Autor Wątek: Kierunek - Leyanoi  (Przeczytany 25595 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Październik 2007, 18:34:30 »
Kondri przeszedł przez portal i wylądował na znanym mu terenie, rozejrzał się wokoło, ale tereny te nie wyglądały jak dawniej, wszystko było "zaniepokojone", jednak Elf cieszył się że widzi Elanoi. Podszedł do reszty i tam czekał na wymarsz.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Październik 2007, 18:50:32 »
Crisis stał z boku przyglądając się wszystkim oraz całemu sprzętowi. Widział zamieszanie. Część stała przy generale okrążając go, a inni przechodzili kolejno przez portal. Wampir użył swojego ciała do przepchnięcia się między ludźmi docierając do Boby Fetta. Spojrzał na wszystkich kolejno i senator Leyanoi powiedział:
- Nie słyszeliście co powiedział generał? Przy jeziorze zakładamy obóz i tam generał ma wyjaśnić rolę każdego w operacji. ÂŁaskawie więc bądźcie cicho z takimi pytaniami dotyczącymi operacji ataku na miasto. Może jakieś pytania innego rodzaju macie? - rzekł Crisis do otaczającego tłumu.

Forum Tawerny Gothic

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Październik 2007, 18:50:32 »

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #42 dnia: 09 Październik 2007, 19:02:43 »
Uspokój się Crisisie - rzekł do Wampira Elrath - Zrozum, odbicie miasta wcale nie jest sprawą łatwą, pewnie teraz powiesz, że ja - Mag tak naprawdę niewiele wiem, ale mylisz się. Do tego potrzeba ogromnego planowania wszystkich spraw, a lepiej dowiedzieć się teraz, bo potem tylko ludzie będą się niecierpliwić. Gdy już każdy otrzyma swoją rolę, będzie mógł w obozie spokojnie pomyśleć, a nie zamartwiać się o to, co on tak naprawdę będzie robić, jak ma się przygotować i tak dalej. Rozumiesz? - Elrath spojrzał na Crisisa. Widział w nich tęsknotę za domem i rodziną. Sam wiedział, jak to jest stracić rodzinę. A przyglądając się krajobrazowi Elanoi, potrafił postawić się w jego sytuacji...

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #43 dnia: 09 Październik 2007, 19:05:22 »
Thrall przeszedł przez portal i znalazł się w znanym miejscu rozglądnął się i ruszył do grupki ludzi z których większości widzi po raz drugi może trzeci ale chcieli walczyć o to co dla niego jest ważne za Elanoi!
Klanowicz podszedł do innych i tylko czekał na wymarsz.

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #44 dnia: 09 Październik 2007, 19:15:15 »
Zieleń puszczy koiła oczy Isgaroth'a, zmęczone ciągłym widokiem miasta. Mag czuł jednak, że coś jest nie tak. Wokół wszystko ucichło, nie słyszał świergotu ptaków ani innego dźwięku typowego dla lasu. Zwierzęta wiedziały, że ma się coś stać... Rozglądając się czujnie podszedł do Fetta.
-Jeśli chodzi o mnie - mruknął - to wszystko jasne. Ruszajmy, nie ma potrzeby język strzępić. Im szybciej zaczniemy, tym szybciej skończymy.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #45 dnia: 09 Październik 2007, 19:16:12 »
- Widzisz Elrath ja jestem spokojny, wkurzonego to wyście mnie nie widzieli. Rzadko można mnie zobaczyć zdenerwowanego. Teraz jestem podirytowany. Straciłem już dom kiedyś, bliskie mi osoby, straciłem ojca, straciłem matkę, straciłem brata jednego, straciłem wiele przyjaciół. Widzisz atak na twierdzę w Aldarrze potrafił nauczyć pokory. Masz prawdę w jednym, mogliby znać, ale co powiedział generał? Przy jeziorze. Może zdecyduje się to zrobić tutaj, jednak tymczasem będę z boku czekał na wymarsz. - powiedział Crisis do Elratha - A jeszcze coś magu, ja w Leyanoi straciłem tylko honor i dumę, Aurory z dzieckiem nie ma w kraju.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #46 dnia: 09 Październik 2007, 19:30:03 »
- Dobrze, że przynajmniej zachowałeś tą pokorę nawet teraz - Elrath uśmiechnął się do Crisisa - przynajmniej dobrze, że nie straciłeś żony wraz z dzieckiem, a skoro tak twierdzisz, niech będzie. Przy jeziorze. Tam wszystko omówimy, Isgaroth ma rację, szkoda sobie język strzępić. Wiedz jednak, że pomagam Ci odbić to miasto, nie z chęci złota czy sławy, ale dlatego, że żal mi patrzeć, jak wspaniała elficka kultura stoi w płomieniach. Nie zapominaj, że moja magia i moje słowo są z Tobą. - Elrath wyciągnął rękę do Crisisa czekając aż Wampir mu ją poda...

