Autor Wątek: Chat na stronie  (Przeczytany 7816 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Respev

  • Gość
Chat na stronie
« dnia: 23 Październik 2007, 19:15:59 »
Czy waszym zdaniem, uatrakcyjnienie Tawerny takim elementem jak chat, to dobry pomysł? Jak dla mnie trzeba nad tym pomyśleć, gdyż można było by dzięki temu szybciej uzyskać pomoc w grze czy nawiązać nowe wiadomości. Myślę, że czat mógłby się opierać o sieć IRC, a na stronie postawić można było by bramkę IRC w javie, dzięki czemu na chat wchodziło by się tak, jak np. na polchat.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Chat na stronie
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Październik 2007, 19:48:30 »
Bardzo przydatne w tej formie...
Strona Heroes Home. Tak, tak reklama, ale w celu pokazania innym co może nie wiedzą jak to wygląda

Ja jestem absolutnie za, a i modowie odetchną, bo nie będą musiali paplać się w 100 takim samym temacie.
 
PS Shoutbox to fajna rzecz tak to widzę, chyba, że Respowi chodzi o coś innego < ale nie sądze   >
« Ostatnia zmiana: 23 Październik 2007, 19:55:12 wysłana przez Zhai »

Forum Tawerny Gothic

Chat na stronie
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Październik 2007, 19:48:30 »

Offline (nie)bezimienny

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Chat na stronie
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Październik 2007, 19:52:17 »
Z jednej strony dobre, a z drugiej - złe! Dobre dla tego, że można napisać krótkie posty, które w formie odpowiedzi w temacie byłyby spamem! Poza tym każdy lubi luźne rozmowy ;]. A złe jest to, że powstałby straszny śmietnik! TG to duża strona i pisałoby wielu userów, i byłaby taka "ciamcia ramcia" xD.

Respev

  • Gość
Chat na stronie
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Październik 2007, 20:32:03 »
Ale co mają posty do chatu? o_O http://www.polchat.pl/chat.php?_room=blablabla chodzi mi o coś takiego... Ja mówię o czacie, a nie shoutboxie. Czat nie ma ABSOLUTNIE nic związanego ze stroną.
« Ostatnia zmiana: 23 Październik 2007, 20:32:28 wysłana przez Respev »

Offline (nie)bezimienny

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Chat na stronie
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Październik 2007, 21:01:53 »
Aha... Bo ShoutBox na tej stronie rzeczywiście byłby głupotą... Ale taki Chat może być! Nie będzie takiej ciamci ramci jak w przypadku SB. Popieram pomysł na zamieszczenie takiego chatu na stronie!

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Chat na stronie
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Październik 2007, 21:02:00 »
To może zamiast forum od razu przenieść się na czat?  . Shoutbox tak, pseudo czateria nie -.- < i tak IsentoR, Cassano zadecyduje/ą, ale to moje zdanie na ten temat >

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Chat na stronie
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Październik 2007, 21:06:07 »
Cytat: Zhai
Shoutbox tak, pseudo czateria nie -.- < i tak IsentoR, Cassano zadecyduje/ą, ale to moje zdanie na ten temat >
Było już o tym wiele razy mówione. Nie zainstaluje tutaj SB by forum wczytywało się kilka minut. To nie serwer na takie rzeczy.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Chat na stronie
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Październik 2007, 21:09:14 »
Za chatem jestem jak najbardziej za. Dlaczego? A no dlatego, że taki chat pomaga w poznaniu innych ludzi z forum, można sobie luźnie porozmawiać na różne tematy, które na forum nie nadają się. Do tego można się pośmiać, jakieś zebrania robić i tego typu rzeczy.

Cytuj
Shoutbox tak
Shoutboxowi nie! Już byłem świadkiem wydarzeń na forach, gdzie SB działało negatywnie na napływ postów. Jeśli SB zostałoby zrobione, to ucierpiałoby na tym samo forum, ponieważ mniejszy napływ nowych wiadomości byłby.

Cytuj
Było już o tym wiele razy mówione. Nie zainstaluje tutaj SB by forum wczytywało się kilka minut. To nie serwer na takie rzeczy.
Czyli wszystko jest wyjaśnione, SB mówimy nie!

Podsumowując jestem za stworzeniem takiego chatu dla Tawerny Gothic, moim zdaniem takie coś się przyda.


Pozdrawiam, Crisis.


Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Chat na stronie
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Październik 2007, 20:17:59 »
Ja również jestem za tym, aby na stronie Tawerny Gothic powstał czat. Nie musimy tutaj kombinować, i majsterkować nie wiadomo nad czym. Moim zdaniem wystarczy zwykły, czat, no może być nawet taki jaki przedstawił nam Respev. Najwazniejsze jednak jest to, aby było takie miejsce gdzie userzy mieliby okazje zbierać sie w większym gronie i dyskutować o przeróżnych sprawach.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Chat na stronie
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Październik 2007, 20:35:16 »
Kiedy przeczytałem tytuł i pierwotny post w tym temacie bardzo się ucieszyłem.
Pamiętam bowiem, kiedy to na innej stronie o podobnej tematyce "wieki" temu wchodziło się na chat aby organizować konkursy, pośmiać się z ludzi i sytuacji politycznych, a przede wszystkim najzwyczajniej porozmawiać.
Kanał IRC to fantastyczny pomysł. W mojej opinii nie powinniśmy się zbyt długo zastanawiać, a dołożyć do wachlarza opcji Tawerny własny chat.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Chat na stronie
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Październik 2007, 21:00:54 »
Popieram żeby powstał chat. Zawsze jakieś urozmaicenie gdzie można w szerszej grupie porozmawiać na wiele tematów, ale też podzielić się poradami jak zarywać dziewczyny (np. sposób na piernika), przeżycia z młodości i pierwsze fazy (rozjechane cegły przez traktor) bądź sposoby dla zawodowców, w świecie Według Kertha, czyli zwykłe ot 6 dych! Popieram, niech chat będzię  

Offline Cristal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Chat na stronie
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Listopad 2007, 11:23:27 »
Być może mój głos nie jest ważny, ale jeżeli chcecie wiedzieć, to jestem stanowczo za chatem. Wspaniała rzecz, na różnorodne, luźne dyskusje i wymianę poglądów, a także nieoceniona sprawie jakiejkolwiek pomocy(nie musi być to pomoc związana z grą). Tak więc, jestem za.



Pozdrawiam....
« Ostatnia zmiana: 01 Listopad 2007, 11:24:42 wysłana przez Cristal »

Respev

  • Gość
Chat na stronie
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Listopad 2007, 13:15:15 »
Cytuj
Być może mój głos nie jest ważny [...]
Przepraszam, że się wtrące, ale tak samo będziesz gadał na wyborach?

Offline Cristal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Chat na stronie
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Listopad 2007, 14:54:25 »
Cytuj
Przepraszam, że się wtrące, ale tak samo będziesz gadał na wyborach?

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że wybory dotyczące chatu na stronie, a wybory mające na celu, wyłonić ludzi, którzy będą rządzić krajem, to jak wiadomo, zupełnie co innego. Decyzję odnośnie chatu, mimo wszystko podejmie administracja, a na wyborach zadecydują ludzie, a raczej głosy... Mniejsza z tym :)
Przepraszam za off-top



Pozdrawiam...
« Ostatnia zmiana: 01 Listopad 2007, 14:54:59 wysłana przez Cristal »

Forum Tawerny Gothic

Chat na stronie
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Listopad 2007, 14:54:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top