Autor Wątek: Problem z Gadu-Gadu  (Przeczytany 1462 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Problem z Gadu-Gadu
« dnia: 22 Wrzesień 2007, 12:51:40 »
Witam :) Mam ostatnio mały problem i nikt nie potrafi znaleźć odpowiedzi na moją zagadkę (a raczej zagadkę mojego komputera), więc postanowiłam napisać tutaj :)

Otóż. Miałam na komputerze komunikator GG. Działał normalnie oprócz tego, że czasem się zawieszał, ale to normalna sprawa. Pewnego dnia włączyłam komputer i niespodziewanie GG się nie chciało włączyć. Tzn. ustawiłam opis dostępny, zaktywowała mi się lista, mijają 3,4,5 sekundy i robi się niedostępny. Kolega powiedział, żebym odinstalowała i zainstalowała, wiec tak też zrobiłam. I nic. Dalej to samo. Wtedy inny kolega (albo ten sam, nie pamiętam :P) powiedział, że mam zainstalować inną wersję GG, toteż tak zrobiłam, ale problem dalej był ten sam. I co dziwne, włączało mi się GG z moją listą i na moim profilu. Kiedy już nikt nie wiedział, co dalej zrobić i znajomi ograniczyli się jedynie do "coś w tym Twoim windowsem", albo "nic nie poradzę", to postanowiłam zainstalować Tlena i korzystam jak na razie z Tlena. Jeśli mam być szczera, to nie jestem z niego zadowolona. Kiedy ustawiam opis, on po kilku minutach znika i robię się po prostu dostępna, lecz bez opisu. Tlen robi również inne podobne numery... Może ktoś z Was zna rozwiązanie mojego problemu, jeśli chodzi o GG lub Tlen? Byłabym bardzo wdzięczna, bo załatwiam dużo spraw przez komunikator i często z niego korzystam, więc jest mi potrzebny na co dzień i nie uśmiecha mi się, że cały czas coś się psuje. Proszę o pomoc i pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2009, 16:18:45 wysłana przez Arthas »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Problem.
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Wrzesień 2007, 13:27:18 »
Ja mam bardzo dobre rozwiązanie: zainstaluj sobie AQQ. Od dwóch lat mam i nie narzekam, nie wywala, nie daje reklam na starcie, nie zawiesza się i opis mam tyle ile chce, nawet jak mi wyłączą prąd albo dam się od razu na  niedostępny AQQ utrzymuje opis.

Forum Tawerny Gothic

Problem.
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Wrzesień 2007, 13:27:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything