Autor Wątek: Próba Cenia Rhobara  (Przeczytany 2298 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Próba Cenia Rhobara
« dnia: 18 Wrzesień 2007, 21:09:04 »
Nazwa: Próba Cienia
Zleceniodawca: IsentoR
Opiekun: IsentoR

Rhobar zjawił się przed świątynią, czekał na dalsze instrukcje, co do próba cienia.
Ekwipunek:

Narazie zachowałem ten pancerz.
-Nazwa: Skórzany Pancerz ÂŁowcy Nagród I
Typ: Całościowa
Rodzaj: Skórzana
Poziom: I
Jakość wykonania: Mistrzowskie
Koszt: darmowa (dla nowych łowców) (Gildia płaci 50 sztuk złota za jedną sztukę pancerza)
Czas Wyrobu: 12h
Składniki: 5 kłów, 2 skóry rozpruwacza, 1 wilka.
Opis: Pancerz ten zapewnia słabą ochronę przed bronią dystansową i średnią przed orężem bezpośrednim. Skóry rozpruwacza i wilka zapewniają także dostateczną ochronę przed zimnem.

-ÂŁuk
Typ: : Duży
Wykonanie: Amatorskie
Poziom: I


-Nazwa Broni: Ostrze Zagłady
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Zaawansowane
Poziom: I
Dodatkowo: Zatruty Oręż
Opis: Długość ostrza waha się w granicach od 90 do 140 cm. Miecz ten jest najczęściej widywanym wyposażeniem poszukiwacza przygód. Mówią o nim uniwersalna maszyna do zabijania i mają rację. Podczas produkcji użyto silniejszego rodzaju trucizny pochodzącej od Bagiennego Topielca.

Umiejętności:
- ÂŁuk II
- Walka mieczami jednoręcznymi II
- Pozyskiwanie trucizny I (Krwiopijcy)
- Skradanie się II (bieg)
- Poszukiwacz Złóż
- Kradzież kieszonkowa I
- Negocjacje łowcy I (+5% nagrody)
« Ostatnia zmiana: 18 Wrzesień 2007, 21:30:00 wysłana przez Rhobar II »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Próba Cenia Rhobara
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Wrzesień 2007, 21:31:53 »
Weź te trzy klucze, złoty, srebrny i miedziany. Będziesz musiał ich użyć podczas penetracji katakumb pod świątynią. Otworzyłem dla ciebie wejście przy schodach, gdy wejdziesz do środka zamknę je za tobą. Pamiętaj, że nie ma już odwrotu. Skoro zgłosiłeś się do próby uważam, że jesteś na nią gotowy i nie trzeba ci nic więcej wyjaśniać. Tak więc powodzenia....

Forum Tawerny Gothic

Próba Cenia Rhobara
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Wrzesień 2007, 21:31:53 »

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Próba Cenia Rhobara
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Wrzesień 2007, 22:25:07 »
Więc zgodnie z instrukcjami Rhobar zszedł po schodach. Wziął pochodnie i ruszył przez korytarz.
« Ostatnia zmiana: 18 Wrzesień 2007, 22:30:35 wysłana przez Rhobar II »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Próba Cenia Rhobara
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Wrzesień 2007, 09:03:22 »
Wszedłeś do średniej wielkości pomieszczenia 5x5 metrów. Na ścianach znajdowały się kraty z ostrymi kolcami, wybiegającymi z każdego skrzyżowania prętów. Rozejrzałeś się dookoła jednak nigdzie nie było kolejnego przejścia. Coś wisiało na kratach, podszedłeś bliżej by przyjrzeć się temu. Oświetliłeś miejsce pochodnią i zauważyłeś, że wiszą na nich przegniłe ciała. Zauważyłeś również, że przy ścianie znajduje się misa z oliwą. Podpaliłeś ją by rozświetlić pomieszczenie. Rozglądnąłeś się jeszcze raz by sprawdzić czy czegoś nie przeoczyłeś. U dołu jednej ze ścian nie było krat tylko trzy kamienne przyciski. Oznaczone od lewej następującymi symbolami: płomień(ogień), fala(woda), czaszka(śmierć)...
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień 2007, 09:04:42 wysłana przez IsentoR »

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Próba Cenia Rhobara
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Wrzesień 2007, 17:25:11 »
Zamyśliłem śie niewiedząc co wybrać. Zaraz, zaraz, to coś oznacza. Hmm ogień to mag ognia, fala to mag wody, a czaszka to... to... Nekromanta. Szybko nacisnąłem przycisk z czaszką.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Próba Cenia Rhobara
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Wrzesień 2007, 17:31:40 »
Przez chwilę nic się nie działo, oczekiwałeś w ciszy na reakcję otoczenia. Wtem w pomieszczeniu zaczęły być słyszalne jakieś pojękiwanie. Odwróciłeś się i spostrzegłeś, że ciała znajdujące się na kratach ożyły. Sześciu zombie głodnych krwi rzuciło się na ciebie. Jeden z nich zaatakował od tyłu dusząc cię. Drugi wyskoczył z prawej wgryzając ci się w nogę. Trzeci szedł na przeciw tobie, ciągnąc w ręku kość piszczelową. Pozostali schodzili jeszcze z krat.

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Próba Cenia Rhobara
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Wrzesień 2007, 17:39:26 »
Błyskawicznie wyjąłem miecz z pochwy na plecach. Odciąłem łapy Zombie duszącemu mnie, natomiast głowę temu wgryzającemu się mi w nogę. Potem obróciłem się przecięłem w pasie Zombie który mnie dusił.
Potem zrobiłem okrąg mieczem, przecinając Zombie wokoło mnie. Ze stolika podniosłem miskę z palącą się oliwą i wycelowałem w trupiaka z piszczelem. Nasepnie pochodnią podpaliłem pozostałych martwiaków i ciągnąc mocno za łańcuch przy kracie, zwaliłem ją na polących się Zombie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Próba Cenia Rhobara
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Wrzesień 2007, 17:54:45 »
To pomieszczenie sześcienne 5x5x5 więc krata przygniotła i ciebie a jeden z kolców wbił ci się w ciało, zaraz pod lewym żebrem. Podłoga zatrzęsła się i zawaliła... Krata zatrzymała się w wąskim tunelu ty zaś wpadłeś do jakieś komory wypełnionej wodą, po kolana. Odchodziły z niej trzy przejścia, każde z nich miało drzwi zamknięte na kłódkę. Lewe drzwi były metalowe z małą, jasno brązową kłódką. ÂŚrodkowe były z drewna a kłódka, która na nich wisiała zbudowana była ze stali. Ostanie drzwi, kamienne drzwi posiadały kłódkę z jakiegoś żółtego minerału.

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Próba Cenia Rhobara
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Wrzesień 2007, 18:00:11 »
Urwałem kawałek ubrania i obwiązałem ranę, wcześniej przemywając ją wodą i obejrzałem wszystkie drzwi. Ostatnio prawie nie zginąłem. Ostatnio też wybrałem śmierć, to wybierzmy jakiś jaśniejszy kolor. Podszedłem do drzwi ze złotą kłudką i je otworzyłem złotym kluczem od Nekromanty.

Napisałbym teraz o twojej śmierci ale wyjaśnię...
Tak po pierwsze to czym sobie opatrzyłeś ranę skoro nie zabrałeś ze sobą niczego? Nie wykorzystałeś również szmaty z odzienia. Po drugie niby czym ją otworzyłeś, czy ty czytasz ze zrozumieniem? Drzwi mają kłódki! Nie wiem czy piszesz tak sobie na odwal czy po prostu nie potrafisz lepiej. Ale jeżeli nie zrobisz tego dokładniej ja uczynię to za ciebie. No to by było po trzecie... Post do poprawy...


EDIT:Mam nadzieję, że teraz jest dobrze.
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień 2007, 18:30:14 wysłana przez Rhobar II »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Próba Cenia Rhobara
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Wrzesień 2007, 23:52:34 »
Przejście prowadziło na powierzchnię. Znalazłeś się na pobliskim cmentarzu. Nagle ktoś zaatakował cię od tyłu uderzając czymś w tył głowy. Odwróciłeś się energicznie i zauważyłeś, że cios zadał Ghoul za pomocą kości.
[img]http://images13.fotosik.pl/97/55b9f9380a761266.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień 2007, 23:55:39 wysłana przez IsentoR »

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Próba Cenia Rhobara
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Wrzesień 2007, 14:58:00 »
Bydle chodziło trochę w przód trochę w tył. Wyjąłem miecz i się zamachnąłem, bestia odskoczyła i rzuciła we mnie kością. Próbowała drasnąć mnie pazurami, ale odciąłem Ghulowi łapy i przewróciłem na grzbiet poczym odesłałem stwora do Beliara.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Próba Cenia Rhobara
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Wrzesień 2007, 19:42:05 »
//Pisz dokładniej...
[img]http://images24.fotosik.pl/85/421dec601c02e437.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Nagle coś uderzyło cię i odrzuciło na kila metrów. Zauważyłeś, że jest to cień unosił się nad tobą, przybliżył rękę do twej twarzy by wyssać z ciebie energię życiową...

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Próba Cenia Rhobara
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Wrzesień 2007, 19:55:51 »
//Niepszesadzasz z tymi potworami, no ale próba to próba. Byle to był ostatni.//

Leżałem na ziemi i z przerażeniem spoglądałem na oślizgłą ręke, przybliżającą mi się do twarzy. Tworzyła się w niej mała, czarwona iskierka, to był czar. Naszczęście przy upadku, niewypuściłem miecz z dłoni. Natychmiast odciąłem cuchnącą łapę potworowi. Po twarzy spływała mi cuchnąca krew potwora, a on sam odleciał trochę dalej. Odciętą łapą niemógł czarować. Więc trzeba odciąć mu druga. To też uczyniłem, podskoczyłem do cienia i kolejna łapa spadła na ziemię. Następnie powaliłem potwora na ziemię i wbiłem mu klingę mojego miecz w twarz. Moje nogi obryzgała znowu ciecz. Starłem ją z siebie i ruszyłem dalej.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Próba Cenia Rhobara
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Wrzesień 2007, 20:11:27 »
Cień oczywiście nie jest istotą, którą można zabić fizycznie (kłaniają się nauki). Krew była zwykłym złudzeniem ,które wywołał by osłabić twoją czujność. Szybko powstał chwycił cię za głowę i doszczętnie pozbawił życia. Twoje martwe truchło upadło no ziemię.


//Próba cienia niewykonana, ciało zostanie przeniesione do świątyni i być może przy najbliższych zajęciach powrócisz do życia. Nikt nigdy nie mówił, że będzie łatwo a próba cienia to test dla nowicjuszy.

Forum Tawerny Gothic

Próba Cenia Rhobara
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Wrzesień 2007, 20:11:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top