Ankieta

Czy mia

Tak :)
50 (89.3%)
Nie :)
6 (10.7%)

Głosów w sumie: 55

Autor Wątek: Deja Vu [odczucie]  (Przeczytany 16354 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Deja Vu [odczucie]
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Maj 2009, 20:23:00 »
Nie jest pewne czy OOBE w ogóle istnieje. To prawdopodobnie świadomy sen, tylko różniący się poziomem kontroli wykreowanej rzeczywistości. Poza tym nie ma czegoś takiego jak nieświadoma podróż mentalna. Jeżeli OOBE na prawdę istnieje, to od ciała "odłącza" się KOPIA naszej ÂŚWIADOMOÂŚCI, a nie podświadomości.

Jak wspomniałem - DejaVu bierze się ze snów. Porozmawiajcie z jakimś doświadczonym oneironaturą ( czy jak to się pisze ) a dowiecie się, że dla nic DejaVu to normalna rzecz.

Sayo!

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Odp: Deja Vu [odczucie]
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Maj 2009, 17:10:33 »
ja tak mam jak oglondam kilka razy ten sam serial m jak miłosć naprszykłat bo lubie ten serial i oglondam klilk a razy. i wtedy mi sie wydaje ze juz to kiedys oglondałem. i jak poekonony oglondam to tez bo sa super i na jetixsie lecom tegraz to siadam pszed telewizorem. i z pokoemonuf na najbardziej lubie pikaczu a z m jak miłosć to hanke mostowiak bo lubie ja. 

Forum Tawerny Gothic

Odp: Deja Vu [odczucie]
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Maj 2009, 17:10:33 »

Offline szarlej700

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Deja Vu [odczucie]
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Maj 2009, 09:41:41 »
eh napisałem przecież żeby nie mylić z OBE i radze przeczytać pierw co to jest a dopiero krytykować. Jak nie wierzysz w OBE to jakim cudem podróżnicy astralni widza miejsce w których jeszcze nie byli i to nie poprzez podroż mentalną .A I ZNOWU NIE MYLIÆ  OBE Z podrożą astralną

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Deja Vu [odczucie]
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Maj 2009, 14:26:09 »
/ciach/
Jak nie wierzysz w OBE to jakim cudem podróżnicy astralni widza miejsce w których jeszcze nie byli i to nie poprzez podroż mentalną?
Wyobraźnia, zdjęcia, urojenia. -.-'
OOBE nie istnieje bądź jest to trans.

Offline szarlej700

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Deja Vu [odczucie]
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Maj 2009, 19:40:53 »
ludzie gadacie że nie istnieje to jakim cudem ja wyszedłem z ciała jakieś 5h temu i "przypadkiem" widziałem jak kolega się masturbuje i robilem doświadczenia typu że kolega lub koleżanka kładła na biurku kartkę z rożnymi cyframi a ja po OBE im mówiłem jakie są to cyfry. Obe nie jest transem i tego tematu nie będę rozwiać

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Deja Vu [odczucie]
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Maj 2009, 19:52:13 »
ludzie gadacie że nie istnieje to jakim cudem ja wyszedłem z ciała jakieś 5h temu i "przypadkiem" widziałem jak kolega się masturbuje
Trans. Urojenie. i robilem doświadczenia typu że kolega lub koleżanka kładła na biurku kartkę z rożnymi cyframi a ja po OBE im mówiłem jakie są to cyfry. Jako że nie powiedziałeś jaki był wynik śmiem twierdzić, że żaden Obe nie jest transem i tego tematu nie będę rozwiać
A jak wytÂŁumaczysz OOBE, mądralo?

Offline szarlej700

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Deja Vu [odczucie]
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Maj 2009, 17:26:32 »
Jako że nie powiedziałeś jaki był wynik śmiem twierdzić, że żaden

muszę cię zaskoczyć że wynik był pozytywny , ale się w to już nie bawie  bo miałem nieprzyjemności a to już sprawa prywatna
 
A jak wytÂŁumaczysz OOBE, mądralo?

kurcze walisz jakieś głupie staerotypy było by transem gdyby byłbyś dalej w ciele fizycznym
ale podroż mentalną można nazwać już transem  kiedy jest świadoma
radze tobie albo przeczytać książkę Richarda Webstera "Podróże Astralne"   albo pogadać z właściwą osobą bo gadasz głupoty

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Deja Vu [odczucie]
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Maj 2009, 17:34:34 »
No dobrze ale skoro ty sam wiesz o tym tak dużo to dlaczego nam o tym nie opowiesz? Załóżmy odpowiedni temat albo po prostu dopiszmy to do tego tematu i załatwione. Ty będziesz mógł się produkować i udowodnisz swoje racje a my za to dostaniemy informacje o OOBE od kompetentnej osoby...

Offline szarlej700

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Deja Vu [odczucie]
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Maj 2009, 21:26:17 »
spoko choć mi chodzi głównie o to aby przełamać staerotypy że np: hipnoza to dzieło szatana bo nieraz z takimi bredniami się spotykam

http://gothic.gram.pl/forum/index.php?topic=20344.new#new założyłem temat
« Ostatnia zmiana: 14 Maj 2009, 22:19:44 wysłana przez Robben »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Deja Vu [odczucie]
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Maj 2009, 21:26:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top