został wybrany razem ze mną, ale po pewnym czasie stracił go, obijał się. Mało aktywny. Jednak jak z doświadczenia wiem, że potrafi być dobrym userem. ;]
Największa Zaleta: Hmm... podobają mi się jego sygnatury, które robi. Nic innego nie jestem w stanie wymyślić. ;p
Największa Wada: Obibok, szybko się nudzi czymś.
Obrazek:

Stosunek do innych: Raczej neutralny.
Jaki jest poza forum: Jeśli jest taki sam, to raczej przyjazny i kulturalny.
Co sądzę o jego postach: Przeciętne.


Pozdrawiam, Crisis.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Luty 2008, 19:27:08 »
Crisisek

Nick: Nie wiem co powiedzieć. Ot, zwyczajny, nie ciekawy. Od imienia Krysia... wróć, Krzysiu :P. Nic specjanego, takie sobie coś jest i będzie. Lepszy od poprzedniego.

Avatar: Genialny, cudowny, wspaniały, najlepszy. Jest tak Boski że ciężko to opisać słowami! Skąd masz to cudo szczfany lisie?!

Sygnatura: A fe, weź to paskudztwo. Brzydkie, ktoś kto to robił kompletnie się na tym nie zna. Brzydkie że aż bierze na wymioty. Jak można było sobie coś takiego ustawić na sygnature to ja nie wiem. Bezwstydnik to, won mi stąd. :P.

User: Noo, ujdzie w tłumie. Spoko loko, w niczym nie przeszkadza, acz czasami jego teksty są tak głupie że potrafią dobić człowieka, czasem wręcz przeciwnie. No ale nie będę się na ten temat rozpisywał, bo przecież wg. najinteligentniejszego i niepodważalnego regulaminu na świecie moderator ma zawsze racje i nie wolno się o nim wypowiadać, jeszcze ktoś gotów mnie zbanować i co by było :P.

Największa zaleta: Czasem śmieszny, zabawny itp, a czasem poważny jak popieprzony. Jedno i drugie wychodzi mu na plus.

Największa wada: Czasem mnie denerwuje. .

Obrazek: Nie pokaże bo byście się przestraszyli. Nie chce mieć was na sumieniu .

Stosunek do innych: Bywa, że przesadnie miły, bywa że cham jakich mało. Lecz to pierwsze dużo częściej.

Jaki jest poza forum: Menel! Cham! Rozpustnik! No i ogólnie wszystko co najlepsze.

Co sądzę o jego postach: Nic?

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Luty 2008, 20:36:31 »
Peanut

Nick: Orzeszek za bardzo do ciebie nie pasuje i ni jak ma się do charakteru ale liczy się element humorystyczny :P Nick ogólnie fajny i sweetaśny ale poprzedni był nieco lepszy :)

Avatar: Badzo dobry i śmieszny jakiś wyginający się ludzik na białym tle to to o czym śnie po nocach :P

Sygnatura: Znana, ceniona, osławiona, wypieszczona, owiana chwałą i rześkim moczem sentancja używana przez wszystkich na wszystkich forach w polsce. Cóż tu więcej gadać :P Oczywiście fajno jest.

User: Roterka lub jak kto woli orzeszka znam juz od jakiegoś czasu. Ciekawy człowiek i yntelygentny nastolatek. Nie spami i wypowiada się prawie mądrze :P

Największa zaleta: Stosunkowo śmieszny i sweetaśny jak kotlet o poranku.

Największa wada: Jak na razie to nie zauważyłem (chyba).

Obrazek:

Stosunek innych: Zręcznie wytyka błędy i wykazuje się talentem oratoryjnym (?oralnym?) w dyskusjach z innymi userami. Nie jest ani przesadnie miły ani przesadnie nie miły :P

Jaki jest poza forum: Zabawny, nudny i ciekawy zarazem. Ogólnie fajnie się z nim rozmawia.

Co sądzę o jego postach: Dobre, nie za długie, nie za krótkie. Nie ma za dużych błędów (oprócz tych zamierzonych) ;]




 

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Luty 2008, 20:59:33 »
Grison
Nick: Nawed i fajnby, kojaży mi on się z paladynem Girionem... Poprzedni nick (Kapitan Greg) był jednak niebo lepszy.
Awatar: Skacząca gwiazdka, fajna nawet ;)
Sygnaturka: Userbarek fajniusienki
User: Fajny, znam go ja, jako szefa samotnych łowcó jeszcze na Marancie... Miły, pomocny user, aktywny... Znam go z SÂŁ, z Marantu (RPG 4umowe), szczery, szczegółowy w sensie pozytywnym
Największa zaleta: ÂŚmieszny -  bardzo, pomocny, miły...
Największa wada: ni ma
nie mam zielonego pojęcia, dlaczego właśnie taki a nie inny Obrazek... Jakoś tak dla śmiechu, szczerości, szczegółów... Cały Grison (prawie cały) ;-):
<a href="http://"http://imageshack.us"" target="_blank">
</a>
Stosunek innych: Uważam, że dobry
Poza forum: Nie wiem, pewnie podobnie do tego, jak na
PostyL: Bez grama spamu, śmieszne, wyczerpuące dostatecznie...
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2008, 21:17:02 wysłana przez Lord Arthas »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Luty 2008, 21:29:01 »
Lord Arthas

Nick
: Mało oryginalny, wzięty z WIII
Avatar: Nic ciekawego.
Sygnatura: To co wyżej.
User: Pisze dużo głupot, ale stara się poprawić.
Największa zaleta: Stara się nie zostać noobem i to mu w miarę wychodzi.
Największa wada: Czasami mnie wnerwia.
Obrazek: Nic mi nie przychodzi do głowy.
Poza forum: Nie wiem, ale myślę że miły.
Co sadzę o jego postach: Często pisze głupoty...

Darkon, ja to pisałem tylko w ramach gry, w rzeczywistości tak nie sądzę, tylko Mantos tak uważał xP.
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2008, 23:38:12 wysłana przez Mantos »

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Luty 2008, 20:52:12 »
Mantos

Nick: Kojarzy mi się z mantem ;p Orginalny, bo myślę, że został po prostu wymyślony i nie ma z niczym niczego wspólnego wg. twórcy. Ogólnie podoba mi się.
Avatar: Ot, jakiś samurajek. Chyba już był na forum, może z galerii. Nic specjalnego, średnio mi się podoba.
Sygnaturka: Link do jakiejś kolejnej gry internetowej, czy czego tam innego i niezbyt orginalny, często używany obrazek przedstawiający Geralda.
User: Wartościowy dla forum, na pewno nie jakiś nubek, którego styczność z internetem nie wygląda tak jak u innych (co jest troszkę przykre) - do użytkowania kilku for i napisania trzylinijkowego posta w każdym temacie. Może to moja chora wyobraznia, ale wygląda mi na to, że silnie walczy, by jako nowy nie zdobył miana nubka i debila forumowego ;f
Największe zalety: ÂŻe to nie kolejny Kerth (ani też diabeł Mantroxowata ;f - plus:P)  jak prawie wszyscy ostatnio rejestrowani użytkownicy. Dobry user.
Największe wady: Rozwaliła mnie któras tam rozmowa jego w leyanoiskiej karczmie, jak to napatrzył się w życiu na każdą rasę i stwierdził, że nie nawidzi wszystkich ras dookoła ;f Czasami palnie takiego farmazona, ale ostatnio takich nie widzę.
Co mi się z nim kojarzy: Hmm, to MANTOs, z mantem, pewnym wściekłym upodobaniem w sypialni (;f), z moim dziadkiem, który na stare lata twierdzi zawzięcie, że nie nawidzi świąt :P (chodzi mi o to powiązanie, jak to stwierdził, że nie nawidzi wszystkich za wyjątkiem elfów) oraz z rannym lwem (ta stworzona przez moją wyobraznie rządza zostania kimś ważnym na forum ;f).
Obrazek: Oto i to pewne upodobanie w sypialni, o których mówiłem w skojarzeniach,, a dokładniej z jego nickiem:  http://www.streemo.pl/Image/3468_m.jpg
Stosunek do innych: Dobry, nie odrzuca znajomości ze strony nawet tych trochę mało poszanowanych użytkowników forum (ładnie ujęte ;f) z tego co widzę.
Jaki jest poza forum: Nie przyszło mi tego odkryc, ale myślę, że to tzw, jakby to Grison ujął "dude"
Posty: Ponadprzeciętnie, umie się wypowiedzieć ;P

P.S. Prośba, do tego kto będzie mnie oceniał - sygnę niedawno usunąłem, bo IsentoR kazał mi ją zmniejszyć, ale mi się nie chciało już ;f Moja sygna wyglądała tak: http://firsttube.com/images/gtntc.jpg , a pod tym było napisane "Jak to jest być adminem". Prośba polega na tym, by tą sygnę uwzględnić, bo zarówno ona jak i avatar jest związana z moim ulubionym serialem ;f

Offline Dragas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #34 dnia: 08 Luty 2008, 18:56:03 »
Darkon

Nick:Jedyne co mi do głowy przychodzi to jakaś postać z bajki "The Simpson's" nie wiem dlaczego.Nick mi się bardzo podoba mym zdaniem jest oryginalny nie zerżnięty z innego forum.

Avatar:Nie wiele widać,ale mi pasuje nie jakiś "szpanerski" i nie ma pstrych kolorów nie koniecznie dobrych dla oczów.

Sygna:Też mi się wydaje że gdzieś widziałem w jakieś bajce nie wiem dlaczego ale znów mi przychodzi na myśl "The Simpson's" chyba mi się umysł zawiesił ;p.

User:Nie czytałem zbytnio jego postów ale z mojej perspektywy pisze krótko i na temat nie obwiją w bawełnie jak nie którzy.

Największe zalety:Nie obwijanie z bawełnie i pisane którkich acz kolwiek mądrych postów.

Największe wady:Ja nie mam się czego doczepić nie znam go ale nie każdy jest ideałem na pewno ma jakieś wady.

Co mi się z nim kojarzy:Jak wspomniałem bajka "The Simpson's" ale także wampir :P nie wiem dlaczego [czyt.znów się powtarzam]ale ten nick ma coś w sobie niepowtarzalnego i klimatycznego.

Obrazek: <a href="http://samueljscott.files.wordpress.com/20...mer_simpson.jpg" target="_blank">http://samueljscott.files.wordpress.com/20...mer_simpson.jpg</a>

Stosunek do innych:Cóz nie znam go ale po postach i zachowaniu mogę jednoznacznie powiedzieć że jest przyjacielski i sympatyczny.

Jaki jest poza forum:Ominę ten punkt,przecież go nie znam.

Posty:Dobre napisane z ładem i składem nie robi błędów ortograficznych ani tym podobnych jego posty podobają mi się.
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2008, 18:56:49 wysłana przez Vitir »

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Luty 2008, 19:15:23 »
Vitir

Nick:Cuchnie mi tu generatorem imion fantasy. Bardzo cuchnie. Jeśli pochodzi z tego źródła to źle, bardzo źle. Ogólnie się mi nie podoba, tyle że krótki jest.

Avatar:Boże ześlij pioruny na tego nieszczęśnika.Tragiczny avatar. Przedstawia Arthasa z Warcrafta III ale jakiś fachowy to bym ścierpiał ale taki screenowy to tragedia.

Sygnatura: Podnieta ze statystyk, nic gorszego nie widziałem, jeszcze jakby były tam liczby typu tysiąc ale 2,1?? ÂŻenada.

User:Nawaliło mu postów, nie ma co. Na forum dopiero 5 godzin, a już rzuca się na oceń poprzednika, no cóż polecałbym mu jakieś subforum o Gothicu na rozgrzewkę.

Największe zalety:Hmmm, napisał przyzwoitego posta...

Największe wady:Troszkę zrąbany avek,sygna i nick.
 
Co mi się z nim kojarzy:Order Virtuti Militari. Sam nie wiem czego.

Obrazek:HEH

Stosunek do innych: Za mało postów by o tym mówić , ale myślę że wyjdzie na ludzi.

Jaki jest poza forum: Nie wiem, nie znam.

Posty:Pierwsze posty przyzwoite ale przecież mu się znudzi pisać długie posty.

PS.Prosiłbym osobę która mnie będzie oceniać , o w miarę obszerną wypowiedź.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #36 dnia: 14 Luty 2008, 20:46:55 »
Lees

Nick - no cóż dodanie słówka s bynajmniej moim zdaniem wyróżnia tego pana od stosu xardasów, b_e_zi_o_w, miltenów itd. Można by wymieniać w nieskończoność, i byśmy mieli rozmowy nie dokończone. Jest średni.

Avatar - nigdy nie byłem fanem tego typu bajek dlatego moja ocena nie będzie zbyt obiektywna :d Nie podoba mi się i tyle...  

Sygnatura : ub, dwa cytaty i nic poza tym. Nie zbyt interesująca sygnatura.

User : Nic do niego nie mam, jego zachowanie jak dla mnie jest w porządku i nie dał się poznać że złej strony (na razie  )

Największe zalety: bezkonfliktowość, otwarcie i duża ilość pomysłów w tematach.

