Autor Wątek: Smoki  (Przeczytany 8008 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Smoki
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Kwiecień 2007, 13:25:17 »
Akasha tam nie ma chyba gargulców[ja nie spotkałem w każdym razie].Ja o ile pamiętam to spotkałem tam ogry ,pełzacze ,gobliny i te smoki i nic innego...Znalazłem tą jaskinię wykonując jakieś zadanie i obszukiwałem jaskinie wszystkie poprostu.

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Smoki
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Kwiecień 2007, 15:46:32 »
A ja wszystkich zaskoczę bo mniej więcej wiem gdzie jest smok na pustyni.
Znalazłem trzeciego smoka w Varancie, co prawda nie mogę Bardzo drogi bo jest to na pustkowiu przy rozwalonej chatce. Pamiętam tylko że poszedłem na południe od shakyora, po dosyć długiej podróży natrafiłem na skarpę, skoczyłem z niej (mam akrobatykę) i zobaczyłem chatkę, przy chatce jest też skrzynia (znalazłem tam zwój błogosławiony oręż). Po chwili nakierowałem w pustkowie i zobaczyłem smoka (na początku myślałem że to gargulec ale jak zobaczyłem podpis to pisało smok, zresztą był bardzo silny). No i się zdziwiłem bo wszyscy pisali że smoki są tylko we dwóch miejscach. Od razu mówię że opis dojścia nie jest BARDZO dokładny, ale jest dobry. Więc proszę nie mówić że jestem oszustem bo smoka widziałem i go zabiłem.
« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień 2007, 23:13:40 wysłana przez Maksous »

Forum Tawerny Gothic

Smoki
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Kwiecień 2007, 15:46:32 »

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Smoki
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Maj 2007, 09:30:23 »
Smoki można spotkać w jaskini za Capu Dun, ale też jest ich sporo w górach w Myrtanie (pochodźcie po nich i je zbadajcie). Znalazłem je też w Varancie, ale tam znalazłem ich tylko 3.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #23 dnia: 04 Maj 2007, 23:02:30 »
Też byłem w tej jaskini ale pod koniec gry i pokonałem potwory bez kodu tak jak i smoka. Jak chcesz to jeden ze smoków jest koło Geldern na wielkim wzgórrzu patrząc z jednej z bram widać ruiny i w tych ów ruinach znajduje się smok.A powiem jedno o wyglądzie smoków w G3 są to te dinozaury, które można spotkać choćby koło mentory,
ze skrzydłami i czerwoną skórą

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Smoki
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Maj 2007, 19:56:10 »
Gdybys przeczytał na stronce dział z potworami to bys wiedziłał że są.Nie tak silne jak w koloni ale są.Tylko że jeszcze ich nie widziałem.Wejde do tej jaskini i zobacze czy naprawde tam jakis smok siedzi.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Smoki
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Czerwiec 2007, 20:09:58 »
Tak smoki są w Gothicu 3 ale troche mniejsze, słabsze i niegadające  .  Jak je pierwszy raz spotkałem to było moje takie ździwienie że myślałem że to jakiś posąg ale jak podeszłem do nich z bliska to zobaczyłem wielkiego powora. Wygląda nawet fainie tylko nie wiem czemu nie ma w G3 OKA INNOSA przecież go mieliśmy na Dworze Irdorath a teraz co z nim (niech nikt mi tu nie pisze że zastawił go na statku bo nie uwierze amulet nosi sie na szyji).
______________________________

