Autor Wątek: Pomysły  (Przeczytany 17812 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sunrise

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Pomysły
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Wrzesień 2006, 17:52:02 »
Widze, że nie którzy jeszcze o mnei tu piszą :P
Wiec wypowiem się ponownie.
Na GE też miałem mało akcji. Są moderatorzy przydzieleni do działu i oni dbają o porządek, a Super Moderator jest tak jakby ich opiekunem (przynajmniej ja to tak uważałem).
Jako osoba mająca władze (do pilnowania porządku) wszędzie, starałem się przeglądać tematy, a najczęściej dział "Forum" i te "Inne". Początki z Casanem były takie, że miałem u niego tylko tam moda i takie coś jest o wiele lepsze, bo jak już mam pilnować ten dział, to pilnuje.

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Pomysły
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Wrzesień 2006, 20:59:37 »
Nie wiem czemu zwolniliście Sunrise ze stanowiska super moderatora.Wiem że zagląda tu często ale  nie każdy ma dużo czasu.Wiem że sam odszedł ale mi się zdawało że ze swojej pracy dobrze się wywiązywał jednak decyzja   należy do niego...

Forum Tawerny Gothic

Pomysły
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Wrzesień 2006, 20:59:37 »

Offline Sunrise

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Pomysły
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Wrzesień 2006, 20:20:33 »
Cytat: Ronaldhinio
ze swojej pracy dobrze się wywiązywał
"Liczby nie kłamią" jak to mówił Casano ;)

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Pomysły
« Odpowiedź #23 dnia: 29 Wrzesień 2006, 21:59:44 »
Cytuj
"Liczby nie kłamią" jak to mówił Casano ;)

Co prawda to prawda

A więc tak, jak powiedziałem, dlamnie Sunrise mógłby dalej pracować. Niestety sam odszedł. Ja juz niemiałem sił aby prosić go itp. Dlamnie był i będzie nadal bardzo dobrym moderatorem, a ówcześnie uzytkownikiem.

Prosiłbym niewałkować tematu dalej, ponieważ sytuacja została raz na zawsze wyjasniona i zakończona.

Offline Sunrise

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Pomysły
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Wrzesień 2006, 18:51:06 »
Cytat: Casano
A więc tak, jak powiedziałem, dlamnie Sunrise mógłby dalej pracować. Niestety sam odszedł. Ja juz niemiałem sił aby prosić go itp. Dlamnie był i będzie nadal bardzo dobrym moderatorem, a ówcześnie uzytkownikiem.

Prosiłbym niewałkować tematu dalej, ponieważ sytuacja została raz na zawsze wyjasniona i zakończona.
Jeszcze ja chcę ci podziękować ;)

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Pomysły
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Październik 2006, 22:26:44 »
Niewiem czy coś takiego jest możliwe ... ;]

Ale fajnie by było [i dodałoby klimatu] gdyby domyślną czcionką na forum jak i stronie była ta z Gothic I... pomyślcie nad tym, droga administracjo ;] :P.


Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Pomysły
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Październik 2006, 23:00:19 »
Cytat: Arkhan
Niewiem czy coś takiego jest możliwe ... ;]

Ale fajnie by było [i dodałoby klimatu] gdyby domyślną czcionką na forum jak i stronie była ta z Gothic I... pomyślcie nad tym, droga administracjo ;] :P.

Czy ja wiem jak dla mnie jest ona niezbyt czytelna ale można ją dodać do dodatkowych czcionek które widnieją w panelu podczas pisania postu.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Pomysły
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Październik 2006, 22:17:06 »
Cytuj
le fajnie by było [i dodałoby klimatu] gdyby domyślną czcionką na forum jak i stronie była ta z Gothic I... pomyślcie nad tym, droga administracjo ;] :P.

Może i by to urozmaiciło klimat pewnym userom. Hmm nie jest to wskazane. Oczywisćie jeżeli zostanie to zaakcpetowane przez team, wejdzie w życie. Mi to osobiscie obojętne.

