Nazwa użytkownika:

Hasło:

Autor Wątek: Zwój snu  (Przeczytany 596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jakub G.

• Szlachta
  • Reputacja: 33
  • Jakub G. mógłby pewnego dnia być kimś...Jakub G. mógłby pewnego dnia być kimś...Jakub G. mógłby pewnego dnia być kimś...Jakub G. mógłby pewnego dnia być kimś...

• Ekwipunek postaci
  • Rasa: Człowiek
  • Wyznanie: Brak

• Aktywność
    1%
Zwój snu
« dnia: 18 Luty 2012, 14:35:10 »
Otóż dorwałem sie do gothicka I i mam pewien problem ;)
chce dołączyć do obozu bractwa i mam przekonać Baal Cadara i rzucić zaklęcie snu na jednego z jego uczniów
od kogo pozyskać ten zwój??
Może tym razem się nie zabije??

Offline Gordian

• Patron
  • Nothing is true...

• Reputacja: 146
  • Gordian budzi postrach.Gordian budzi postrach.Gordian budzi postrach.Gordian budzi postrach.Gordian budzi postrach.Gordian budzi postrach.Gordian budzi postrach.Gordian budzi postrach.Gordian budzi postrach.Gordian budzi postrach.Gordian budzi postrach.Gordian budzi postrach.

• Ekwipunek postaci
  • Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Order sympatii - za przekroczenie 1000 punktów reputacjiHełm odwagi - za rozpoczęcie 10 wątkówZielona mikstura aktywności - za 100 godzin online na forumBrązowa mikstura aktywności - za 50 godzin online na forumTarcza lojalności - za pięć lat na forumTarcza lojalności - za cztery lata na forumTarcza lojalności - za trzy lata na forumTarcza lojalności - za dwa lata na forumTarcza lojalności - za rok na forumŚwięta aura Innosa - za napisanie 2000 postówAmulet oświecenia - za napisanie 1500 postówAmulet siły - za napisanie 1000 postówAmulet życia - za napisanie 500 postówLubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie GothicOko Innosa - za napisanie 100 postówDatek do 50 złoty

• Aktywność
    0%
    • Domek
Odp: Zwój snu
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty 2012, 14:37:14 »
Jest taki baal, który pilnuje gości odpowiedzialnych za ubijanie bagiennego ziela. Weź załatw zmianę jednemu nowicjuszowi a on w nagrodę da Ci dwa takie zwoje.

Offline Jakub G.

• Szlachta
  • Reputacja: 33
  • Jakub G. mógłby pewnego dnia być kimś...Jakub G. mógłby pewnego dnia być kimś...Jakub G. mógłby pewnego dnia być kimś...Jakub G. mógłby pewnego dnia być kimś...

• Ekwipunek postaci

• Aktywność
    1%
Odp: Zwój snu
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Luty 2012, 17:44:09 »
zadania u niego wykonane już wczoraj ;P
problem w tym że nie mam żadnych zwojów i nigdy też nie dostałem z tego co pamiętam bo zawsze miałem z nim problem :/

wersja 1.08 z CD-ACTION

//Edytka
musiałem mu sie przypomnieć żę przyniosłem ziele do Kor Kaloma i dopiero teraz dostałem ;P
tak więc po temacie ;P
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2012, 17:47:42 wysłana przez Czarny Szermierz »
Może tym razem się nie zabije??

SMF 2.0.7 | SMF © 2011, Simple Machines
DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.