Pozdro dla wszystkich

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Smoki
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Czerwiec 2007, 09:39:36 »
Nie wierzycie? Wejdzcie na Gothic Site i w Galerii G3 dajcie Screenshoty, tam jest zdjęcie smoków. Mam je nawet na internaktywnej mapie.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bf42fdcd5c55907f.html
Nie grałem w Gothica, ale w piątek będę go miał jako nagroda za czerwony pasek. Byłem szczerze zdziwony kiedy się dowiedziałem, że w G3 są smoki. Myślałem, że będą u Beliara na piwie, a tu widac piwa zabrakło i poszły na Ziemie  
Cytuj
oraz jednego na pustyni, ale już nie pamiętam dokładnie w którym miejscu.
To jest na wschód od Mora Sul (patrząc od strony morza), gdzieś na połnocny-wschód od świątyni AL Shedim za jakąś górą.
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwiec 2007, 09:45:36 wysłana przez Galeria_Ciastek »

Offline Resio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #27 dnia: 25 Czerwiec 2007, 13:45:08 »
Cytat: Rhami
Podczas romantycznej nocnej przechadzki po cudzych domach w Cap Dun napotkałem się na jaskinię. Oczywiście moja żądza poznania sekretów 'trójeczki' była ogromna, wiec postanowiłem ją zbadać. Przezornie zapisałem. Po chwili okazało się, że dobrze zrobiłem, gdyż zostałem zabity przez najróżniejsze potwory. Wczytałem i wpisałem kod na nieśmiertelność. Wyciąłem wszystko, co się rusza. Na samym dole owego kompleksu wypoczynkowo-rekreacyjnego spotkałem najprawdziwsze smoki!. Byłem mile zaskoczony obecnością tych jaszczurek w Gothic'u 3. Każdy z nich miał pokaźny skarb. Niestety żaden nie przemówił do nas.
PS. Za jednego gada jest 500 EXP.

Podniecacie się wiele jest miejsc w której mozna spotkac podobne stwory do tych ktore sa w cape dun.Najnwiecej ich wystepuje w nemorze , nie daleko wykopalisk w Trelis  

Offline Leonidas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Lipiec 2007, 23:16:18 »
No w tej części jest sporo smoków .. Ja pamiętam wybierałem się z Mora Sul do Ishtar to spotkałem w ruinach chyba 2 smoki . W g3 tez właśnie widziałem te Gargulce też miałem okazje zabić kilka tych stworzonek ;D

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Smoki
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Sierpień 2007, 12:22:35 »
też znalazłem ta jaskinie ze smokami. jednakże byłem za słaby, 17 bodajże poziom, lekka zbroja buntownika, więc nie ma mowy, abym sie z nimi mierzył. szkielety były dla mnie za silne, co mnie dobijało, a łucznicy to juz dla mnie masakra! ale kiedys tam wrócę i sie z nimi rozprawie  . aha, j do tej jaskini zawitałem przypadkiem, po walce ze złodziejami zboża.

pzrd.- milten14

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Smoki
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Sierpień 2007, 22:21:39 »
jest sie go pokonac na tym poziomie wystarczy atak i ciagle do przodu a jak go nie trafimy to w bok a tak przy okazji gdzie sa ci zlodzieje, szukajac ich doszedlem do Okary!

Offline Akatosh

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Reputacja: 71
  • Ablazir
    • Karta postaci

Smoki
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Sierpień 2007, 10:48:22 »
Smoki są łatwe !!W okolicach Morasul znalazłem dwa smoki pokonałem je strzelając z łuku lub z kuszy(dokładnie nie pamiętam) .Gdy były blisko uciekałem.Tak samo robię z Trolami.

Offline Vacuum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #32 dnia: 08 Wrzesień 2007, 19:05:18 »
Cytat: Paddy
jest sie go pokonac na tym poziomie wystarczy atak i ciagle do przodu a jak go nie trafimy to w bok a tak przy okazji gdzie sa ci zlodzieje, szukajac ich doszedlem do Okary!

Złodzieje są niedaleko Vengardu. Blisko Vengardu (idąc od Ardei) znajdujemy kamienny krąg, a tam myśliwego (nie pamiętam imienia) i on nam może powiedzieć, gdzie chowają sie złodzieje. Trzeba iść od tego kręgu tak: jak po prawej mamy Vengard i tą miagiczną zaporę, to idzemy w lewo, blisko podnóża gór. Tam będzie jaskinia z rozbójnikami. A tak przy okazji: ten myśliwy każe nam zabić "jelenia ze wschodu". Nie wiem czy to tłumaczenie jest jakieś parszywe, czy co, bo nie trzeba zabić jednego tego jelenia tylko trzeba zabić wszystkie.    Dopiero wtedy wykonamy zadanie.

Offline SuuShenRon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Wrzesień 2007, 02:23:37 »
Najpierw myslalem ze jest tylko jeden smok w tej jaskini pod Cape Dun... Po zabiciu go lukiem zadowolony ide zobaczyc co ma w srodku a tu bach i leze... Dostalem kula ognia... Patrze a tam drugi stoi :P

W jaskini za miejscowka zlodziei zboza nie ma smokow. Jest za to pelno gargulcow i pelzaczy. No i jeszcze wezy za ktore mozna troche doswiadczenia zebrac ;)

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Smoki
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Wrzesień 2007, 16:56:01 »
ja załatwiłem smoki czarem błyskawica czy jakoś tak jeszcze nie spotkałem stworzenia które by to przeżyło i co jest pod cape dune nie ma tarczy runicznej!!!!!!!

Offline SuuShenRon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Smoki
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Wrzesień 2007, 03:29:01 »
Ano nie ma :] Wyczytalem na stronce ze mozna ja tam znalezc. Przeszukalem cala jaskinie 5 razy i nic. Pozniej dowiedzialem sie o skrzyniach i doszedlem do wniosku ze osoba piszaca ten artykul nie wiedziala o ich istnieniu i poprostu otworzyla 27 w kolejnosci skrzynie.

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Smoki
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Wrzesień 2007, 16:39:04 »
Cytat: SuuShenRon
Ano nie ma :] Wyczytalem na stronce ze mozna ja tam znalezc. Przeszukalem cala jaskinie 5 razy i nic. Pozniej dowiedzialem sie o skrzyniach i doszedlem do wniosku ze osoba piszaca ten artykul nie wiedziala o ich istnieniu i poprostu otworzyla 27 w kolejnosci skrzynie.
jak to "27 w kolejności skrzynie"?

Offline Pattrix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: -2
Smoki
« Odpowiedź #37 dnia: 05 Październik 2007, 15:41:08 »
Ja najpierw znalazłem tego smoka między Bakaresh a al sheidim, potem te pod cape dun. Były by banalne, gdyby nie to, że walą kulami ognia.

Nie wiem czy niektórzy nie mylą smoków z gargulcami czy innymi takimi. Wg. interaktywnej mapy gothica są 4 smoki: 3 w myrtanie (pod cape dun i kolo geldern) i jeden w varancie (między bakaresh i al sheidim.)
« Ostatnia zmiana: 05 Październik 2007, 15:48:11 wysłana przez Pattrix »

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Smoki
« Odpowiedź #38 dnia: 05 Październik 2007, 16:32:30 »
Cytat: Maksous
xD. W gothicu III rzeczy w skrzyniach są kolejno, czyli w pierwszej otwartej skrzyni będziesz miał wodę a w drugiej już będziesz miał jabłko xD.
tak wiem ale co to ma być za "27"?

Offline Pattrix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: -2
Smoki
« Odpowiedź #39 dnia: 05 Październik 2007, 17:27:52 »
Po prostu dwudziesta siódma otwarta przez ciebie skrzynia. Tu masz wszystko opisane:
http://gothic.gram.pl/forum/index.php?show...amp;hl=skrzynie


A tu masz listę skrzyń.
http://gothic.gram.pl/forum/index.php?s=&a...ost&p=10676
« Ostatnia zmiana: 05 Październik 2007, 17:29:38 wysłana przez Pattrix »

Forum Tawerny Gothic

Smoki
« Odpowiedź #39 dnia: 05 Październik 2007, 17:27:52 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top