Autor Wątek: Gothic I Tajemnica Przodków  (Przeczytany 51444 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« dnia: 15 Wrzesień 2007, 12:42:36 »
Witam wszystkich Wraz z modem Gothic Czas Mrocznych Wojen postanowilem zrobic jeszcze drugiego moda do g1. Ma to byc jagby dodatek do g1! Dodatek bedzie nawiazywal wszczegolnie do nowej gildie Magowie ÂŚwiatła beda tez o procz tych magow dwie nowe gildie  Miedzy innymi ÂŁowcy Nieumarłych ktorzy mieli byc w modzie GP i Myśliwi ktorzy tez mieli byc w GP. Będą dwa nowe obozy: Oboz Myśliwych i oboz dwoch gildi ktore zamieszkuje oboz razem: Czyli oboz Magow swiatla i ÂŁowców Nieumarłych.Zupelna nowosc nie ma konfliktu pomiedzy NO i SO w 4 rozdziale nie ma zawalenia kopalni zdrady SO i zaatakowania wolnej kopalni mozliwosc dolaczenia do Mysliwych(nowa gildia) i najwazniejsze! Na poczatku wybieramy oboz do ktorego chce dolaczyc i beda takie mozliwosci: SO: Kopacz ---> Æień ---> Strażnik ---> Magnat! NO: Kret ---> Szkodnik ---> Najemnik ---> Mag Wody! Bractwo: Zbieracz zielska ---> Nowicjusz -->
Strażnik ÂŚwiątynny ---> Guru! No a Oboz mysliwych to opcjonalnie: Myśliwy i koniec  wiec mysle ze nie tylko bedzie mozna sobie zagrac w dodatek ktory nawiazuje do magow swiatla i mocy przodkow bo rowniez mozecie sobie pograc naszymi starymi obozami ale unowoczesnymi bedzie wiecej zadan np kiedy zostaniemy nawet straznikiem w so lub cieniem kim kolwiek zawsze bedziemy robic zadania dla obozu do ktorego dolaczylismy a nie tylko podazac fabula jak to bylo w g1 wiec mod bedize mial duzo mozliwosci i przyjemnosci ekhem, Dodatek  a wiec...

Dodatek bedzie zawierac:

-Nowe 3 gildie.
-Nowe 2 obozy
-Wiecej misji i dialogow
-Unowoczesnione zasady przylaczenia sie do naszych starych obozow z g1.
-Nowa Fabuła nawiazujaca do Magow swiatla
-I wiele wiele wiecej

A oto screeny:

Obóz Magów ÂŚwiatła i ÂŁowców Nie Umarłych 01
Obóz Magów ÂŚwiatła i ÂŁowców Nieumarłych 02
Obóz Myśliwych 01
Obóz Myśliwych 02

Wiem że to mało ale to na początek nie mam co dac pozniej dam wiecej screenow

Więcej informacji na: The  Modders

Offline kamil pruski

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrzesień 2007, 13:23:38 »
Od kiedy robisz ten dodatek?

Forum Tawerny Gothic

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrzesień 2007, 13:23:38 »

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Wrzesień 2007, 14:16:32 »
Cytat: kamil pruski
Od kiedy robisz ten dodatek?

Od Paru dni ale szybko dzialam i mam juz zrobiony i swiat i zbroje i itemy npc itp teraz zostaly mi tylko qesty i dialogi i wydam moda

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Wrzesień 2007, 14:33:00 »
Mod zapowiada się świetnie. Być może będzie lepszy niż MT. Ale cóż Pożyjemy Zobaczymy. Podobają mi się nowe lokacje>zwłaszcza obóz ÂŁowców Nie Umarłych. Kiedy dokładnie wydasz ten dodatek?? Czekam z niecierpliwością. Powodzenia !

PzDr;;FoR <^>AlL<^>

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Wrzesień 2007, 20:30:31 »
No cóż

Mod jest robiony na pośpiech więc wątpię żeby coś z tego wyszło, człowieku! Nie rób moda na szybko bo będzie tam 100 bugów i grać się nie będzie dało. No ale jeśli potrafisz zrobić szybko super puper moda to rób, tylko potem się nie dziw że będą posty typu:

Ojej nie da się przejść tego questu.
Ojej nie ma miecza
Ojej wszystko się wyłącza

Nie zrozum mnie źle ale powinieneś zwolnić tempo a popracować nad innymi rzeczami......
« Ostatnia zmiana: 27 Wrzesień 2007, 20:59:59 wysłana przez Maksous »

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Wrzesień 2007, 09:39:01 »
Popieram Maksousa bo ma racje że na pośpiech to mody sie robią z setkami błędów i bugów i zawsze trzeba testować czy wszystko działa. Mam pytanie kim gramy Bezim czy jakimś nowym typkiem i miejsce startu?