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Pomysły
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Listopad 2006, 18:41:02 »
Ja mam propozycje żeby encyklopedie podzielić na subfora GI, II, NK i III, ponieważ wraz z nadejściem trzeciej części nadejdzie również masa haseł z nim związanych. Nawet jeśli nie dałoby się rozdzielić spisanych już postów do kategorii to myśle że można napisać je od początku, a opłaci się to ponieważ haseł z Gothica 3 będzie myśle dużo więcej niż z GI i II łącznie. Dodatkowo można jeszcze wprowadzić podział na oręż, rośliny NPC'ów itd... .

Thoro

  • Gość
Pomysły
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Listopad 2006, 19:00:41 »
Cytuj
Nawet jeśli nie dałoby się rozdzielić spisanych już postów do kategorii

To nie problem, przy obecnych możliwościach systemu forum jednak zapewniam że nie ma to najmniejszego sensu. Już sam podział i ilość subfor w naszej encyklice wprowadza lekki chaos i utrudnienia w pracy moderatorów a co dopiero mówić o dodatkowym podziale na kategorie "growe", bądź tematyczne.

Jeśli kogoś interesuje dane hasło, odnajdzie je bez problemu za pomocą wyszukiwarki bądź ręcznie kierując się alfabetycznym podziałem.
« Ostatnia zmiana: 02 Listopad 2006, 19:01:14 wysłana przez Thoro »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Pomysły
« Odpowiedź #30 dnia: 04 Listopad 2006, 21:05:59 »
Gothic 3 wyszedł w polsce. Z tego powodu, będzie powstawać wiele for o Gothicu, jak to na tym świecie bywa. Aby forum, się rozwijało potrzebni są userzy(ludzie). Dlatego, upominam tych, i ostrzegam tych, którzy wchodząc(rejestrując), się na forum, tylko poto, żeby zaspamować skrzynki naszych użytkowników, niech tego nie robia, bo i tak to wyjdzie na jaw.

Jeżeli dany user, otrzyma reklame, jakiego kolwiek serwisu, związanego z grą Gothic, proszony jest o zgłoszenie się na PW, do któregoś z dostępnych administratorów, a sprawa zostanie wyjaśniona, a winne osoby ukarane.

Ps. Pisze o tym, ponieważ dosżły mnie słuchy o tym pomyśle.


Chciałem również poinformować, że istnieje już temat odnośnie tego zjawiska - "Spamerskie reklamy". Wszelkie złamania Regulaminu i wysyłane PW z linkami do innych for należy kierować w tamtym temacie. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2006, 21:14:19 wysłana przez Arthas »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Pomysły
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Grudzień 2006, 08:06:40 »
Ja też mam jedną propozycje. Moim pomysłem jest stworzenie nowego działu w forum inne. Byłby to dział, w którym posty nie byłyby naliczane do licznika, a tam trafiałyby wszystkie tematy, w których łatwo o spam, czyli powiedzmy "Oceń Poprzednika" itp. Takie rozwiązanie jest wygodne i umiejscowiłoby większość spamu w jednym dziale i w związku z tym moderatorom ułatwiłoby się prace   Dział można nazwać powiedzmy "Spam Kontrolowany"...

Co wy na to drodzy administratorzy? :D

Pozdrawiam

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Pomysły
« Odpowiedź #32 dnia: 12 Grudzień 2006, 10:40:22 »
Nieuważam, żeby było to potrzebne. Jak się dział nazywa? Tawerna? To wszystko wyjaśnia, w tawernie rozmawiamy o czym chcemy, a dla naszych userów, zrobilismy subfora, aby sie nie pogubili. Czyli tzw. Oceń poprzednika, jest jak najbardziej na miejscu, a nasi drodzy moderatorzy dają sobie rade bez problemu. Dlatego też nie widze sensu tworzenia nic nie wnoszącego działu.

Offline adamasek85

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Pomysły
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Lipiec 2007, 12:22:15 »
ja naprzykład bardzo bym chciał,aby moderatorzy do każdego usera zmienili "nagradzanie"każdego za ilość postów(naprzykład jak by ktoś wybrał rase powiedzmy ork,to zamiast podpisu "paladyn"miał naprzykład elitarny ork wojownik).i jeszcze dostosowane do danego bóstwa(naprzykład ktoś wybrał sobie rase ork,a bóstwo beliar,to zamiast podpisku kandydat próby magów wody miał:orkowy nowicjusz w klasztorze beliara)


ps.wiem że jest to bardzo czasochłonne i męczące,ale takie "z tuningowanie"user,uw mogłoby być według mnie extra pomysłem

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Pomysły
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Lipiec 2007, 12:43:06 »
Cytuj
naprzykład jak by ktoś wybrał rase powiedzmy ork,to zamiast podpisu "paladyn"miał naprzykład elitarny ork wojownik).i jeszcze dostosowane do danego bóstwa(naprzykład ktoś wybrał sobie rase ork,a bóstwo beliar,to zamiast podpisku kandydat próby magów wody miał:orkowy nowicjusz w klasztorze beliara
 

A mnie się zdawało, że kandydaci próby ognia, magowie, paladyni, łowcy nagród i inne podpisy pod avatarem w dużej mierze zależą od przynależności do danej gildii w Marancie, chcesz mieć coś z Beliarem związane to wstąp do zakonu Beliara w marancie i kształć się w nekromantacji.

Respev

  • Gość
Pomysły
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Lipiec 2007, 12:52:20 »
Cytuj
A mnie się zdawało, że kandydaci próby ognia, magowie, paladyni, łowcy nagród i inne podpisy pod avatarem w dużej mierze zależą od przynależności do danej gildii w Marancie, chcesz mieć coś z Beliarem związane to wstąp do zakonu Beliara w marancie i kształć się w nekromantacji.
Ranga zalezy od ilości postów, a nie przynależności do gildii. Jeśli chcecie, by było inaczej - proszę bardzo, nauczcie się php i napiszcie na to skrypt.

Offline Paweł Mag Innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Pomysły
« Odpowiedź #36 dnia: 06 Listopad 2007, 13:47:11 »
Ja mam pomysł na wielką karczmę piwa, a w tej karczmie było by tanie piwo. Ta karczma powinna być przy "Martwej Harpi" i nazywała by się "Piwo pod ÂŻubrem". W tej karczmie było by najleprze piwo. A jeśli chodzi o te noże i widelce to one by się bardzo przydały.  Bo w końcu trzeba czymś jeść bo przeciesz nie można wiecznie jeść palcami.

Offline filix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Pomysły
« Odpowiedź #37 dnia: 08 Styczeń 2008, 22:02:39 »
Cytat: Kristo
Mhh chciałbym stworzyć Temacik specjalnie na pomysły użytkowników dotyczące forum. A nóż, widelec się przyda i pomoże  

Ja mam pomysł, by stworzyć odzielny dział lub działy wewnątrz "Tawerna pod "Martwą Harpią"" o nazwie "Humor"( albo inna wedle uznania ;p ). Znajdowały by się w nim linki do śmiesznych filmów, śmieszne artykuły bądź kawały, ale również gry i różnego rodzaju zabawy.

Mi się ten pomysł podoba

Offline MrGoral

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od kremów będziesz taki
Odp: Pomysły
« Odpowiedź #38 dnia: 29 Wrzesień 2008, 15:41:44 »
zróbcie dział pls można pisać śmieszne filmiki z gothica lub jakieś śmieszne bugi

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Pomysły
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Wrzesień 2008, 15:50:24 »
Cytuj
zróbcie dział pls można pisać śmieszne filmiki z gothica lub jakieś śmieszne bugi

A od czego jest temat "Humor"? :P

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pomysły
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Wrzesień 2008, 15:50:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top