Ankieta

??

W
63 (56.8%)
South Park rulez
48 (43.2%)

Głosów w sumie: 110

Autor Wątek: Włatcy Móch czy South Park  (Przeczytany 18364 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Przenies

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« dnia: 24 Wrzesień 2007, 20:18:09 »
Elo Ludziki bez zbędnej paplaniny co wolicie Włatców Móch czy South Park

ja osobiście to drugie. dlaczego? Spiesze z wyjaśnieniem Włatcy Móch to po prostu polski South Park! w oby dwóch serialach bohaterowie mają 8 lat (choć na oko we włatcach musz mają przynajmiej 10) przeklinają (w South Parku więcej, co prawda to prawda) Może animacja w SP nie zachwyca ale cóż każdy ma swój gust! Głosujcie.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2007, 20:22:39 wysłana przez Przenies »

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Wrzesień 2007, 20:22:00 »
Ja zagłosowałem na Władców Much ponieważ ukazuje Polske w krzywym zwierciadle a South Park Kanadyjskie badź należace do USA miasteczko. Bardziej odpowiadają mi realia polskie niż z za oceanu.

PZDR szczotex
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2007, 20:23:22 wysłana przez szczotex »

Forum Tawerny Gothic

Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Wrzesień 2007, 20:22:00 »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Wrzesień 2007, 20:22:15 »
Sorry, ale ja wolę telewizor wyrzucić za okno niż oglądać którykolwiek z tych " arcydzieł ".Oba ogłupiają, są dziwne i żałosne w swoim wykonaniu i założeniach.
__________
@Down Po co więc taka sonda?
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2007, 20:32:34 wysłana przez Zhai »

Offline Przenies

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Wrzesień 2007, 20:27:45 »
2@up masz rację SP pokazuje jednak problemy świata np: dyskryminacja miejszości narodowej, zagrożenia terrorystyczne, eko problemy choć przyznam że jest troche fantastyczny (np. jak Szatan może być miły i wyrozumiały,a Jezus walczyć na ringu bokserskim, bóg hipopotamopodobny i dlaczego Kenny wraca do ,życia za każdym odcinkiem) a do tego kiepskie tłumaczenie (lektor beznadziejny jest już lepsze napisy) ale jest nawet spoksik.
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2007, 20:30:05 wysłana przez Przenies »

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Październik 2007, 15:56:51 »
Oglądałem kilka seriali tego i tego i stwierdzam, że fajniejszym i lepszym(jak dla mnie) serialem są Włatcy Móch. Wszystkie teksty Czesia są wyrąbiste np.
-Frał - Co robisz?
-Czesio - Reperuję muchę  . Dla mnie jest to super serial przy którym można odreagować. Czesio, Konieczko, Maślana i Anusiak wymiatają!  

Offline Vertex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • everybody lies
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Październik 2007, 16:33:40 »
Heh... bez zastanowienia oddalem swój głos na "Włatcuw Móch"    Gdy pierwszy widzialem włatcow u kumpla ale tylko kawalek to pomyslalem ze to jakas tandeta ale jak oglądnałem pierwszy odcinek od poczatku do konca wiedzialem juz ze bede ich lubiał jak narazie oglądnąłem wszystkie odcinki jakie mozna znaleźć na necie i z niecierpliwościa czekam na kolejne  

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Październik 2007, 17:27:20 »
Ja wole oryginał, gdzie nie chodą żywe trupy, czyli South Park. Jest bardziej światowy i naśmiewa się, ze wszystkiego z czego się da, jak np.: chrześcijanie, scjentolodzy, ku klux klan ..., czyli jest więcej sytuacji, w czasie których można się nieźle pośmiać.

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Październik 2007, 19:22:28 »
SOUTH PARK DO WORA!! WÓR DO JEZIORA!! Wole włatców ponieważ to są polskie realia, a nie jakieś za przeproszeniem GÓW.. zza oceanu którzy wszyscy naśladują i oglądają i takie tam bo jest z Ameryki. ÂŻenada  !!!!!!!

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Październik 2007, 17:57:43 »
Bez zastanowienia swój głos oddałem na South Park. Dlaczego? Ano jak dla mnie Włatcy Móch to nieudana podróbka wspomnianego serialu, której treść tylko czasami śmieszy i daje co nieco do myślenia. SP za to bardziej uwagę skupia na humorze, co mi się bardzo podoba. No i nie ma tam żadnego Czesia, który jest dla mnie po prostu żenadą i najgorszą postacią w całym WM. Jego teksty i zachowanie w ogóle mnie nie śmieszy i często się zastanawiam, czy serial nie wyszedłby lepiej, gdyby po prostu tego zombie usunęli. No cóż, nie mnie to osądząć, głos należy do mas.
Włatcy Móch próbują śmieszyć na siłę i za to ich nie lubię. Czasami mam wrażanie, że niektóre śmieszne sytuacje w tej bajce pojawiły się w niej tylko przez przypadek, za to w SP autorzy skupiają się na jednej rzeczy, do której potrafią wymyśleć bardzo wiele ciekawych (czyt. śmiesznych) wątków, którzych kurczowo się trzymają. Przyznam, że niektóre pomysły również mają beznadziejne, ale na pewno nie jest tak, jak w przypadku Czesia i jego nic a nic nie śmiesznej bandy.

Offline Vedymin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Październik 2007, 10:06:50 »
South Park rulez.

