Autor Wątek: Ojciec Chrzestny... Nie działa na Viście?  (Przeczytany 2088 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Ojciec Chrzestny... Nie działa na Viście?
« dnia: 21 Październik 2007, 16:44:18 »
Ojca Chrzestnego kupiłem z rok temu, byłem wtedy posiadaczem xp'ka wszystko było ok. Tera dysponuje nowym mocniejszym sprzętem i... vistą, dzisiaj coś mnie naszło by go zainstalować. Instaluje i wszystko jest ok za wczasu zrobiłem aktualizację sterowników idt. po instalacji klikam na ikonę i... pojawia się komunikat "Program przestał działać i nastąpi jego zamknięcie". No cóż mówie sobie "zrobię reinstalke i będzie dobrze". Niestety nic to nie dało, zna ktoś rozwiązanie? Może uznacie mnie z nooba albo coś innego ale nie każdy się zna na wszystkim.

ps. Zainstalowałem dużo starszą grę[Earth 2160] i działa normalnie..

EDIT: Coś takiego znalazłem, zobaczymy czy zadziała... No niestety zmiana zgodności nic nie dała, poczekam może ktoś inny będzie znał rozwiązanie.
EDIT2: Gra jest oryginalna.
« Ostatnia zmiana: 28 Październik 2007, 12:41:32 wysłana przez Shairrak »

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Ojciec Chrzestny... Nie działa na Viście?
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Październik 2007, 09:01:57 »
Wiesz, ponieważ na Viście, większość gier nie działa poprawnie. A dalej nie wiem co ci poradzić, bo to (prawie) na pewno, problem jest w tym że masz Viste.

Forum Tawerny Gothic

Ojciec Chrzestny... Nie działa na Viście?
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Październik 2007, 09:01:57 »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Ojciec Chrzestny... Nie działa na Viście?
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Październik 2007, 09:27:13 »
Stare gry pod Windowsa 98 nie chciały chodzić pod XP, więc uruchamiało się je w trybie zgodności z XP, może coś takiego jest w Viście? Uruchamianie w trybie zgodności z win 98 albo XP. Nie wiem może to idiotyczne, ale coś takiego powinno być w Viście.

Respev

  • Gość
Ojciec Chrzestny... Nie działa na Viście?
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Październik 2007, 20:06:00 »
Cytuj
Wiesz, ponieważ na Viście, większość gier nie działa poprawnie.
Masz Vistę? Nie? To nie gadaj głupstw. Jedyna gra jaka mi na Viście nie poszła, to Brothers in Arms. nawet Populous z 1998 roku chodzi, więc to co wygadujesz to bzdury. To nie wina Visty. Gra oryginalna?

Offline karollekk

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Ojciec Chrzestny... Nie działa na Viście?
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Luty 2008, 15:06:50 »
Cytat: Respev
Masz Vistę? Nie? To nie gadaj głupstw. Jedyna gra jaka mi na Viście nie poszła, to Brothers in Arms. nawet Populous z 1998 roku chodzi, więc to co wygadujesz to bzdury. To nie wina Visty. Gra oryginalna?

Gadasz głupoty. Takie starsze gry z 98 roku może działają , ale te lepsze już nie. Nie działa mi na Viście gra Fable . Ostatnio też kupiłem grę Gothic 3 i pogram sobie z 15 minut i gra mi się wyłącza.

Forum Tawerny Gothic

Ojciec Chrzestny... Nie działa na Viście?
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Luty 2008, 15:06:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top