Autor Wątek: Gothic prawdziwa Historia  (Przeczytany 11242 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marcinek665

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« dnia: 16 Październik 2007, 23:00:33 »
Grzebałem sobie na youtubie w poszukiwaniu śmiesznych(wulgarnych) filmików o gothicu i trafiłem na ciekawy serial p.t. Gothic - Prawdziwa Historia. Opowiada o przygodach Beziego, w śmieszny sposób. Co o nim sądzicie? Bo ja oglądam i jestem na 8 odc.

PS Jak nazywa się ta piosenka co leci na końcu 8 odc podczas walki z pełzaczami? Wydaje mi sie że ją gdzieś słyszałem, ale nie umiem sobie przypomnieć jak się nazywa
« Ostatnia zmiana: 16 Listopad 2007, 22:11:27 wysłana przez Marcinek665 »

Offline jamie

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Październik 2007, 23:22:01 »
Według mnie historia prawdziwa gothica jest świetna. Jak autor zrobi G2 to już w ogóle będzie super. A z programem Ivona to brzmi doskonale. hehe. :D A ja obejrzałem wszystkie 14 odcinków i czekam na 15, najbardziej mi sie podoba intro. hehe. "Ale mam zaje*isty tasak! haha jestem pudzian!" A poznałem ten film w ten sam sposób co ty. pozdro!

Forum Tawerny Gothic

Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Październik 2007, 23:22:01 »

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Październik 2007, 15:28:33 »
To jest rewelacyjne, sam chciałm umieścić taki temat tylko nie wiedziałem czy można. Jest super. Kiedyś chodziłem sę na youtube i na niego natrafiłem. Jest teraz 14odc. nie mogę się doczekać następnego. Ale te teksty i te imiona są fajne,np.
-Milten - Mineten
-Lester - Leser
-Diego - Diego Gonsales
-Gorn - nie pamiętam jego imienia w filmiku
-A Xardas(mój ulubiny gostek)- Nekrofil

P.S. Ten Quarior jest naprawdę dobry, taki teksty!

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Październik 2007, 15:44:50 »
Yo! Ja też jestem fanem tej serii. Oglądałem Gothic prawdziwa historia w wykonaniu Gizio.. czy jakoś tak ale bardziej spodobały mi się przeróbki Quariora. Ta przeróbka jest świetna- chociarz mi się wydaje, że za dużo tam mowy o seksie. Ogulnie bardzo dobre przeróbki to są i czekam na gothic prawdziwa historia odc. 15.

PzDr

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Październik 2007, 17:10:44 »
Gothic prawdziwa historia jest wypas. Gomez z rodziny adamsów, diego gonzales, mineten itd. Albo tekst : "to zadanie jest ciężkie jak pyta pudziana".  

rafalos890

  • Gość
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Październik 2007, 19:51:37 »
Też oglądałem i też czekam na następny odcinek. Quarior ma zajefajne teksty. Wiem, bo widziałem inne przeróbki gothica (nędza, nędza, nędza...), a ta mnie bardzo rozśmiesza.  

Cytuj
PS Jak nazywa się ta piosenka co leci na końcu 8 odc podczas walki z pełzaczami? Wydaje mi sie że ją gdzieś słyszałem, ale nie umiem sobie przypomnieć jak się nazywa

Mogłeś przeczytac informacje o tym odcinku... Ale jak już zapytałeś to Prodigy - smack my bitch up (fajna piosenka!)

Pozdro! Rafalos890    
« Ostatnia zmiana: 24 Październik 2007, 22:20:43 wysłana przez rafalos890 »

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Październik 2007, 20:39:44 »
Mi tez sie to bardzo podoba, gość ma talent  . Aktualnie jestem przy 14 odcinku, bo więcej nie ma. Szkoda tylko, że tak wolno powstają...
Dla mnie najlepszy tekst jest taki: "Pozamykali sie, jakby mandaryna była w okolicy" ( 14 odc.)

pzdr.-Ankh-Morpork

Offline WOLF47

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Październik 2007, 20:53:52 »
Gorna nazywaja Popcorn ale dla przyjaciól (np. Bury Zenek  ) to Korn. A ogólnie to zaj****e są te filmiki!!! Dla mnie najlepszy odcinek to 13 i tekst: "Matka to ciebie chyba mikrofalówką biła że takie marzenia miałes"
« Ostatnia zmiana: 17 Październik 2007, 20:55:17 wysłana przez WOLF47 »

Offline szczurek7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Październik 2007, 21:44:09 »
Ja od dawna sledze losy tego jakże przytulISTEGO (sorki za slownictwo )
filmu. polecilem kolegom , bo tak jak ja sa fanami gothica. Koleś zrbil tez pare innych filmow ale ta seria jest najlepsza.

Offline Marcinek665

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Październik 2007, 08:15:18 »
Mam nadzieje, że zrobi serial do ostatniego odcinka.

Bedzie walka ze śniącym i bury zenosław pewnie powie coś w stylu: Giertych (cor calome) ty hu** zaprzyjaźniłeś sie z pieskiem (śniącym) gomeza z rodziny adamsów, gińń ty wyrośnięty psie.

A na koniec: Po zabiciu Giertycha i pieska gomeza magiczny kondom sie przebił, ale to dopiero początek przygody burego zenosława... I miejmy nadzieje, że ujrzymy: ,,Gothic II Prawdziwa Historia"

Offline Daglas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Październik 2007, 22:21:57 »
Obejrzałem wszystkie ocinki i musze powiedzieć, że są zaje**ste (sry
za odniesienie) ale ten tekst "jak byś dotknął językiem to byś orgazmu dostał". Czekam na kolejne odcinki i mam nadzieje że, Bury Zenek dotrwa do gothic 3.

P.S.
Oglądał ktoś Władca Pierścieni Gondorowscy?

Offline Czyli mistrz topora!

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Październik 2007, 21:00:38 »
Mi się to podobało pół na pół.Jakby pousuwać wulgaryzmy itp.byłby fajny.Ale po jakiego tak rzucać mięchem?Mnie np. nie śmieszą puste wulgaryzmy i gdyby nie humorystyczność filmiku która pozwalała zapomnieć czasem o wulgaryzmach wcale bym tego nie obejrzał.Ani razu.

Offline Marcinek665

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Październik 2007, 20:01:37 »
Hej!!
Niech ktoś z was jak może to niech zagada jakoś do ,,reżysera" i sie dowie czy będą też filmiki z GII

Offline fulkim

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Październik 2007, 20:24:19 »
nOm bardzo dobre to a szczególnie w intro z tekstem :Więźniowie za dużo naoglądali sie Pirson Break i przejeli kontrole w Starym Obozie ;DD


http://pl.youtube.com/watch?v=EYnazO9kwvc    LEE vs. GOMEZ Lezalem i smiałem się z tego z 1h :))

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Grudzień 2007, 15:09:20 »
Oglądałem wszystkie odcinki. Pierwszych kilka było dobrych ale moim zdaniem zbyt wulgarnych, a parę tekstów było wręcz obscenicznych (np. Wrzód). Mój ulubiony odcinek to "Prawda o Osamie" nie pamiętam który to, ale ta scena w której jest Baal Lukor jako Osama bin Laden, te teksty "To ja jesem Osamą Bin Ladenem poszukiwanym przez rząd USA z pomocą połowy świata", "Zenosławie, to ja jestm twoim ojcem" po prostu wymiatają. No jeszcze to: "Te trupy dookoła oraz mroczny wystrój potwierdzają moje przypuszczenia że to nie jest siedziba zła tylko domek misia Koralgola"

Offline Marcinek665

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Grudzień 2007, 19:36:20 »
W przeciągu najbliższego miesiąca wypuszczamy OFICJALNÂĄ kontynuację Gothica Prawdziwej Historii. W przeróbkę Gothica 2, będą zaangażowani administratorzy ze stronyhttp://prawdziwahistoria.bnx.pl/news.php[/a]][a href=\"http://prawdziwahistoria.bnx.pl/news.php\" target=\"_blank\"]http://prawdziwahistoria.bnx.pl/news.php[/a], a quarior będzie nam pomagał. Planujemy najpierw wydać trailer, już jest w drodze, potem opening, aż wreszcie opublikujemy 1 odcinek. Większość błędów jakie popełnił quarior zostanie poprawionych, a same odcinki będą publikowane w regularnych odstępach czasu. Ogólnie będzie duużo ciekawiej, planujemy jak na razie około 30 odcinków, ale wszystko może się zmienić. Wszystkie filmy będziemy wrzucali na metacafe, więc jakbyście chcieli to właśnie tam możecie szukać nowych odcinków. To by było na tyle. Po więcej informacji zapraszam tutaj
« Ostatnia zmiana: 13 Grudzień 2007, 19:39:09 wysłana przez Marcinek665 »

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Grudzień 2007, 12:20:12 »
Cytat: jamie
Jak autor zrobi G2 to już w ogóle będzie super.
HAHA Serial jest robiony na Gothic Der Film więc nie.

Co do serialu to mi się podoba. Obejrzałem wszystkie odcinki jakie do tej pory wyszły. Według mnie wabryka czipsów i polowanie na musztarde to 2 najlepsze odcinki.

Offline Quarior

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Grudzień 2007, 13:07:13 »
Małe sprostowanie co do wypowiedzi Marcinek665...
Póki co, nic nie ustalono, a administratorzy nic mi nie mówiąc wzięli się do roboty i już OFICJALNIE zapowiadają. Jasne, mogą robić prawdziwą historię (bo już setki takich), ale nie oficjalną. Póki co uważam prawdziwą historię za zamknięty rozdział i jeśli mam robić oficjalną kontynuację to ją zrobię, ale może za kilka miesięcy. I tyle na ten temat...

Offline Gohic fan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Styczeń 2008, 17:48:14 »
Oglądałem jest super  te teksty Bury Zenek rządzi :D
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2008, 16:08:39 wysłana przez Gohic fan »

Offline Xarak Bunt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Styczeń 2008, 18:23:26 »
Xarkuper- Xardas

Orginalne.

" Masz stringi tył na przód i ci widać"
"Osz w pupe ojca Tadeusza, toż to Harry Potter."
"I homotubisie mówią papa"
"Pamiętasz jak mówiłęm, że cie nie wyrucham? Właśnie minęła północ"

HAHAHA

A tak po za tym to bardzo fajny film. Można się pośmiać.
Rapujące chochliki wymiatają.
Zaje... zenosława, bo to będzie ruchawka klawa.
Można się pośmiać...
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2008, 17:15:08 wysłana przez Xarakus Bezius »

Forum Tawerny Gothic

Gothic prawdziwa Historia
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Styczeń 2008, 18:23:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top