Ankieta

Kobieta marze

obowi
7 (17.9%)
nie kto inny jak brunetka
32 (82.1%)

Głosów w sumie: 38

Autor Wątek: O gustach się nie dyskutuje, ale jednak :P  (Przeczytany 8563 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Respev

  • Gość
O gustach się nie dyskutuje, ale jednak :P
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Wrzesień 2007, 16:52:51 »
Cytuj
a czy to ważne kobiety zmieniają kolor włosów co chwile beznadziejny temat.......
Tutaj chodzi o naturalny kolor włosów. Tak samo można powiedzieć, że nie ważny jest wygląd, bo można go zmienić operacją plastyczną o_O

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
O gustach się nie dyskutuje, ale jednak :P
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Październik 2007, 18:56:27 »
A mi najbardziej podobają się... panie o włosach koloru kasztanowego. Jeśli w dodatku włosy te są kręcone, to jakoś tak dziwnie gorąco mi się robi  Zaprzeczając także pewnemu stereotypowi, jakoby metalowcy(cholera, jak ja nie lubię tego słowa) gustowali w na maksa "mhrocznych" brunetkach, ubierającymi się w ubrania w odcieniach czarno-czarnych i obowiązkowo słuchających szatańskiego metalu. Nie panowie, wszem i wobec oświadaczam, że w głębokim poważaniu mam gust muzyczny dziewczyny do której mam zamiar, jak to się teraz mówi? aha: zarywać. Powiem szczerze, ze taki "w ch*j" mroczny wygląd to mnie nawet odstrasza.

A co się tyczy stosunku ynteligencji/urody, to uważam, że jedno nie może dla mnie istnieć bez drugiego i nawet jeśli jakieś dziewczę stanowiłoby w sobie kwintesencję mojego gustu wzrokowego, a byłaby tzw. pustakiem to raczej bym sobie odpuścił. Nie musze już chyba mówić, że to działa w drugą stronę.
Jednak na swoje własne nieszczęście, nie znalazłem dotychczas swego ideału, ale jestem dobrej myśli  
No i to chyba by było na tyle...

Forum Tawerny Gothic

O gustach się nie dyskutuje, ale jednak :P
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Październik 2007, 18:56:27 »

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
O gustach się nie dyskutuje, ale jednak :P
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Październik 2007, 19:47:30 »
Dla mnie ważna jest powieszchownośc (trudno abym spotykał się z tym co opisał Bela), ale też z pewnością bym nie wyznał miłości pustakowi(z różowymi tipsami, różową tapetą na twarzy i nie wypuszczającej z ręki błyszczyka).

Jak już ktoś tutaj napisał trzeba znaleźć ten 'złoty środek'.

Cytuj
Jestem młody, ale niedługo gimnazjum więc myśle nad tym. I jak dla mnie brunetki mają więcej seksapilu

Tym razem zgadzam się po części z Kerthem, jednak nie powiem, żebym oglądam się tylko za brunetkami.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
O gustach się nie dyskutuje, ale jednak :P
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Październik 2007, 15:50:00 »
Jak najbardziej wolę brunetkę. Do tej pory spotakałem kilka blondynek i kilka brunetek, i ładniejsze oraz mądrzejsze wydawały mi się brunetki. W dużym stopniu zagłosowałem na brunetke, bo z jedną chodzę :ras

Forum Tawerny Gothic

O gustach się nie dyskutuje, ale jednak :P
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Październik 2007, 15:50:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything