Autor Wątek: "Wytwornia Ziela" - Problem z tą misją  (Przeczytany 4183 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline HuBerTo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
"Wytwornia Ziela" - Problem z tą misją
« dnia: 02 Październik 2007, 22:51:04 »
Otóź mam problem zabilem najpierw tych kolesi z wytwórni ziela i teraz nie moge zakonczyc zadania bo nie ma ich tam prosze pomocy jak chce zakonczyc zadnie to on mowi ze bla bla nie znalalem a ja juz przed wzieciem zadania ich zabilem czy da sie jakos te zadania zakonczyc prosze pomocy to bradzo wazne dla mnie!!

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
"Wytwornia Ziela" - Problem z tą misją
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Październik 2007, 22:54:04 »
Domyślam się, że chodzi Ci o tych dwóch typków z bagien, którzy mają Ci dać te łodygi dla Cor Kaloma? Jeśli tak, i jeśli ich zabiłeś, to już niestety koniec. Konieczne jest ściągnięcie save'a lub rozpoczęcie gry od nowa. Wykonanie tego zadania jest konieczne do ukończenia gry.

Edit:
O, przepraszam, pomyliłem zadania. To zadanie jest jednak niewymagane do ukończenia gry. Jednakże jeśli ich zabiłeś, to zadania bodajże nie będziesz mógł wykonać. Tu masz jego opis z TG:
Wytwórnia ziela
Cytuj
Przed głównym wejściem do Nowgo Obozu skręcamy Torusa lewo, dochodzimy po chwili do jaskini, w której odbywa się nielegalna produkcja bagiennego ziela. Rozmawiamy z Jacko. Mamy trzy sposoby rozwiązania problemu:

Mówimy Jacko, że przychodzimy rozwiązać problem. Czeka nas wtedy walka ze wszystkimi oprychami, którzy urzędują w jaskini.
Mówimy Jacko, że Strażnicy ÂŚwiątynni są już na tropie fabryki. Wówczas Jacko, jak i inni wyniosą się z jaskini.
Pytamy ile jest warta dla Jacko wiadomość, którą mu przynosimy. Wtedy wszyscy wyniosą się z jaskini. Oprócz tego Jacko podaruje nam jeszcze swoją rudę.
Po wszystkim wracamy do Kaloma i zdajemy mu relację.

Po prostu niezbędna była rozmowa z Jacko, którego zapewne wcześniej uśmierciłeś.
« Ostatnia zmiana: 02 Październik 2007, 22:59:22 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

"Wytwornia Ziela" - Problem z tą misją
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Październik 2007, 22:54:04 »

Offline HuBerTo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
"Wytwornia Ziela" - Problem z tą misją
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Październik 2007, 22:57:39 »
nie nie chodzi mi o tych kolesi co so w jaskini i ja ich zabilem wczesniej przez zaczeciem zadania co trzeba niby powtrzymac to "wytwornie ziela" pls szybko odp

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
"Wytwornia Ziela" - Problem z tą misją
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Październik 2007, 23:13:37 »
jak ich zabijesz to lipa, bo jak sie podejmiesz zadania to bedzie kwestia: Kalom wyslal straznikow...

po tym wracasz i to mowisz to Kalomowi
oto chodzilo prawda?

Forum Tawerny Gothic

"Wytwornia Ziela" - Problem z tą misją
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Październik 2007, 23:13:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top