Autor Wątek: Arcania: Upadek Setarrif  (Przeczytany 3635 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline IsentorAutor wątku

• Arystokrata
  • Reputacja: 548
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Arcania: Upadek Setarrif
« dnia: 19 Kwiecień 2011, 18:13:21 »
Jak oceniacie najnowszy gameplay z recenzji Upadku Setarrif?

> Wideorecenzja
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień 2011, 18:17:18 wysłana przez Isentor »

Offline lechita

• Kret
  • *
  • Reputacja: 0
  • lechita nie ma żadnego wpływu.

Odp: Arcania: Upadek Setarrif
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwiecień 2011, 20:22:21 »
Na pewno lepszy niż pierwowzór . Mieli poprawić teleporty i jak było widać mikstury przy stołach alchemicznych . Wydanie gry jest przełożone , ale do kiedy ?

• Arystokrata
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Kwiecień 2011, 20:32:27 »
Wydanie gry jest przełożone , ale do kiedy ?
Nie wiadomo do kiedy. JoWooD przełożyło datę premiery gry na czas nieokreślony. Musimy czekać. Na pewno poinformujemy fanów, gdy coś zostanie ogłoszone.

Offline Robben

• Magnat
  • Reputacja: 1
  • Robben nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #3 dnia: 19 Kwiecień 2011, 22:56:44 »
Nawet jak wyjdzie to kto to kupi? Za duża konkurencja (Wiedźmin 2, Risen 2, TES V), żeby ktoś zawracał sobie głowę kolejną niskobudżetową grą. Dodatek taki będzie, jak i podstawka i raczej nie zmieni nastawienia fanów. To już jest tylko na kasę wszystko. Fakt, że świat na tym gameplayu mi się podoba, ale co mi z pięknego świata, skoro grywalność jest kiepska? Dlatego właśnie chyba nie ma na co czekać.

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Kwiecień 2011, 23:00:15 »
Gdyby JoWooD zaprezentowało dodatek jako darmowe DLC lub za drobną opłatę 10 złotych. Czemu nie. Nie mniej jednak obawiam się, że firma zażyczy sobie trochę grosza i przeliczy wartość produktu. O ile kiedykolwiek do premiery dojdzie. Jak na razie JoWooD opiera się bankructwu i walczy jak może o każdy grosz.

Offline Yeed

• Kret
  • *
  • Yeed nie ma żadnego wpływu.

• Gothic Up
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Kwiecień 2011, 23:59:58 »
Zdecydowanie to najzwyklejsza próba odcinania kuponów. Jednak w sytuacji, w której jest obecnie JoWood, to jedyną sensowną opcją jest wypuszczenie tego DLC za jakieś drobniaki jak wspomina Insentor. Generalnie sytuacja finansowa sprawiła, że zrezygnowano  wydania pudełkowego na rzecz DLC, a ostatecznie zawieszono cały projekt na kołku. Nie rozpaczam z tego powodu, bo niczego odkrywczego w dodatku byśmy nie zobaczyli. Choć fabuła jak zawsze mnie ciekawi. W końcu to nadal bezpośrednia kontynuacja fabularna sagi :)
Jestem wolny od uprzedzeń, nienawidzę wszystkich tak samo...

Offline Sajan

• Kopacz
  • **
  • Sajan nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #6 dnia: 21 Kwiecień 2011, 12:01:00 »
Jestem ciekaw, czy to kiedykolwiek wyjdzie.Powiem krótko - jeśli wyjdzie, to zagram, jeśli nie - to nie będę za bardzo rozpaczał, choć lokacje wyglądają fajnie.

Offline lechita

• Kret
  • *
  • lechita nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #7 dnia: 09 Sierpień 2011, 15:59:31 »
Zmiany były zapowiedziane durze . Między innymi kowalstwo i alchemia jak w "Gothic" . No i teleporty miały działać normalnie , a nie jak w podstawce od -do Widziałem zdjęcie że w magazynie leżały pudełka z grą , ale 100% to pewny nie jestem . Rozpaczał też specjalnie nie będę za tym dodatkiem , aczkolwiek miło by było jakoś to wszystko zakończyć  ;)

Offline Gordian Morii

• Weteran
  • Reputacja: 203
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Sierpień 2011, 16:43:16 »

Offline Kamo44

• Obywatel
  • Kamo44 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #9 dnia: 09 Sierpień 2011, 18:39:10 »
Dla mnie gothic skonczył się na Zmierzchu Bogów ponieważ w każdej części począwszy od G2 jest nawiązanie do poprzedniej części  i grafika jest spoko a w Arcanii Już jest dla mnie za bardzo bajkowa tam nawet myrtana wygląda inaczej Niepodoba mi się Arcania  Niestety

Offline Retsam1

• Kret
  • *
  • Retsam1 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #10 dnia: 10 Sierpień 2011, 12:04:43 »
@Kamo44 - Widzę, że jesteś specem od Arcani! :D
Pomijając fakt, że akcja nawet nie dzieje się w Myrtanie, a na Feshyr i Arganii.
Nie będę tej pozycji bronił bo zostanę zlinczowany, ale jednak dodatek zapowiadał się ciekawie mam tylko nadzieję, że ktoś z magazynów jedną kopię śmignie i udostępni całemu światu. ;)

Offline Devristus Morii

• Moderator
  • Reputacja: 165
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Luty 2016, 20:30:16 »
Po latach jak zwykle wideorecenzja nie jest 100% odzwierciedleniem gry.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.