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #47 dnia: 09 Październik 2007, 19:33:15 »
Daedagor przeszedł przez portal i jak zawsze źle się czuł jak przechodził przez portale.
-O cholera. Nie zbyt dobrze się czuję - rzekł do siebie. Daedagor podziwiał klimat i krajobraz Ilusmiru i tymczasem podchodził to wszystkich i zaczął przysłuchiwać się rozmowom. Ale żadna go nie interesowała więc podszedł do Assasyna i razem czekali na wyruszenie.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #48 dnia: 09 Październik 2007, 19:56:55 »
Crisis spojrzał na Elratha i spoglądał na niego wzrokiem głębokim, przeszywającym... przerażającym. Jednak w pewnym momencie twarz wampira uśmiechnęła się. Senator wyciągnął rękę ku magowi, uścisnął ją i powiedział.
- Dzięki przyjacielu, wiele to dla mnie znaczy. Jak powiedziałem jeszcze w Ombros, każdy, który pójdzie pomóc odbić Leyanoi ma u mnie dług wdzięczności. Powiedzcie coś obywatele Marantu, a postaram się to wykonać. Elrath, każdy człowiek i jego zdolności się przydadzą, każdy pomoże, jednak nie każdy może wrócić. Pomagając nam każdy z was zostanie u mnie traktowany jak przyjaciel. Pamiętajcie o tym. - rzekł do wszystkich Crisis. - Teraz chodźmy. - dodał były łowca nagród patrząc na generała.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #49 dnia: 09 Październik 2007, 20:05:30 »
Fett przytaknął głową widząc, jak obie istoty podają sobie ręce.
- Crisis ma racje mówiąc, iż teraz to nie czas i miejsce na rozmowy dotyczące operacji. Spodziewałem się trochę innych pytań, ale cóż, widzę, że Wasze myśli krążą tylko wokół zbliżającej się bitwy. A jeśli tak jest, to powiem jedno: im szybciej ruszymy, tym więcej czasu będziecie mogli odpocząc przed walką, najeść się, napoić i ewentualnie wyspać.
Generał spojrzał na portal. Stwierdził, że już prawie wszystko zostało przeniesione i najwyższy czas ruszać w drogę.
- A więc zbierajmy - uśmiechnął się Crisis.
Były przywódca Gildii Samotnych ÂŁowców kiwnął głową na znak zgody i rzekł na zakończenie:
- Na razie jeszcze nie toczymy boju. Lecz miejscie oczy szeroko otwarte na różnego rodzaju niebebezpieczeństwa: począwszy od zwierząt, przez potwory, a kończąc na wrogich zwiadach.

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #50 dnia: 09 Październik 2007, 20:07:42 »
Tkoron z zaciekawieniem podszedł do portalu. Zawsze był pełen podziwu dla tego typu budowli. Wolnym krokiem wstąpił w głąb portalu. Poczuł trudne do opisania odczucie. Było całkiem przyjemnie, gdy już się do niego  przyzwyczaił portal go wypuścił.

