Ankieta

Jakie jest wasze ulubione czasopismo o grach?

CD-Action
Play
Click!
K
Inne (napisz w po
Nie czytam czasopism o grach.

Autor Wątek: Pisma o grach.  (Przeczytany 14830 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Lipiec 2008, 21:06:44 »
Najpierw kupowałem Komputer Gry ÂŚwiat, zacząłem od numeru, kiedy podawali solucję do Gothica 1 i pismo to bardzo mi się spodobało, dopiero wiele miesięcy później kupiłem 13 numer Cd-Action (rok 2003) i tak już zostało. Przez ten czasu starałem się kupić większość numerów, co niestety nie zawsze się udawało. Jak zauważył to któryś z czytelników w jednym z poprzednich numerów pisma, ekipa CDA potrafi stworzyć specjalna więź miedzy nimi a czytelnikiem, podoba mi sie również ich "zachodni styl" w prowadzeniu magazynu, kolejną ich zaletą jest największy dział o tematyce humorystycznej w branży. AR jest rubryką, która budzi mieszane uczucia, ale mi się ona bez dwóch zdań podoba, chociaż jeszcze nigdy nie miałem przyjemności tam "występować (aczkolwiek wolę, aby mój list nie został opublikowany, niż miałby trafić do "Ludzie i Ludziska". Takim oto akcentem podsumowuję, ze Cd-Action to najlepsze i największe pismo na rynku.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Lipiec 2008, 18:37:21 »
Z reguły czytuję dwa pisma. Jednym jest Click. Może niektórym wydawać się głupie, mi się podoba. Mają genialne komentarze (bynajmniej kiedyś). Recenzje też nawet ciekawe. Ogólnie, lubię to pismo, mogę je z czystym sumieniem polecić.
Drugie jest oczywiście CD-Action. Bardzo ciekawe pismo, je też czytuję, ale ostatnio raczej nie. Dalej rozpisywać się nie muszę, ponieważ wszyscy już wypisali to, co najważniejsze.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Lipiec 2008, 18:37:21 »

Offline Kapii

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 199
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody Lies - House M.D.
Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Lipiec 2008, 15:27:09 »
CD-Action! Czasopismo berdzo ciekawe, nie dla maniaków, którzy tylko grają i grają, dużo humoru, ciekawi redaktorzy, dobre wykonanie, duzo działów. Chwila przerwy i wypisujemy dalej: płyta dobrze nagrana, na niej dużo koncików tworzonych przez czytalników... Mogę tak bez konća. A tym co Click'a czytają radzę kupić raz CDA i zobaczyć różnicę. a to, że droga, to co? 150 stron za 15zł, a Click 7zł i jakieś 50 stron.  teraz wystarczy policzyć:

CDA= 150 stron
Click= 50stron  x 3= 150 stron. 7zł x 3= 21zł.

I co?

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Wasze ulubione czasopismo o grach
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Sierpień 2008, 12:29:48 »
Ja także kupuję i czytam CDA. Ma najwięcej stron ze wszystkich czasopism, a w tym bardzo dużo recenzji gier, sporo stron o sprzęcie, kilka stron z żartami. Bardzo fajnie się czyta recenzje gier, które moim zdaniem są lepsze niż w innych czasopismach. Dodają też lepsze gry niż konkurencja.
« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń 2009, 15:00:25 wysłana przez Boba Fett »

Offline Miemol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Styczeń 2009, 22:17:28 »
Moim ulubionym czasopismem o grach jest zdecydowanie CD-Action ! Dlaczego? Po pierwsze: CD-Action, (jak już niektórzy mówili) ma najwięcej stron. Po drugie: Recenzje gier są naprawdę pisane w doskonałym stylu (nieraz mi pomogły gdy miałem dylemat typu - kupić tą gierkę czy może inną?). Po trzecie: CDA bardzo często dodaje do czasopisma naprawdę fajne gry, w które aż miło się gra. No i CDA dało kiedys pełną wersję naszego kochanego Gothic'a!!!   

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Styczeń 2009, 20:58:59 »
Ja na początku kupowałem Clicka, potem KÂŚ Gry, a teraz kupuję CD-Action, bo:
- ma najwięcej stron
- ma ciekawe teksty
- jest w nim sporo humoru
- dają najlepsze pełniaki
- Smuggler  ;D