Nie wiem dlaczego porównujecie ten polski shit z serialem tak wspaniałym. Włatcy Móch to próba "spolonizowanego" SP, próba zresztą nieudana bo brakuje tu klimatu i humoru.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Listopad 2007, 12:41:56 »
Ja wole Władców Much, ponieważ mają lepsze animacje, są ciekawiej zrobione i już przyzwycziłem się do tej bajki. Czesiu często rozśmiesza mnie do łez. South Park jest jakieś sztywne i za dużo w nim przeklinają, co już przestaje być śmieszne.

Offline Dracom

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Listopad 2007, 22:23:14 »
Głosuję na "Włatcy Móch".
Dlaczego?
Ta "kreskówka" to wspaniała karykatura życia przeciętnego ośmiolatka. Oglądając odcinek "Komunja" przypomniała mi się moja własna, była bardzo podobna ^^

We "Włatcach Móch" bardziej podobają mi się tematy, są one dobrze wykonane i orginalne. W Shout Parku może i jest kilka tekstów, które zwalają z nóg i doprowadzają do łez... Ale tam CIAGLE "Hitler, Hitler" "Bush, Bush" ^^

Pozdrawiam...

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Listopad 2007, 15:27:38 »
Ja głosuję na Włatców Móch , ponieważ są fajne teksty i głosy podstawiane pod bohaterów . Według mnie lepsze są odcinki Wlatców Móch od South Park .







Bravo dla Czesia , Anusiaka , Maślany , Konieczka , Pani Frau , Misia przeklinaka , Katechetki i innych .  

Offline Quarior

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #13 dnia: 27 Styczeń 2008, 21:19:51 »
Oczywiście South Park. Dla mnie SP, a WM, to jak niebo, a ziemia... WM to takie małe gówienko, które się ogląda dla mało ambitnej rozrywki, dla ludzi, którzy niewiele wymagają. Bezsensowne teksty, bezsensowne przekleństwa, denny dubbing, denna animacja. Mnie to po prostu nie przekonuje. A ludzie podniecają się tym, jakby to arcydzieło Oskara było godne  . Po prostu ludzie w życiu nie widzieli takiej kreskówki, dla nich kreskówka to zawsze była bajka. A ci co najeżdżają na SP po prostu nie widzieli ani jednego odcinka, albo go nie zrozumieli. Bo w SP humor co prawda bywa prostacki, ale za przekleństwami kryje się zawsze jakieś przesłanie, twórcy chcą coś przekazać światu. Jest to prawdziwy serial dla dorosłych, którego większość dzieci/nastolatków nie zrozumie w przeciwieństwie do WM  . Zresztą nie ma co porównywać tych seriali, gdyby nie SP to WM by nie istnieli. Ale szacunek dla twórców WM należy się za marketing - z początku zapowiadali WM, jako polski South Park, żeby ludzie się zainteresowali. Potem zaprzeczali i mówili, że SP jest głupie i nudne, bo się nabija ze wszystkiego, a oni nie będą tego robić. Jednak kiedy już 99% Polski zapomniało o SP i było zauroczone WM(sic!) twórcy WM zaczęli jednak robić to co nudne i głupie - zbijać się z świata. A raczej starali się to robić, bo widać było, jak cholera, że boją się nieistniejącej cenzury... A poza tym i tak ich sposób wyśmiewania jest dla mnie denny    .

Offline Vessen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Styczeń 2008, 12:35:04 »
Ja osobiście wole south park. South park był pierwszy i dlatego zawsze będzie lepszy włatcy móch  jest takie papugowane trochę. A south park lubię bo jest tam keny.

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Styczeń 2008, 13:34:22 »
ogladałem oba sierale sa głupie, bezsensu maja byc zabawne? te zarty sa głupie i nikogo nie smiesza to sa bajki dla 7-12 ktory nie maja zbyt duzego pojecia na temat dobrego serialu obu serialom daje ocene 0/10  

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Styczeń 2008, 15:15:57 »
Ja stawiam na Włatców Móch! Humor z Polskim zabarwieniem. Ta kreskówka ukazuje Polaków i Polskę w krzywym zwierciadle!

Offline Morgoth145

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Styczeń 2008, 21:35:22 »
Ja wolę "Włatców Móch" ponieważ są śmieszniejsi, a poza tym trzeba wspierać polską produkcję.  

Offline Fragenstein

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Styczeń 2008, 21:42:34 »
South Park, zdecydowanie.. jak powiedział Przenies, Włatcy Móch to po prostu polski South Park. Jestem fanem tego SP od niedługiego czasu (porównując do czasu istnienia serialu) ale mogę przyznać, że to jeden z najlepszych jakie widziałem. Cięty, czasami abstrakcyjny humor, ale zawsze z morałem. Włatcy Móch, cóż.. nie podeszła mi do gustu polska wersja SP. Niby polskie realia itd. ale jednak przegrywa to z SP.

Pozdrawiam

Offline Orcrist

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Styczeń 2008, 10:04:41 »
Niektórzy piszą, że wolą South Park, bo ukazał się pierwszy w telewizji (np. Vessen).
To co w takim razie będziecie oglądać "mode na sukces", bo była szybciej niż np. "Pierwsza miłość"?
Ja osobiście wolę "Włatcy móch". Wydają mi się bardziej śmieszni. Najbardziej lubię oczywiście Czesia, który cały czas gada od rzeczy.

Forum Tawerny Gothic

Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Styczeń 2008, 10:04:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top