Offline Hakuś

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 537
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #51 dnia: 09 Październik 2007, 20:16:40 »
-Witaj Daedagorze, jakoś niewyraźnie dziś wyglądasz, stało się coś? Posłuchaj nie daj się zabic tam, na polu walki... nie chcę stracic przyjaciela jakim jesteś.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #52 dnia: 09 Październik 2007, 20:31:54 »
Przeszedłem przez portal, po drugiej stronie zwymiotowałem, ja zwykle przy używaniu magicznych środków transportu. Stałem na ziemi elfów, w powietrzu czuło się inność, coś dziwnego, wyrywając się z zamyśleń, czekałem na rozkaz wymarszu...

Offline Akatosh

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Reputacja: 71
  • Ablazir
    • Karta postaci

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #53 dnia: 09 Październik 2007, 21:58:23 »
Akatosh przeszedł przez portal pierwszy raz robił to w marancie.Potem zaczoł podziwiać krajobrazy i przysłuchiwać się rozmowom...

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #54 dnia: 09 Październik 2007, 23:29:13 »
ÂŁowca przeszedł przez portal. Znalazł się w miejscu które znał, ponieważ często musiał tu przybywać i pobierać nauki u Kondriego. Wampir podszedł do Boby i powiedział:
To jak? To już wszyscy?

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #55 dnia: 10 Październik 2007, 06:17:53 »
Crisis wiedząc co go czeka po drugiej stronie portalu przeszedł przez niego. Poczuł się lekki. Wszystkie lęki i troski odpłynęły. Po chwili wampir znalazł się po drugiej stronie przejścia. Senator podszedł do wszystkich i czekał z nimi na resztę.

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #56 dnia: 10 Październik 2007, 07:53:13 »
Tkoron zaczynał się niecierpliwić. " ile to to jescze będzie trwało? "
ÂŻeby jakoś sobie zająć czas podszedł do reszty członków klanu i włączył się do rozmowy.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #57 dnia: 10 Październik 2007, 08:14:26 »
Zhai wyleciał z portalu jak zawsze z dużą siłą... wprost na Chabacika

-Słyszałem to pytanie, i jak widzisz jeszcze chyba nie wszyscy są.... ÂŁadnie tutaj... dopóki nie dojdziemy do murów miast.... łeee, niedobrze mi idę do krzaków, zanim popuszczę na któregoś z was.

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #58 dnia: 10 Październik 2007, 13:38:34 »
Assasyn, który stał już wtedy w Elanoi zauważył kręcącego się Tkorona. Szef Klanu był bardziej niespokojny o swoich ludzi niż o samego siebie.
- Tkoron - rzekł ohsiańczyk - To co mówię powiedz też innym chłopakom - po czym jego wzrok zawiesił się na Daedagorze, a następnie znów na Tkoronie - Postarajcie się za bardzo nie szaleć podczas odbijania miasta. Nie chcę, aby przypadkiem ktoś z was zginął mi tutaj, albo stracił jakąś kończynę. Trzymajmy się razem z innymi, jakimś magiem, aby być bardziej bezpiecznym. Nie znamy tych istot i nie wiemy do końca jakie są w walce. Uważaj...
« Ostatnia zmiana: 10 Październik 2007, 13:39:57 wysłana przez Assasyn »

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Październik 2007, 14:25:18 »
Isgaroth, wciąż czujnie się rozglądał. Wolał być ostrożny, nie chciał, by cała ta operacja skończyła się, zanim na dobre się zacznie. Nie widząc żadnego niebezpieczeństwa rozluźnił się, jednak jakaś część jego wciąż pilnie obserwowała otoczenie. Mag westchnął. Znał to uczucie. Ten rodzaj paranoi, wykształcony na wielu bitwach i nocach pod gołym niebem nigdy nie pozwalał mu się odprężyć. Niejeden raz uratowało mu to skórę, jednak w czasie, gdy nie walczył, ciągłe przeczucia bardziej mu przeszkadzały niż pomagały... Isgaroth westchnął ponownie, po czym zapalił fajkę i podszedł do Lorda Sado.
-Dawnośmy się nie widzieli, przyjacielu - mruknął do niego - Co tam słychać u ciebie?

Forum Tawerny Gothic

Kierunek - Leyanoi
« Odpowiedź #59 dnia: 10 Październik 2007, 14:25:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything