Autor Wątek: Estetyka postów  (Przeczytany 2554 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Estetyka postów
« dnia: 10 Październik 2006, 19:04:04 »
Wiele postów, które czytam zawiera w sobie wiele błędów, zarówno ortograficznych, interpunkcyjnych, jak i zwykłych "literówek". Dodatkowo posty te nie są zbyt długie. Są pisane "na odwal się". Dużo użytkowników chce być aktywnymi, jednakże dobrze by było napisać jeden post, w którym brak byłoby błędów, niż napisać trzy posty, które nadają się tylko do usunięcia.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Estetyka postów
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Październik 2006, 19:29:09 »
Ja również, jako moderator przyłączam się do popieram te słowa i apeluję o zwiększenie estetyki i poprawności postu. Nie postujcie na "odczep się" i od niechcenia. Starajcie się pisać spokojnie, pomału, konkretnie, wyczerpująco a zarazem zwięźle. Jeśli ktoś ma dysleksję, dysortografię czy coś podobnego, niech przepuści dany post przez któryś z edytorów tekstu, który poprawi i wyłapie błędy zawarte w tekście. To nie boli i nie wymaga nie wiadomo czego. Pamiętajcie, że wasze posty świadczą o was i o tym, jak inni będą was postrzegać i traktować.

Forum Tawerny Gothic

Estetyka postów
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Październik 2006, 19:29:09 »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Estetyka postów
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Październik 2006, 22:13:24 »
Ja może nienależe do userów, którzy czytają każdy post na forum z przyczyny braku czasu. Ale zdarzy mi się przeczytać post jakiegoś delikwenta. Również apeluje oto, aby posty były pisane prostym, ładnym i bezbłędnym polskim jezykiem. To wy reprezentujecie forum, poprzez wasze wypoiwedzi. W dużym stopniu to od Was zależy czy dany użytkownik, zarejestruje się na forum czy nie. Pokazcie że Oficjalna strona i forum gier Gothic, trzyma poziom.

Forum Tawerny Gothic

Estetyka postów
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Październik 2006, 22:13:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top