Autor Wątek: Skorzane mieszki  (Przeczytany 6370 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Skorzane mieszki
« dnia: 18 Październik 2007, 14:49:41 »
No wiec postanowiłem założyć swój pierwszy temat, ponieważ zauważyłem pewną rzecz.
A chodzi o to... czy wiedzieliście ze na dachach w dzielnicy portowej są rozmieszczone rożne rzecz?
Garjąc już któryś raz z kolei bawiłem sie F8 i tak znalazłem sie na dachu karczmy Kardiffa.. i zacząłem sobie krążyć po dachach.. znalazłem w ten sposób chyba z 5 skórzanych mieszków o wartości 50 szt. złota, 2 eliksiry many oraz srebrny świecznik i chyba złote naczynie.. przedmioty te były na dachach w dzielnicy portowej od Kardiffa w str. koszar.. co wy o tym sadzicie...??  

P.S. Jeżeli temat sie powtarza, proszę Adminów o jego zamknięcie...

PzDr
« Ostatnia zmiana: 18 Październik 2007, 14:50:32 wysłana przez ..::Gunses::.. »

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Skorzane mieszki
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Październik 2007, 14:54:38 »
Taaa, ja też znalazłem te rzeczy. Sądze, że to poprostu dla urozmaicenia gry, lub żeby można było skądś kase wytrzepać  . Możliwe jest też, że programiści dali tam te rzeczy ot tak dla łachu  - podobnie jak z tą tabliczką za palisadą orków w GD  .

PzDr i szacuneczek

Forum Tawerny Gothic

Skorzane mieszki
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Październik 2007, 14:54:38 »

Izrael

  • Gość
Skorzane mieszki
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Październik 2007, 14:57:11 »
O tych rzeczach wiedziałem, lecz są też inne rzeczy na dachach domów, ale tylko w dzielnicy portowej. Na te dachy można wejść bez kodów poprostu wspiąć się na jeden z nich i przeskakiwać. Nie jestem pewny, ale chyba też gdzieś na dachu była jedna bryłka rudy. A oprócz tego są tam jeszcze eliksiry życia, złote kielichy(chyba) i kilka złotych naczyń. Więcej rzeczy chyba już nie ma.

Offline Arcanum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Skorzane mieszki
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Październik 2007, 15:05:09 »
Oprócz wymienionych przez Was itemów znalazłem jeszcze miód, który jest dość rzadki w grze. Według mnie te rzeczy są dla tych co lubią połazić sobie po wszystkim i wszędzie.  To wzbogaca trochę grę.

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Skorzane mieszki
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Październik 2007, 15:10:36 »
Ja jeszcze znalazłem smołę :) Ale byłem Paladynem, więc nie przydała mi sie do niczego. Ale zawsze coś do kieszeni wpadło....Tak czy inaczej- dobre urozmaicenie
pzdr

Offline Farvan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Skorzane mieszki
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Październik 2007, 15:21:07 »
Te przedmioty na dachach domów w porcie są dobre na początku gry gdy nie stać nas nawet na miksturę uzdrawiającą. Także kasa się przydaje. Ja uwielbiam buszować po dachach albo włazić  w miejsca trudno dostępne czasami można trafić na coś naprawdę fajnego, śmiesznego albo ciekawego.

Offline jamie

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Skorzane mieszki
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Październik 2007, 15:21:47 »
Hej ludzie, a może rozwiniemy ten temat i pogadamy o tym gdzie można znaleźć jakieś ukryte mieszki złota?
Co ty na to Gunses?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Skorzane mieszki
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Październik 2007, 15:37:52 »
Jasne... jak ktoś zna jakieś miejsca z skórzanymi mieszkami albo innymi rzeczami, których nie widać gołym okiem to piszcie...

Ja osobiście znam mało takich miejsc bo nie jestem z tych co przechodzą krok po kroku cala mapę.. wiem o tych na dachach oraz o rożnych rzeczach na brzegu morza w Jarkandarze... tam tez można znaleść świeczniki, naczynia oraz chyba ze 2 mieszki..

PzDr

Offline Farvan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Skorzane mieszki
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Październik 2007, 15:49:19 »
Skoro mowa o mieszkach najlepiej uczyć się kradzieży kieszonkowej i kraść czasami można znaleźć coś fajnego np co powiecie na słowa pieśni które ma paladyn (obok Hagena ). Pamiętam że jeszcze było kilka ciekawych mieszków do zabrania. Jeden mieszek miał chyba w sobie jakieś 500 lub 1000 szt. złota. A co do brzegu w Zapomnianej dolinie to wiem że jest jeszcze kilka eliksirów (średniaków 1 mocny), podstawowe srebra i złota, skrzyneczki 2 sztuki, RUNA pusta, bryłka rudy i... CZACHA(chociaż do niczego się nie przydaje).

Offline jamie

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Skorzane mieszki
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Październik 2007, 23:18:13 »
No to jeśli już gadamy o ukrytych mieszkach i innych przedmiotach to mogę powiedzieć, że w drodze do miasta koło Cavalorna przy przepaści obok skrzynek jest woreczek i chyba zwój. Albo jest jeden na farmie Lobarta w stodole w stogach siana. Na razie to wszystko co pamiętam z tych ukrytych. hehe.

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Skorzane mieszki
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Październik 2007, 00:33:01 »
Cytat: jamie
No to jeÖli juß gadamy o ukrytych mieszkach i innych przedmiotach to mog powiedzieÂŚ, ße w drodze do miasta koÓo Cavalorna przy przepaÖci obok skrzynek jest woreczek i chyba zwłj. Albo jest jeden na farmie Lobarta w stodole w stogach siana. Na razie to wszystko co pamitam z tych ukrytych. hehe.
o tym karzdy wie tak samo jak o "skarbach" przy wodospadzie kolo wierzy Xardasa ale najlepiej szukac zakopanych skarbow

Forum Tawerny Gothic

Skorzane mieszki
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Październik 2007, 00:33:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top