Autor Wątek: Przedmioty szkolne  (Przeczytany 21786 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jeryrep

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • Reputacja: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawość nie ma znaczenia. Liczy się tylko potęga.
Odp: Przedmioty szkolne
« Odpowiedź #40 dnia: 19 Styczeń 2014, 17:40:16 »
1. J. Polski - fajna mam pania, ale czasami wkurza. Przedmiot dosc taki. 9/10
2. Matematyka - glupia baba, nikt jej nie lubi, wprost,zneca sie nad nami. Przedmiot jest jak dla mnie trudny. 2/10
3. Religia - fajna pani, na kazdy temat mozna z nia gadac. Przedmiot latwy. 9/10
4. Geografia - mila pani, dobrze uczy. Przedmiot sredni. 7/10
5. Biologia - srednia pani. Srednio trudny przedmiot. 6/10
6. Technika - sredni pan. Przedmiot tez sredni. 5/10
7. Chemia - pani dziwna. Jak tlumaczy to mozna nawet film z glosem na komie ogladac. Przedmiot sredni. 7/10
8. Fizyka - niezbyt nauczycielka. Trudny przedmiot. 4/10
9. J. Niemiecki - bardzo fajna pani. Sredni przedmiot. 8/10
10. J. Angielski - dosc niezla pani. Jak dla mnie latwy przedmiot. 9/10
11. Historia - gosc tak przynudza, opowiafa takie suchary itp. Sredni przedmiot. 3/10
12. Zajecia plastyczne - gosc sredni. Przedmiot sredni. 5/10
13. WOS - przedmiot latwy, fajna pani. 9/10
14. WF - fajny, ale ostatnio pan zaczal wpisywac wszystkim paly. 5/10
15. Informatyka - prawdopodobnie przedmiot, ktory obiore w zyciu. Ta sama baba co w matmie, ale mi dobrze idzie. 9/10
« Ostatnia zmiana: 19 Styczeń 2014, 21:35:57 wysłana przez jeryrep »

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Przedmioty szkolne
« Odpowiedź #41 dnia: 19 Styczeń 2014, 21:27:50 »
J.poski - lekcje przyjemne ,pani też miła ,do czasu aż jej klasa nie wkurzy. 9/10
J.angielski - nie lubię nauczyciela ,coś takiego w sobie ma że jak mam iść na tą lekcje to mnie szlak trafia ,chociaż z chęcią bym się go pouczył ,bo to naprawdę dzisiaj przydatny język. 1/10
Matematyka - zależy od humoru nauczyciela ,bo czasami jest jakaś agresywna ,i widzę w jej oczach że jak by mogła to by uczniowi przy tablicy ten wskaźnik wsadziła ,nie powiem gdzie ,a jak ma dobry humor to lekcja fajnie schodzi,jednak że uczy bardzo dobrze i większość z lekcji zapamiętuje 8/10
Religia - jedna z moich ulubionych lekcji ,ksiądz jest spoko ,chyba że go klasa wkurzy ,chociaż ja z nim żadnych konfliktów nie miałem ,i dla mnie jest spoko. 9/10
Biologia - pani niedawno przybyła do naszej szkoły ,jeszcze jej nie rozpracowałem ,lubi pokrzyczeć jednak dzięki temu klasa jest spokojna . 7/10
Chemia - teraz nawet lubię chemie ,w przeciwieństwie do tego co było kiedyś ,teraz uważam że jest ich za mało .7/10
Fizyka - trochę dziwne te lekcje ,nie mogę zrozumieć nauczycielki. 6/10
Historia - lekcja jest git ,ponieważ nauczyciel jest moim wychowawcą ,tak więc spokojnie można wytrwać do końca.9/10
Geografia - to samo co powyżej,ponieważ nauczyciel to ta sama osoba. 9/10
J.niemiecki - ohhhh... tutaj nie będę dużo pisał a bym mógł,tylko dla tego że szkoda mi nauczycielki ,ponieważ nie ogarnia totalnie klasy ,a klasa to wykorzystuje ,i spokojnie na lekcji raczej posiedzieć nie można ,bo nigdy nie wiesz czy zaraz czym w głowę nie dostaniesz.3/10
Informatyka - tutaj kolejny mój ulubiony przedmiot ,ponieważ komputery to moje hobby :D,nauczyciel nawet spoko,można wytrzymać do końca lekcji.10/10
WOS - nauczyciel jest nawet ok,lekcje też są nawet przyjemne ,może to dlatego że nic prawie nie piszemy tylko nauczyciel praktycznie non stop gada.8/10
WF - po gimnazjum jakoś za specjalnie nie mam ochoty na ćwiczenia ,wgl jakiś leniwy się zrobiłem :D,ale lekcja ok,dlatego że cały czas siedzę gdzieś tam sobie ,poćwiczę raz na pół roku żeby tylko sprawdziany pozaliczać a tak to siedzie.9/10
PP - nauczycielka jest pani dyrektor ,często nie ma czasu aby przyjść na lekcję ,dzięki czemu od czasu do czasu mnie uszczęśliwia ,bo to są ostatnie lekcje i zawsze to 2 godziny wcześniej w domu. 8/10
WOK - lekcje nawet fajne, jak nie robi sprawdzianów co lekcje oczywiście ,do tego niezapowiedzianych ,albo testów też niezapowiedzianych ,tak po za tym to coś tam malujemy i jest OK. 7/10

