Autor Wątek: Gothic 3 Piano Theme - Musical Movie  (Przeczytany 1474 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline FavriAutor wątku

• Kret
  • *
  • Reputacja: 0
  • Favri nie ma żadnego wpływu.

Gothic 3 Piano Theme - Musical Movie
« dnia: 20 Grudzień 2011, 00:36:16 »
Witam,

Ściągnąłem sobie ostatnio nutki do pewnego utworu przewijającego się już przez G2 i G3 nazwanego twórczo "Gothic piano". Jako że pogrywam teraz trochę w G3 i coraz bardziej mnie nęciło by coś tam nagrać, te dwa elementy przyczyniły się do powstania tego oto dzieła:

http://www.youtube.com/watch?v=yOxaRvdPMis&list=LL4tSup4imqPlEmiG6Pkb8xQ&feature=mh_lolz

z małym akcentem fabularnym. Dźwięk zrzucany przez podpięcie do słuchawek, przez co mogą występować całkiem spore szumy. Cóż, wiem tyle, że Gothic 3 jako narzędzie filmowe sprawdza się raczej średnio. Zdążyło mnie wywalić z 15 razy podczas takiego krótkiego materiału.

Offline Gordian Morii

• Weteran
  • Reputacja: 203
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
Odp: Gothic 3 Piano Theme - Musical Movie
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Grudzień 2011, 00:51:22 »
Powiem, że świetnie Ci to wyszło. Na filmik nawet nie zwracałem uwagi, bo mało on ważny jest. Głównie skupiłem się więc na muzyce. W Gothicu była ona taka z mocą, a Ty ją uliryczniłeś (jeśli można takiego słowa użyć)
Bardzo mi się to podoba, bo z jednej strony słuchamy czegoś nowego, ale z drugiej słychać te znajome motywy o ile się nie mylę Górniczej Doliny. Więcej takich melodii;)
Pozdrawiam.

got2

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Grudzień 2011, 08:06:12 »
Ta muzyka jest naprawdę świetna.Musze przyznać że połączenie takiej muzyki z obrazami jest czymś mistrzowskim.

Offline Adaś

• Weteran
  • Reputacja: 166
  • Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #3 dnia: 20 Grudzień 2011, 16:12:04 »
Powiem tak jestem mile zaskoczony pierwszy raz słyszę takie coś i mi się bardzo podoba. Ba wręcz z miłą chęcią będę tego słuchał w miarę często.
Życzę Ci więcej takich utworów.

Offline FavriAutor wątku

• Kret
  • *
  • Reputacja: 0
  • Favri nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #4 dnia: 20 Grudzień 2011, 16:22:09 »
Wielkie dzięki za opinie! W istocie cały soundtrack z Gothica jest naprawdę piękny i klimatyczny, ale z nagrywaniem kolejnych coverów może być nieco trudniej, bo do tego konkretnego utworu jak wspomniałem miałem nutki, a inne musiałbym rozgryzać akord po akordzie i opracowywać wersję na pianino. Ale może się podejmę, takie komentarze bardzo pozytywnie motywują, więc kto wie... :)

uliryczniłeś

Ha  :P

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.