Największe wady: Tak naprawdę to nie znam wad tego usera, a przecie nie będę w wadach umieszczać takich pierdół jak grafika czy nick :P

Co mi się z nim kojarzy: Dragon Ball

Obrazek: klik!

Stosunek do innych: ... zauważyłem że jest to osoba bezkonfliktowa, jego zachowanie jeszcze nie podpadło i oby było tak długo.

Jaki jest poza forum: nie mam pojęcia xd

Posty: bez zarzutu. Długie, sensowne i tak ma być.
« Ostatnia zmiana: 14 Luty 2008, 20:49:16 wysłana przez Arkhan »

Offline Garrador

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #37 dnia: 18 Luty 2008, 19:17:48 »
Arkhan

Nick-Niesłyszałem o takiej nazwie z gry, ani z niczego inngo, więc uważam, że originalny
Podoba mi się 8.5/10

Avatar-No cóż musze powiedzieć, że bardzo dobry, poprostu ten facet z różą...
10/10


Sygna-HAHAHA       nieno to mnie rozbawiło "brak pomyslu na sygnature", Jednak oprócz śmiechu to faktycznie tam nic nie ma   3/10

User- ÂŁagodny, miły i pomaga.
Ogólnie cool

Zalety- J.W

Wady-A są jakieś?

Kojarzy się- Stażnik

Obrazek-Patrz przycisk []

Inni-Myśle, że taki sam.

Poza forum-A bo ja wiem?

Posty- ÂŁadne, widać, że zna pisownie na perfect. 9.5/10

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #38 dnia: 18 Luty 2008, 20:24:13 »
Garrador

Nick : Pasywny aktywny, z odrobiną posmaku nutelli i orzechów laskowych. Smaczny i sweet Zhaiebisty, Boski, Cudny fenomenalny, te kombinacje liter, ten dźwięk, oryginalność, strawność i niezdarność...

Avatar : Coś tam, jest rozmiar 1x1 piksela ;f. Mógłby coś przedstawiać poza kilkoma postaciami, których zidentyfikować się nie da

Sygna : Ciebie szkoła nie uczy, tylko wychowuje i dokształca xD. Tępa i nic nie znacząca sygna ;p

User : Moje poglądy na temat Zabrza i osób z Zabrza pozostawię dla siebie. Jest, ma 50 postów nie spamuje, ale mam alergię na Zabrze ;p

Zalety : ÂŻe nie ma zbyt duzych wad?

Wady : Bez większych

Foto:
Tu

Stosunek do innych:
Typowo Zabrzański ;f. Czyli nijaki

Jaki jest poza forum:  
Taki jak Zabrzanin

Co sądzisz o jego postach: Miód i Mleko, oraz pożywne kanapki z kremem nugatowym i pysznymi rodzynkami. Czy ktoś wątpi w to, że nie lubię oceniać postów?


Cytuj
ÂŁadne, widać, że zna pisownie na perfect. 9.5/10
Zniszczyłeś mnie tym. Wszystko idealne ale nie ma 10/10? xDD
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2008, 20:30:47 wysłana przez Dies Irae Vae Victis »

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Luty 2008, 10:47:41 »
Dies Irae Vae Victis

Nick: Nie wiem co on dokładnie znaczy, myślę że to jakieś pojęcie z łaciny, lub jakiś bohater.

Avatar: Wydaje mi się że jest to Constantine, bardzo mi się podoba ;p 9/10

Sygnatura: hahaha, Wyszło ci to z kononowiczem xD widziałem jego orędzie... omal nie posiusiałem się ze śmiechu a ta sygnarutka jest po prostu śmieszna, szkoda tylko że do czegoś takiego dodałeś 2 cytaty, które nieco zniszczyły ten śmieszny akcent :p 8/10

User: wydaje mi się że jest dobrym użytkownikiem, bardzo "ładne" posty pisze, nie spamuje i nie jest agresywny.

Największe Zalety: Nie spamuje, mądrze pisze, nie krzywdzi innych.

Największe Wady: ERROR

Co mi się z nim kojarzy: kojarzy mi się (po nicku) z jakimś rzymskim mędrcem xD

Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum: klik

Stosunek do innych: Stara się pomagać, jest życzliwy.

Jaki jest poza forum: nie mam zielonego pojęcia

Co sądzisz o jego postach: Mądrze napisane, przemyślane, bez denerwujących ortów i bez przesadnej ilości emotikon.
« Ostatnia zmiana: 22 Luty 2008, 10:48:57 wysłana przez Maksous »

Forum Tawerny Gothic

Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Luty 2008, 10:47:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top