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przedmioty szkolne
« Odpowiedź #41 dnia: 19 Styczeń 2014, 21:27:50 »

Offline Wolf_144

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Urżnąć mu łeb, a koniektura jest ?
Odp: Przedmioty szkolne
« Odpowiedź #42 dnia: 22 Styczeń 2014, 01:14:46 »
Hah, nie chodzę już do szkoły ale jeżeli miałbym się wypowiedzieć w tym temacie to :
Matma - Nienawidziłem tego przedmiotu, ledwo zdawałem. Zazwyczaj poprawiałem semestr, wyjątkiem była trzecia klasa gdzie musiałem zdać żeby pisać maturę i to jeszcze w marcu ( coś koło tego. )
Angielski - Uwielbiałem, bo umiałem powyżej poziomu szkolnego, wobec czego nigdy nie uczyłem się a piątki i czwórki leciały.
Polski - Nie lubiłem, pewnie przez nauczycielkę która z racji krótkiej cierpliwości odpytywała na lekcji, jak było głośno. A byłem pierwszy na liście - 6 pał za nic w przeciągu 7 minut, jej życiowy i mój osobisty rekord.
Religia - Zwolniony
Biologia - Moja starsza uczyła chirurgi niegdyś, pech chciał że moja nauczycielka znała ją - Obie uczyły w tej samej szkole. W efekcie czego odemnie wymagała podwójnie, na lekcjach patrzyła tylko na mnie. Nie wiem pewnie oczekiwała tego samego co po mojej mamie. Mimo to lubiłem lekcje z nią.
Inf. - Nie ma to jak grać CS'a na każdej lekcji z ekipą z biblioteki. I robić 'bazy danych' w excelu. Na litość boską, nauczyła by przynajmniej podstaw MySQL albo NaviCat'a, nie miałbym później problemów z moimi zabawami.
Geografia - Do 2 klasy mielismy spoko babkę, nikt jej nie podskakiwał. Można było się wiele nauczyc od niej, dużo plusów za aktywność miałem - odpytywała z Newsów ze świata, a ja cały czas w tym siedziałem.
WOK - Typiarka oszalała, serio mówie. Była niespełnioną artystką raz się z nami śmiała 20 sek później było słabo, pały sypały się gęsto. Po semestrze odeszła, może było to spowodowane tym że dawała w palnik na przerwach.
Historia/WOS - Mój dawny konik, same piątki/czwórki. Akurat trafiłem na mało wymagającą nauczycielke, a właściwie mało ode mnie. Innych cisnęła może dlatego że ja jej słuchałem ?
Fizyka - Zajebisty przedmiot, o ile z matmy ledwo-ledwo z fizyki czwórki co roku na koniec, nie inaczej w trzeciej klasie.

