Autor Wątek: Kim zostac?  (Przeczytany 2151 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tym1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Kim zostac?
« dnia: 18 Wrzesień 2007, 16:06:05 »
Mam do wszystkich pytanie kim lepiej mam zostac czy rebeliantem czy najemnikiem, bo instaluje znowu juz zakurzonego w mej szafce Gothica3. Jaka bron z niej lubicie najbardziej??

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Kim zostac?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Wrzesień 2007, 16:15:10 »
Jeżeli chcesz sobie naprawde pograć to wybierz rebelianta, gdyż gra rebeliantem jest trudniejsza. Ja polecam ci jednak grę Najemnikiem orków bo jest ciekawsza.
Jeżeli chodzi o bronie to ja osobiście polecam ci zorbić mixa maga z łucznikiem. ÂŁuk jest dobrą bronią, a w zgraniu z magią i kosturem można wiele zdziałać.
A wienc polecam ci grę najemnikiem mago-łucznikiem. A najbardziej polecam łuk.

PzDr;;FoR <^>AlL<^>

Forum Tawerny Gothic

Kim zostac?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Wrzesień 2007, 16:15:10 »

Offline tym1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Kim zostac?
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Wrzesień 2007, 21:08:13 »
Wiem, ze luk w 3 jest G-E-N-I-A-L-N-A bronia, ale lubie najemnika tylko nie wiem czemu te orki na jakies przeleczy co maja oboz mnie atakuja (NAWET MNIE NAJEMNIKA!!) i jeszcze cos gdzie mozna nauczyc sie P-O-R-Z-A-D-N-Y-C-H czarow(nie ze zwojow!!).
Zaczalem dzis grac po napisaniu tego tematu i jestem rebeliant i jednego zapomnialem dodac, ze ja poprostu kocham kowalstwo, wiec uwolnilem tego kowala od Toporka(ten taki ork kolo Reddock[jak serio kotos nie wie to Reedock to oboz rebeliantow] ktory dowodzi chyba 3 zwiadowcami) i juz sie ucze:)

P.S. Moze ktos napisze o tych broniach np. czy Rubinowe...(cos) jest dobre, oraz czy dobrze zrobilem ze ostatnie grosze na ;poczatku gry wydalem na lekki pancerz rebelianta oraz czy tez umiecie na 2 czy 3 levelu zabic pelzacza w jaskiniach Reedock(tych poludniowych), bo ja zalatwilem go z luku misliwskiego i mam +1 myslictwo

Offline Diegomir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Kim zostac?
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Październik 2007, 18:09:54 »
Ja bym Ci polecił asasyna i kończenie gry po stronie Beliara. ÂŚcieżka jest ciekawa i ma swój klimat. Dodatkowo możliwość mistrza dwóch ostrzy. Ale to ja tak uważam, gdyż niesamowicie spodobał mi się bezkres pustyni i życie asasyna. A najbardziej zauroczyło mnie Ishtar... Ech...

Offline Darion

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Kim zostac?
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Październik 2007, 18:36:31 »
Zgadzam się z moim poprzednikiem, uwielbiam asasynów i Boga w którego wieżą tz. Beliara - ach, zło i zniszczenie. A ten klimacik nie zmierzona pustynia i... wogulę. No, a wracają do tematu to Mago0wojownik - fajnie wygląda koleś ze strojem czarnego maga i dwoma mieczami na plecach jest super.No... to odpowiedziałem na pytanie!

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Kim zostac?
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Październik 2007, 23:01:33 »
Moja koncepja Buntownik Miecz 1h+Tarcza+pancerz paladyna+ magia Innosa + paladyn i zabójca orków to mieszanka czołgu do walki daj se do tego szybsza nauka z regeneracja many i życia to idziesz do przodu i strzelasz i siekasz każdego na drodze.

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Kim zostac?
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Październik 2007, 23:03:09 »
Ja gram rebeliantem, wydaje mi sie to poprostu ciekawsze, a najemnikiem zagram gdy przejde G3 buntownikiem, chociaz mam zamiar pod koniec gry przylaczyc sie do Asasynow - czy to sie oplaca??

Forum Tawerny Gothic

Kim zostac?
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Październik 2007, 23:03:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top