A minusy to
- dość wysoka cena
- dużo reklam

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Styczeń 2009, 21:19:28 »
Jak większość poprzedzających mój post ja również od jakiegoś czasu regularnie kupuję i czytam CD-Action. Powodem dla którego to robię nie są bynajmniej gry w nim zamieszczone (mam za słaby komputer na niektóre z zamieszczanych tam produkcji). Główną przyczyną jest różnorodność tego pisma, każdy może w nim znaleźć coś dla siebie. Czy jest się maniakiem gier czy sprzętu zawsze można tam poczytać o nowinkach pojawiających się na rynku. Druga rzecz to recenzje, które są napisane na bardzo wysokim poziomie, aż ni echce się przerywać czytania. Kolejną rzeczą jest cena dosyć niska jak na takie pismo (ok 150stron + płytka DVD z ok 4 pełnymi wersjami gier). Niektórzy mówią że cena jest wysoka. Wcale nie! Te piętnaście złotych raz na miesiąc to prawdopodobnie tyle ile te osoby tracą tygodniowo na słodycze i inne duperele w sklepiku szkolnym. Każdy umie tylko krytykować że to pismo kosztuje 6 zł ale weź sobie je porównaj 150 przeciwko 30 stronom jest różnica? Oczywiście że jest to samo płytka 3CD(w tym jedna pełna wersja i 16 dem) na[przeciw 1 DVD(z 4 pełnymi wersjami, kilkoma demami, gameplayemi, bonusami i innymi) jest różnica? Także jest. Więc niech mi nikt nie mówi, że "tamto" pismo jest tańsze weź sobie poskładaj ile takich pism trzeba żeby ułożyć z nich 150 stron ok 3-4 wiec również nie ma porównania.
Co do reklam. Po pierwsze jeszcze nigdy nie widziałem tam reklamy proszku do prania czy kiełbasy. To jest pismo dla graczy a oni potrzebują nowego sprzętu, ciekawych produkcji więc ja z zaciekawieniem przeglądam te reklamy gdyż bez szukana mogę znaleźć coś co mi się podoba. Poza tym pismo musi mieć jakieś pieniądze na licencje, druk, płace dla ekipy kaska sama z nieba nie spadnie. Dobra to tyle mojej przydługawej odpowiedzi  :lol: Na końcu tylko jeszcze raz powiem CD-Action to najlepsze czasopismo dla graczy w Polsce. <_<

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Styczeń 2009, 10:13:25 »
Chciałbym wam zapodać pewną ciekawostkę: porównajcie sobie stopki redakcyjne Clicka i CD-Action, zwróćcie szczególną uwagę na nazwiska redaktorów i adres redakcji, wyciągnijcie odpowiednie wnioski.

Co do postu Gordiana, to cena jest adekwatna do treści, pisząc, że jest wysoka porównywałem ją z innymi pismami, reklam w ostatnim numerze było jakby mniej...

Oktawian August

  • Gość
Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #28 dnia: 25 Styczeń 2009, 16:08:51 »
Ja kupuje CD-Action dlatego że w tej gazecie dużo można się dowiedzieć o grach i sprzętach.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Maj 2009, 21:32:56 »
Ja regularnie kupuję CD - Action. Kiedyś kupowałem również Clicka ale niestety został zawieszony. Nie rozumiem dlaczego za 150 stron i świetne gry 15 złotych na miesiąc jest dużo. Dlatego też CD - Action jest najlepsze. Dużo informacji o grach i sprzęcie ale też jest dział poświęcony humorowi. Na płytach są różne dema czasami bardzo dobrych produkcji, i świetne pełniaki. A reklamy? Reklamy rzadko widzę, a są to zazwyczaj reklamy filmów, gier czy sprzętu. Po prostu uważam że CD - Action jest najlepszym pismem dla graczy. Wspomnę jeszcze o Clicku, który jak mówiłem uprzednio został zawieszony jednak powiem że i Click był bardzo dobrą gazetą o grach, którą również regularnie kupowałem i mam nadzieję że wróci szybko na półki sklepowe. Oba pisma mają bardzo dobre recenzje itd.

A pozostałych pism w ogóle nie kupuję, ponieważ moim zdaniem są słabe. No dobra może parę razy kupiłem ale to tylko dlatego że nie było CD - Action czy Clicka. Ale tak to są słabe. Czasami w KÂŚ Gry wpakują ci jakieś dawne pisma z przed roku (mówię o gazetach KÂŚ Gry) no i to jest denerwujące, no a Play też nie jest najlepszy.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #30 dnia: 13 Maj 2009, 22:58:30 »
Eh jak coś, to tylko CD-Action. Przodujący polski magazyn o tematyce gier komputerowych. Mam do niego niemały sentyment, ponieważ właśnie w CD-Action kupiłem Gothic 1 ;D

Estetyczne wydanie, świetna redakcja, zarąbiste gry i niezrównane opisy gier: zapraszamy do CD-Action :D

Offline Beregond

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #31 dnia: 07 Lipiec 2009, 17:56:50 »
Jakiś czas temu (2 lata wstecz) kupowałem co popadło (nie regularnie, lecz czasami). Około 2 miesięcy temu zaprzestałem kupowania CD-Action (który to proceder trwał od grudnia 2005 roku). Lubię gry, to fajna rozrywka, ale nie na tyle, żeby interesować się, jakie są nowości na rynku.

Offline marcin13156

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #32 dnia: 08 Lipiec 2009, 13:17:33 »
Kiedyś do CD-Action przyciągnął mnie jakiś pełniak, ale gdy je przeczytałem bardzo spodobała mi się treść. Teraz sytuacja wygląda tak, że CD-Action kupuje co miesiąc dla treści, a pełniaki traktuje jako dodatek.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pisma o grach.
« Odpowiedź #32 dnia: 08 Lipiec 2009, 13:17:33 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything