Autor Wątek: Zwój snu  (Przeczytany 765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czarny Szermierz

• Szlachta
  • Reputacja: 33
  • Czarny Szermierz mógłby pewnego dnia być kimś...Czarny Szermierz mógłby pewnego dnia być kimś...Czarny Szermierz mógłby pewnego dnia być kimś...Czarny Szermierz mógłby pewnego dnia być kimś...

• Ekwipunek postaci
  • Rasa: Człowiek
  • Wyznanie: Brak

• Aktywność
    0%
Zwój snu
« dnia: 18 Luty 2012, 14:35:10 »
Otóż dorwałem sie do gothicka I i mam pewien problem ;)
chce dołączyć do obozu bractwa i mam przekonać Baal Cadara i rzucić zaklęcie snu na jednego z jego uczniów
od kogo pozyskać ten zwój??

Offline Gordian Morii

• Marszałek Koronny
  • Nothing is true...

• Reputacja: 189
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Ekwipunek postaci
  • Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum. Oko Innosa - za napisanie 10000 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie Gothic!

• Aktywność
    100%
    • Domek
Odp: Zwój snu
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty 2012, 14:37:14 »
Jest taki baal, który pilnuje gości odpowiedzialnych za ubijanie bagiennego ziela. Weź załatw zmianę jednemu nowicjuszowi a on w nagrodę da Ci dwa takie zwoje.

Offline Czarny Szermierz

• Szlachta
  • Reputacja: 33
  • Czarny Szermierz mógłby pewnego dnia być kimś...Czarny Szermierz mógłby pewnego dnia być kimś...Czarny Szermierz mógłby pewnego dnia być kimś...Czarny Szermierz mógłby pewnego dnia być kimś...

• Ekwipunek postaci

• Aktywność
    0%
Odp: Zwój snu
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Luty 2012, 17:44:09 »
zadania u niego wykonane już wczoraj ;P
problem w tym że nie mam żadnych zwojów i nigdy też nie dostałem z tego co pamiętam bo zawsze miałem z nim problem :/

wersja 1.08 z CD-ACTION

//Edytka
musiałem mu sie przypomnieć żę przyniosłem ziele do Kor Kaloma i dopiero teraz dostałem ;P
tak więc po temacie ;P
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2012, 17:47:42 wysłana przez Czarny Szermierz »

SMF 2.0.8 | SMF © 2011, Simple Machines
DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.