Autor Wątek: Jednak Risen 3?  (Przeczytany 2021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Devristus MoriiAutor wątku

• Moderator
  • Reputacja: 165
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
Jednak Risen 3?
« dnia: 21 Wrzesień 2013, 20:41:22 »
Serwis steamdb.info wyjawił, że w bazie danych tej platformy powstały trzy wpisy dotyczące Risena 3, a mianowicie Risen 3 DLC4/5/6 Steam Store and Retail Key. Z tych informacji można wywnioskować, że Risen 3 jest tworzony,  będzie wykorzystywał platformę steam oraz będzie posiadał minimalnie 3 DLC. Minimalnie, ponieważ numeracja DLC zaczyna się od 4 a kończy na 6, więc istnieje możliwość, że jednak Risen 3 będzie posiadał aż 6 dodatków DLC.

KacperGraczPL

• Gość
Odp: Jednak Risen 3?
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Wrzesień 2013, 20:44:12 »
Serwis steamdb.info wyjawił, że w bazie danych tej platformy powstały trzy wpisy dotyczące Risena 3, a mianowicie Risen 3 DLC4/5/6 Steam Store and Retail Key. Z tych informacji można wywnioskować, że Risen 3 jest tworzony,  będzie wykorzystywał platformę steam oraz będzie posiadał minimalnie 3 DLC. Minimalnie, ponieważ numeracja DLC zaczyna się od 4 a kończy na 6, więc istnieje możliwość, że jednak Risen 3 będzie posiadał aż 6 dodatków DLC.
I co związku z tym ?

Offline Devristus MoriiAutor wątku

• Moderator
  • Reputacja: 165
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Wrzesień 2013, 20:47:31 »
Eeee... przecież wszystko masz napisane? No chyba, że ja czegoś nie zrozumiałem w Twoim pytaniu albo było ono naprawdę głupie. Przeczytaj newsa jeszcze raz. Przypominam również, żę Tawerna Gothc to nie tylko strona o Gothciu, ale również o Risen.

KacperGraczPL

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Wrzesień 2013, 20:51:59 »
Dobrze czekam na Risen 3  oby mój komputer go wytrzymał bo u mnie goszczą Risen I i II Mroczne wody , Gothic I , II Noc Kruka , Settlers 7 , Delta Force Xtreme i inne

Offline Arkhan

• Magnat
  • Reputacja: 0
  • Arkhan nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #4 dnia: 21 Wrzesień 2013, 21:15:05 »
@up

<facepalm>
Na planecie ziemia, pojawił się wirus...

Offline dunio1

• Kret
  • *
  • dunio1 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #5 dnia: 22 Wrzesień 2013, 11:25:23 »
Szkoda, liczylem ze moze zrobia gothica 5. Mam nadzieje ze nie bedzie piratow teraz.

KacperGraczPL

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Wrzesień 2013, 12:06:55 »
Szkoda, liczylem ze moze zrobia gothica 5. Mam nadzieje ze nie bedzie piratow teraz.
Zrobią Gothic był męczony przez Arcanie więc musi odpocząć , na pewno wyjdzie 2015

Offline dunio1

• Kret
  • *
  • dunio1 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #7 dnia: 24 Wrzesień 2013, 11:09:11 »
Wedlug mnie GDYBY powstal gothic 5 to opowiadalby historie beziego w niezbadanych krainach, innej opcji nie ma.

KacperGraczPL

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Wrzesień 2013, 21:29:40 »
Wedlug mnie GDYBY powstal gothic 5 to opowiadalby historie beziego w niezbadanych krainach, innej opcji nie ma.
Dlatego powinno ominąc Gothic 3 ZB i może na zmodyfikowane wyspie Arganii lub Khorinis

Offline Xvier aep Deler

• Weteran
  • Reputacja: 50
  • Xvier aep Deler jest wznoszącą się gwiazdą.Xvier aep Deler jest wznoszącą się gwiazdą.Xvier aep Deler jest wznoszącą się gwiazdą.Xvier aep Deler jest wznoszącą się gwiazdą.Xvier aep Deler jest wznoszącą się gwiazdą.Xvier aep Deler jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

« Odpowiedź #9 dnia: 26 Wrzesień 2013, 21:34:33 »
mogą zrobić różne opcje nawet takiej że beziemu podczas królowania garnek spadł na głowę i znowu stracił wszytskie moce ;)
A prequel pierwszej części tez mógł by być dość ciekawy ;)

KacperGraczPL

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Wrzesień 2013, 06:55:50 »
mogą zrobić różne opcje nawet takiej że beziemu podczas królowania garnek spadł na głowę i znowu stracił wszytskie moce ;)
A prequel pierwszej części tez mógł by być dość ciekawy ;)
Nikt by nie chciał grać tym 40 letnim bezimmienm 

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 180 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa wyświetlana: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Wpisz słownie ile to jest dwa+dwa?:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.