A na studiach o ile to kogoś interesuje...
Historia Stosunków Międzynarodowych - Szczegółowa historia i analiza polityk mocarstw i nie-mocarstw na tle dziejów, prowadzona przez byłego vice-ministra spraw zagranicznych. Spoko człowiek o ile niezgadzam się z nim w kwestii poglądów, to z wypiekami na twarzy słucham go na zajęciach.
Ekonomia - Trochę liczenia na zasadzie dodaj odejmij i parę podstawowych definicji, kobitka spoko. Niewiele ode mnie starsza bo doktorantka, nie odpytuje nie ciśnie. Czasem coś burknie ale jej przechodzi, można śmiało spać.
Podstawy Prawa - Gigantyczne Gunwo pisane przez duże Ó. Własnie uczę się do kolokwium na dziś ... właściwie. Typiara młoda-wymagająca-ostra jest ciężko, można się spocić u niej.
- Dodatkowe -
    Historia Wojskowości Przełomu Dziejów - Analiza taktyk wojennych, wyposażenia, dnia codziennego - dawnych żołnieży. Zajebista sprawa ciężka sprawa z nauką bo jest tego dużo i nie jest to łatwe, ale z kolei jak kogoś to interesuje to nie powinien mieć problemów. Zajęcia prowadzone przez kilku historyków mających za sobą kilka ciekawych publikacji. Ja akurat specjalizuje się w późnośredniowiecznej / wczesnorenesansowej epoce, sporo czytam i na tym się skupiam. Ogólnie pozycji jako lektur jest ok. 50. :)

Chyba tyle...

Offline Drajwer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drajwer <3
Odp: Przedmioty szkolne
« Odpowiedź #43 dnia: 27 Kwiecień 2014, 08:03:46 »
J. Polski - nauczycielka jest bardzo fajna - akurat to moja wychowawczyni. Lekcje ta idzie mi spoko. 9/10
Matma - nauczycielka nawet spoko, ale umie się uwzięć się. Lekcja niezbyt mi idzie w szkole. 6/10
J. Angielski - nauczycielka fajna jest, lekcje mi idą dobrze.  8/10
J. Niemiecki - niemiecki niezbyt mi idzie - dość słabo. Nauczycielka spoko. 7/10
Religia - ulubiona lekcja gdzie można po 6 lekcjach z lekka odpocząć. Nauczycielka bardzo spoko. 10/10
Historia - lekcja mi nawet dobrze idzie, nauczycielka taka sobie. 7/10
Biologia - przedmiot nie idzie mi i to bardzo nie idzie mi. Nauczycielka fajna, lecz zdarza się, że jest upierdliwa. 6/10
WOS - przedmiot bardzo fajny, nauczyciel bardzo spoko. 10/10
Fizyka - nie lubię tego przedmiotu, nauczycielka jak usłyszy jeden głos to od razu do tablicy. 3/10
Chemia - nie idzie mi ten przedmiot. Nauczycielka nie raz jak powie to cała klasa wybucha z śmieciem, umie pojeździć kogoś. 7/10
Geografia - nauczycielka nie taka fajna, umie być upierdliwa. Lekcja taka sobie. 4/10
Technika - nauczycielka jak zobaczy, że ktoś gada to od razu mówi, że dzwoni do mamy. Lekcja zawsze przebiega, że nauczycielka czeka aż inny przestaną gadać ze sobą. 2/10
WF - lekcja spoko, można sobie kości rozruszać. 9/10

Milten2000

  • Gość
Odp: Przedmioty szkolne
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Sierpień 2014, 01:09:18 »
Moimi ulubionymi przedmiotami są:
1. Język Niemiecki- Trafiła mi się taka nauczycielka co umie wszystko wytłumaczyć. Szkoda że cała klasa co nic z niemieckiego nie rozumie tak ją hejtuje. Mój ulubiony przedmiot.
2. Matematyka- Mój drugi ulubiony przedmiot. Jestem najlepszy w klasie tak jak z niemieckiego, tylko nikt na nauczycielkę nie hejtuje bo nawet dyrektor się jej trochę boi.
3. Chemia-mój 3 ulubiony przedmiot. U nas na lekcji jest taki chałas że tylko nieliczni słyszą co nauczycielka mówi. Tak naprawdę tylko 4-5 osób słucha co ona mówi.
Reszty przedmiotów nie będę wypisywał.
PS. Co to jest warn?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przedmioty szkolne
« Odpowiedź #44 dnia: 30 Sierpień 2014, 01:09:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top