Autor Wątek: Znamy nową grę Piranhy Bytes!  (Przeczytany 766 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Devristus MoriiAutor wątku

• Moderator
  • Reputacja: 165
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
Znamy nową grę Piranhy Bytes!
« dnia: 22 Luty 2014, 11:17:48 »
Dzisiaj w godzinach wieczornych na stronie niemieckiego magazynu PC  Games została zapowiedziana nowa gra, a zarazem kolejna część serii Risen - Risen 3: Titan Lords. Chociaż nie jest to tytuł z plotek Risen 3: Blazing Ocean, to jednak miło wiedzieć (szczególnie dla największych fanów), że Piranha zajęła się kontynuowaniem tej serii. Z przykrością zawiadamiamy, że nie znana jest jeszcze data premiery, ale będziemy wyczekiwać ją z niecierpliwością.

> PC Games

Offline jeryrep

• Obywatel
  • Reputacja: 9
  • jeryrep nie ma żadnego wpływu.

Odp: Znamy nową grę Piranhy Bytes!
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Luty 2014, 13:03:21 »
Wolalbym Gothica :/
Zawsze do Twoich usług

Offline GaroK

• Myśliwy
  • Reputacja: 2
  • GaroK nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #2 dnia: 22 Luty 2014, 14:46:29 »
Przestańcie już płakać. Gothic to jest już przeszłość, jego czasy świetności minęły i już nie wrócą(najwyżej minimalne szanse). Teraz Pirania głównie pielęgnuje Risena bo ta seria nie została wykastrowana przez inną firmę i pogódźcie się z tym.
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do wpisu.

Canis

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Luty 2014, 15:48:17 »
Pomarzyć zawsze można o powrocie Gothica... nadzieję mieć też można. Lecz nie ukrywajmy, że coś co już zdechło, się nie wskrzesi. Możemy mieć tylko reinkarnację o ile hinduiści mają rację ;) . Risen czy inne produkcje PB mogą być taką "reinkarnacją".

Offline jeryrep

• Obywatel
  • Reputacja: 9
  • jeryrep nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #4 dnia: 22 Luty 2014, 19:22:38 »
Prawde mowiac i tak gralbym w gothica jesliby go wyprodukowali takim jakim jest.
Zawsze do Twoich usług

Offline Rakbar Nasard

• Arystokrata
  • Reputacja: 80
  • Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.Rakbar Nasard oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Larkos - Rakbar NasardBaron Xermin i Dordan - Rakbar NasardSzlachcic Dako, Imar, Lavos, Sekon i Ures - Rakbar NasardNajlepsza sygnaturka - zwycięzca III edycji....
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Luty 2014, 20:46:40 »
Mnie i tak jest obojętne jak gra będzie się nazywać, byleby powrócono do czasów "miecza i łuku", a nie tych chędożonych pirackich klimatów, gdzie głównym orężem była broń palna. Piraci byli ładnie wpleceni w rozgrywkę w G2 NK, jednak w Risen 2 kompletnie mi się to nie podobało. Risen 1 spełnił po części moje oczekiwania, bowiem początek gry, czyli: ulepszanie postaci, wybór organizacji -> były rewelacyjne i czułem się jak w gothicu. Szczególnie klasztor - ta lokacja była genialna i chociażby za tą jedną rzecz należą się PB ogromne brawa, bo poczułem się jak w G2. Risen 2 kompletnie mi nie pasował i liczę, że więcej takiego skoku w bok nie zrobią.

Myślę, że nowy Gothic nie powstanie, bo PB mają w zamyśle tworzenie trylogii. Serię Gothic uważają za historię zamkniętą.

Offline xNoZoMi

• Magnat
  • Reputacja: 17
  • xNoZoMi ledwie co się liczy.xNoZoMi ledwie co się liczy.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Luty 2014, 00:26:49 »
Mógł by być Gothic ,ale może pora zacząć coś nowego :D

Offline Infernus

• Kret
  • *
  • Reputacja: 0
  • Infernus nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #7 dnia: 23 Luty 2014, 20:59:25 »
Fakt na Gothica czekało wiele osób , a tu bum ! :P Risen.
Szansa na powrót Rhobara III jest, jak napisali na swoim fp na fb odnośnie G5 : ` Nie w tej chwili` :)
Koniec końców jestem ciekaw jak to im wyjdzie :)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 180 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa wyświetlana: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Wpisz słownie ile to jest dwa+dwa?:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.