Autor Wątek: Najlepsza praca pisemna  (Przeczytany 3172 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Najlepsza praca pisemna
« dnia: 09 Październik 2006, 14:18:57 »
A więc co jakiś (dłuższy) czas będę robić konkurs na najlepszą pracę pisemną z działu ,,Twórczość własna". Typujecie dwie prace, które najbardziej się wam podobały (np. opowiadania, wiersze, artykuły, itp., żadnych grafik! ).
Nagroda bedzie taka, że dzieło które wygra, zostanie przyklejone w omawianym dziale z dopiskiem (opisem tematu) ,,Najlepsze dzieło; Edycja 1" (taki opis będzie, nawet jeśli ów dzieło będzie już jakiś posiadało. Po prostu zostanie zmienione). Możliwe jest też, że jeśli wygra opowiadanie związane z Gothic'iem, to zostanie umieszczone na stronie wśród wybranej 10-tki.

Zasady są proste:
Podajecie swoje dwa typy. Prócz tego, musicie do każdego wytypowanego podać krótki argument, dlaczego akurat on. Dodatkowo proszę podawać autora dzieła oraz link do niego.

To wszystko.   Zapraszam do głosowania.

Pozdrawiam

Boba Fett

__________________________________________________


,,PAIN & SUFFERING" autorstwa Rajcy - 1 głos

,,Nowe Zagrożenie/2" autorstwa Boby Fetta - 1 głos

,,Biedronka" autorstwa Boby Fetta - 2 głosy
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2006, 21:56:20 wysłana przez Boba Fett »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Najlepsza praca pisemna
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Październik 2006, 21:38:08 »
To może ja zaczne. Dwie prace pisemne, które to:

Pain & Suffering - tekst autorstwa Rajcy, który wprost zniszczył mnie ekspresją, emocjami i przesłaniem jakie ze sobą niesie. Nie mam pojęcia jak udało się autorowi w tych kilku zdaniach umieścić coś tka poruszającego. Nie wiele jest tekstów, które zmuszaja do myślenia już po przeczytaniu jego. Ten potrafi to robić i to jeszcze w tak wspaniałym stylu. LINK DO PAIN & SUFFERING

Biedronka - artykuł o jakże niewinnym tyule o "wspaniałej" sieci marketów sygnowanej przez tego sympatycznego robala. Boba Fett w profesjonalny, ale i niesamowicie śmieszny sposób przedstawia sytuacje jaka dzieje się w jego mieście. Tekst pisany jest z przymróżeniem oka co sprawia, że czyta się go neisamowicie łątwo i przyjemnie. Oby więcej takich artykułów! LINK DO BIEDRONKI
« Ostatnia zmiana: 13 Październik 2006, 21:38:56 wysłana przez Trivet »

Forum Tawerny Gothic

Najlepsza praca pisemna
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Październik 2006, 21:38:08 »

Offline Itrogash

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepsza praca pisemna
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Październik 2006, 20:50:00 »
OK, podaję moje ulubione prace:

Nowe Zagrożenie 1 i 2 - autorstwa Boba Fetta opowiada alternatywną historię wydarzeń z G1 i G2. Powalił mnie ciekawą, oryginalną fabułą, świetnym klimatem i wspaniałym stylem i stroną techniczną opowiadania. Niewiarygodne, że komuś udało się połączyć AvP z Gothic'iem nie niszcząc w ten sposób klimatu i fabuły tych jakże wspaniałych dzieł. LINK DO NOWEGO ZAGROÂŻENIA 1 i 2

Biedronka - artykuł również Boba Fetta, opowiada w niesamowicie śmieszny sposób o jakże wspaniałej sieci supermarketów "Biedronka". Jest napisany w profesjonalny sposób i z przymrużeniem oka opowiada sytuację, jaka zaistniała w jego mieście. Tekst jest napisany w bardzo lekkim stylu, czyta się go bardzo przyjemnie i łatwo, a niektóre teksty powodują niekontrolowane ataki śmiechu. A piosenka, do której link znajduje się w tym artykule, jest chyba równie dobra, jeśli nie śmieszniejsza od samego tekstu. LINK DO BIEDRONKI

Pozdro  .

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Najlepsza praca pisemna
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Luty 2007, 18:36:03 »
Od dłuższego czasu nikt tu nie odpisywał. Szkoda, myślałem, że bardziej się to rozwinie.
Daję jeszcze spóźnialskim dobę na wytypowanie wybranych dzieł literackich. Potem już temat zostanie zamknięty, a przyklejony w Twórczości Własnej będzie artykuł o Biedronce (wygrał - 2 głosy).

\\Rajca: Zgodnie ze słowami Boby, temat zamykam, A no i, formalnie wygrała "Biedronka".
« Ostatnia zmiana: 26 Luty 2007, 17:02:34 wysłana przez Rajca »

Forum Tawerny Gothic

Najlepsza praca pisemna
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Luty 2007, 18:36:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything