Autor Wątek: Oceń Poprzednika 4.  (Przeczytany 57213 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #160 dnia: 05 Listopad 2008, 20:04:11 »
Nick: Drago, kojarzy mi się ze smokiem, i z Draculą. Drago - Dracula, podobnie brzmi, podobne charaktery ;) Jest oryginalny, i chyba raczej nie spotkałam postaci na innym forum o takim samym nicku.
Avatar: Słodki Daimon^^ Moja ulubiona postać z książki (Siewca wiatru) w sumie pasuje do Dragusia, bo to mroczna postać.
Sygna: Kroolik i jest in, czyli standartowy standart
Zalety: Jest zuy... i mhroczny. I potrafi cierpliwie słuchać mojej paplaniny, marudzenia i nie obraża się jak ja go nie słucham.  Do tego jest pomocny, uczynny i można się z nim pośmiać.
Wady: Jest nieco... ekscentryczny, przyznam szczerze że czasem mnie męczy, zresztą jak wszyscy ludzie ;) Czasem nie potrafię go zrozumieć, wszystko co mówię/pisze bierze za bardzo do serca
Obrazek:

Stosunek do innych: Potrafi być niemiły, wyniosły i okrutny. Ale nie wobec mnie. Początkowo może się wydawać zimnym, wyrachowanym draniem, ale to najnieprawdziwasza nieprawda. Bywa miły i pomocny
Jego posty: Czasem tchną intelignecją, a czasem to on mnie załamuje... ALe są ok, nie spamuje przynajmniej.

 
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad 2008, 20:07:30 wysłana przez Metztli »

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #161 dnia: 05 Listopad 2008, 20:37:41 »
Nick: Ciekawy, oryginalny. Co więcej powiedzieć nie wiem, bo zbytnio mi się z niczym nie kojarzy ;]
Avatar: xD. Zarąbisty, jak go widzę to mi się śmiać chce. ÂŚwietny napis ;d.
Sygna: Kolejny zaj.. królik xd. Cóż, króliki opanowują świat O.o
Zalety: Przede wszystkim - jest miła, mhhhhroczna i fajnie się z nią rozmawia. Co by tu napisać - dawno z nią nie rozmawiałem, ale cóż - jest ciekawą osobą ;) I słucha Bullet For My Valentine <3
Wady: Ekhm... Brak? Czy raczej może tak - słabo zauważalne, lub ciężkie do odkrycia xD
Obrazek:


Stosunek do innych: Raczej miła, wątpię, żeby kogoś zbluzgała czy coś w tym stylu xD
Jej posty: Inteligentne i poprawne ortograficznie. Raczej nie spamuje ;]

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #161 dnia: 05 Listopad 2008, 20:37:41 »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #162 dnia: 05 Listopad 2008, 20:53:48 »
Nick: Diomedes to chyba był grecki bóg rozkoszy tak? I chyba pijaństwa i czegoś tam. Nie pamiętam dokładnie, ale na pewno był bogiem ;) Em, mówią że to był Dinizos. A Dinizos, Diomedes. Podobnie, prawda?
Avatar: ÂŁadny. Kojarzy mi się ze skrzydłem upadłego anioła, nie wiem czemu. Ale te smugi wyglądają bardzo ciekawie.
Sygna: No a gdzie kroolik? Ale jest fajna. Ciekawie wygląda ten gostek, taki jakiś zombie... Tylko ta ramka mi nie pasuje, lepsza by była ciemno-szara
Zalety: Przede wszystkim nie jest noobem, jak gadamy na gg to nie pisze głupot, da się z nim pogadać. Jak na tak młody wiek jest naprawdę inteligentną osobą.
Wady: No smarkacz i popodrywać go nie mogę bo na pedofilkę wyjdę ;)
Obrazek:
Stosunek do innych: Wydaje się być przyjacielski i sympatyczny. Ale czuje że tak naprwdę może być zuy...
Jego posty: Czytam, czytam i nie wierze. Nie wieże że to pisze 11-latek.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #163 dnia: 06 Listopad 2008, 14:51:43 »
Nick: Metztli.. wizualnie spoko się prezentuje, ale wymowa? No fuckin' way! Długi czas miałem problem z wymówieniem tego czy odczytaniem na głos, aż pewnego dnia się zapytałem "Met cholera jak się to twoje coś w profilu wymawia" i powiedziałaś, że zwyczajnie "Mectli". Zwyczajne może i nie jest, ale już dużo łatwiejsze, i co więcej - potrafię już go wymówić =] Od tamtej pory twój nick nie ma już żadnych wad.

Avek: RusHoFffFo BiAlUÂŚkI xD ogólnie to sweet, miód, cycuś, malina. A jakie przesłanie fajne - w sumie najbardziej mi się podoba. Sercożerny, straszny i przerażający królik w rushoffych barwach. Takie połączenie sprzeczności z tego co wiem groteską się zwie. No więc masz groteskowy avek - słitaśny.

Sygna: Link do strony, której nie skomentuje, kroolik i prośba o 100% zniżki i zapas żelków do końca życia. Tekst jeszcze ujdzie, ale kroolik już przereklamowany i niemodny - strona tym bardziej :P

Zalety: Metztli jest pełna zalet.. nie znam jej aż tak dobrze, ale jak dla mnie to ona swój chłop jest :P Metztli na prezydenta! A ogólnie to miły, inteligentny, mondry człowiek

Wady: za daleko mieszka :P

Obrazek:


Stosunek do innych: nie wiem jaka jest dla innych.. dla mnie jest w porządku, powiedziała, że jestem niezgorszy xD

Jej posty: nie miałem okazji zbyt wielu czytać, ale idzie na jakość nie na ilość, a to się chwali w tych ciężkich i znoobiałych czasach..


Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #164 dnia: 06 Listopad 2008, 15:08:58 »
Bela

Nick:  Bela, no nick rodem wzięty od nazwiska, brak problemów z wymową, dośc krótki i czytelny. Ogólnie niezbyt oryginalny, ale może być.

Avek: ÂŁuu, włóczęga patrzący, hmm spod byka czy czasem nie ma on opuszczonego spojrzenia, ciężko powiedzieć, ale wydaję się ze ma wzrok wlepiony w ziemię. No i jeszcze podpis Bela, hm fajny avek ale nie w moim typie :D.

Sygna: Kurczę jak się na nią patrzy ciężko wchłonąć tą wielką prawdę że jej po prostu nie ma.

User
: Dobry poważny user TG. Dużo pisał i przysłużył się trochę tawernie. jako user jest ironiczny, czasem w dobrym, czasem w gorszym sensie. No i nie jest dzieciakiem co od razu widać.

Zalety
: Człek światowy, ogólnie znany całej społeczności TG, można by powiedzieć że inteligentny, "mondry", i dość dowcipny, z tego co zauważyłem.


Wady
: Aaa jakoś taki niemiły i nieprzystępny  :-\ , nie no na serio to trochę za bardzo ironiczny i szczery aż do bólu. Taki człek bez wstydu, mówiący to co myśli. Czasami to jest zaleta ale często obraża niektóre osoby bez wiedzy o tym.

Obrazek:


Stosunek do innych:
Kontaktowy, fajny, miły i można by dalej wymieniać. Nie lubi noobów, co też od razu widać, ale myślę że dla swoich znajomych jest miły, dowcipny itp.

Posty: Długie, w dobrej formie, no i jest ich sporo. Dobrze przemyślane, hm ciężko się do czegoś przyczepić.

Offline USZU

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gińcie zgniłe małpy ;p
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #165 dnia: 06 Listopad 2008, 18:19:26 »
                                                 Rahtar
Nick-Rahtar hmmm łatwy w wymowie oryginalny krótki
Avek-Fajny czacha z jakąś opaską na głowie i bez oka.Normalnie pirat
Sygna-Coś po angielsku i ..... wyparcie się królików (płacze) ;p
User-Pomocny miły lecz potrafi dogryźć.Większość userów go szanuje (chyba).
Zalety-Nie spamuje lubi pomagać innym zachowuje się kulturalnie
Wady-Mocno przyczepia się do n00bów takich jak ja ;pp
Obrazek-http://img125.imageshack.us/img125/4827/dscf1969wannaxi2.jpg
Stosunek do innych-Uprzejmy miły chyba stara się zostac modem
Posty-Długie zrozumiała bez spamu nie popełnia błędów ortograficznych zna polski język
 Przeczytaj zasady konkursu - dopiero wtedy w nim uczestnicz. Kolejne takie posty napisane na odwal się będą usuwane.

Offline Altevan'ix

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bez adminów, bez modów, tylko używkownik...
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #166 dnia: 06 Listopad 2008, 18:44:17 »
david
Nick-Od imienia, "v" w środku zamiast "w" i brak dużej litery. o tego mam z tym imieniem niemiłe wspomnienia...
Avek-Jakiś fotomontaż. Modzie/adminie, wybacz, nic więcej z tego nie wycisnę!
Sygna-Jak zwykle "piszcie jaki jestem" i krooliki. Nic nowego.
User-Noob. Zabrał mi Czechy! Drago, nie mam kroolików tylko dlatego! Najważniejsze jest to, że uznał że jest noobem...
Zalety-Brak?
Wady-To że tu jest itp. itd.
Obrazek-http://tbn0.google.com/images?q=tbn:K062Qfih8VGV_M:http://globusik.wrzuta.pl/img/file/4zgW7hn8C1/pijak_na_rowerze
Stosunek do innych-dosyć miły, ale nie słucha starszych!
Posty-Zwykle krótkie, bez sensu. Czyli czysty spam.
 Jak pan david - proszę się zaznajomić z zasadami konkursu oraz porównać sobie obszerność swojej oceny do pozostałych w temacie.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #167 dnia: 06 Listopad 2008, 19:51:23 »
Altevan'ix

Nick: Jakiś taki... No niby oryginalny, ale słabo brzmi. Jak dla mnie mogłeś się bardziej wysilić. Samo Altevan brzmiałoby lepiej ;P To "ix" w ogóle nie pasuje i psuje ten nick...

Avatar: Brak :P

Sygnatura: Jakiś tekst po angielsku... Jakbym przetłumaczył to może i bym coś co do tego naskrobał, ale tak to wiesz... ;d Poza tym, jest ok, oryginalnie bo nie ma króliczków ani .in ;)

User: Nie znam go bliżej. Fajny ma tekst, który powinien być pod avatarem, którego nie ma. I Stand Alone. Czyżby tytuł piosenki Godsmacka?

Zalety: Cóż, przynajmniej nie popełnia błędów ortograficznych ^^" A mógłby...

Wady: Nie robi spacji przed i po myślniku -.- Niezbyt estetycznie to wygląda ;P A przynajmniej w moim mniemaniu ;d

Obrazek:


Stosunek do innych - wnioskując z powyższego posta - niezbyt miły, czepialski.

Posty: Niby ok, ale denerwuje mnie brak spacji przed i po myślnikach ;P Poza tym to jest ok, pisze z sensem, choć w większości udziela się w Marancie (choć ja właściwie też ;])
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad 2008, 19:55:24 wysłana przez Diomedes »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #168 dnia: 06 Listopad 2008, 20:10:41 »
Pora zamknąć tą edycje.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #168 dnia: 06 Listopad 2008, 20:10:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything