Autor Wątek: Z Avi na 3gp  (Przeczytany 2341 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Z Avi na 3gp
« dnia: 16 Październik 2007, 12:42:14 »
Poszukuję programu dzięki któremu będe mógł przerobić skrót filmu avi na skrót 3gp. Potrzebuję tego programu gdyż posiadam telefon komórkowy z kartą pamięci o pojemności 2 Gbyte...i chciałbym wrzucić sobię na telefon jakiś długi film. Chciałbym przy okazji zapytać czy po owej czynności zmiejszy się jakość filmu lub wielkość filmu...Jeśli ktoś już próbował czegoś takiego niech poda mi parę wskazówek. Oczywiście poszukuję darmowego programu, jeśli ktoś wie o jaki program chodzi niech poda link...

Z góry dziękuję za pomoc...

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Z Avi na 3gp
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Październik 2007, 13:02:20 »
Filmy do formatu 3GP przerabiałem wiele razy na potrzeby moich telefonów. Najczęściej używałem do tego programu Nokia Multimedia Converter, bo optymalnie dostosowywał on rozdzielczość do mojego telefonu. Dzięki temu programowi zmieścisz półtoragodzinny film w 60 MB - a dlatego, że dźwięk jest kodowany w formacie aaca, sam film nie jest w rozdzielczości 1024 x 940 pixeli tylko 176 x 120 pixeli. Oczywiście straty na dźwięku i obrazie są, ale nie zauważalne na małym wyświetlaczu i głośniku telefonu.

Forum Tawerny Gothic

Z Avi na 3gp
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Październik 2007, 13:02:20 »

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Z Avi na 3gp
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Październik 2007, 13:06:31 »
Mówisz program: Nokia Multimedia Converter....
Wnioskuję iż posiadałeś lub posiadasz Nokię, czy to nie będzie miało żadnego wpływu na to że ja posiadam Sony Ericssona K750i...?

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Z Avi na 3gp
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Październik 2007, 13:18:22 »
Nie, nie ma to żadnego wpływu, program przetwarza filmy do formatu 3GP, uniwersalnego, odtwarzanego przez każdy multimedialny telefon niezależnie od marki. A to, że jest to program tytułowany logiem Nokii nie ma nic do rzeczy, filmik 3GP to filmik 3GP. Ericssony chyba dostosowują sobie odtwarzane video do rozdzielczości wyświetlacza, więc jeżeli nawet rozdzielczość filmu nie będzie pasowała do rozmiarów okna odtwarzania w twoim telefonie, to nie masz się czym martwić bo telefon sam dostosuje film do wyświetlacza.

Respev

  • Gość
Z Avi na 3gp
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Październik 2007, 18:10:29 »
Panie i Panowie, przedstawiam Państwu...

[img]http://www.google.pl/intl/en_com/images/logo_plain.png\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

http://www.google.com/search?q=avi+to+3gp&...-8&oe=utf-8

Forum Tawerny Gothic

Z Avi na 3gp
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Październik 2007, 18:10:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top