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Wrzesień 2007, 14:16:04 »
Jejku ludzie spokojnie nie denerwujcie sie tak bo wam zylka w dupie peknie :D po pierwsze swiat tak szybko zrobilem bo wczesniej juz dawno mailem robic moda i nie zroiblem go i w nim wlasnie mialem prawie skonczony swiat a teraz go wzielem i popraowilem i dokonczylem i gotowe a npc to czasem w npc maker a jezeli sa powtarzalne czyli chyba ambitions czy jakos tak to robie w notatniku i tyle zbroje juz mam i nie robilem na szybkiego :P bo widzicie zbroje juz zrobilem jakis tydzien przed zalozeniem tematu :P a co do pytania Markusa jest to dodatek wiec bedziemy grac bezim i w tym samym miejscu zaczynamy gre! wiec teraz ja i Myname robimy dialogi i qesty on mi troche pomaga ja poprawiam itp no i widzicie ze mod anie robie na szybko tlyko juz troche mailem zrobione wczesniej wiec....   no to czekajcie cierpilwie na moda i nie piscie posty typu moda robisz na szybko bo go wcale nie robie na szybko wiec juz takich postow nie piscie.

Offline Grigorian

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Wrzesień 2007, 14:39:05 »
Dokładnie podaj jakie rodzaje broni oraz magii wprowadzisz.  
Mam nadzieję ,że zrobisz nowe lepsze qesty do Stargo Obozu.  
Acha ! Proszę napisz jakie nowe postacie z imieniami zrobisz.
Pozdro

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Wrzesień 2007, 08:00:03 »
Cytat: Respev
Bo większość modyfikacji posiada nowy świat, a tu mod bazuje na starym świecie z Gothic 1?

Tak na starym swiecie lecz jak juz mowilem swiat zrobilem dawno tlyko poprawilem i dkonczylem wiec jest lepszy napewno od GD :D

Canis

  • Gość
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Wrzesień 2007, 08:11:47 »
Cytuj
lepszy napewno od GD

Niechwal dnia przed zachodem słońca. jeszcze sie zobaczy czy leprzy. narazie slyszy sie że bedzie pięknie oh i ah. Ale moze zapodasz troche więcej screenów czy modeli jakiś broni, zbroji...

Offline Vedymin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Wrzesień 2007, 09:09:09 »
Denewują mnie komentarze typu "zapodaj screeny", "nie spiesz się" itp.

Ludzie dajcie chłopakowi popracowac, a nie zawracajcie mu głowy pierdołami. Będzie chciał to da screeny; proste, nie?

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Wrzesień 2007, 12:29:19 »
Cytat: Vedymin
Denewują mnie komentarze typu "zapodaj screeny", "nie spiesz się" itp.

Ludzie dajcie chłopakowi popracowac, a nie zawracajcie mu głowy pierdołami. Będzie chciał to da screeny; proste, nie?

no wlasnie   a co do ze bedzie lepsze od GD wies zwogule o co mi chodzilo? bo chyba niezabardzo  po pierwsze GD - Górnicza Dolina chodizlo mi ze swiat bedize lepszy od górniczej doliny   to po pierwsze a screeny dam w sobote wiec nie marudzic mi tu!

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Wrzesień 2007, 13:38:13 »
zastanawia mnie tylko nazwa moda
jeden to Gothic Czas Mrocznych Wojen a drugi to Tajemnica Przodków
biorąc część słow wychodzą Mroczne Tajemnice, zastanawiajace, próba zrobienia reklamy na nazwie ? bo zdaje mi sie że tak

a druga rzecz to idiotyzmem jest to że tworzysz dwa mody na raz, głupota...

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Wrzesień 2007, 13:57:54 »
Cytat: Zdunek
jeden to Gothic Czas Mrocznych Wojen a drugi to Tajemnica Przodków
biorąc część słow wychodzą Mroczne Tajemnice, zastanawiajace, próba zrobienia reklamy na nazwie ? bo zdaje mi sie że tak

Zauważyłem to samo, ciekawe...

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Wrzesień 2007, 14:18:22 »
Cytat: Zdunek
zastanawia mnie tylko nazwa moda
jeden to Gothic Czas Mrocznych Wojen a drugi to Tajemnica Przodków
biorąc część słow wychodzą Mroczne Tajemnice, zastanawiajace, próba zrobienia reklamy na nazwie ? bo zdaje mi sie że tak

a druga rzecz to idiotyzmem jest to że tworzysz dwa mody na raz, głupota...

spokojnie tytul Czas Mrocznych Wojen nie ukradlem Mrocznych z MT poniewaz wzielem to z zupelnie inej gry po drugie to najpierw zaczelem robic jednego moda od jakis juz kilku tygodni ale zatrzymalem prace i bo wpadlem na pomysl aby zrobic taki fajny dodatek i tyle przeciez nie ukradlem MT tytulu  

Canis

  • Gość
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Wrzesień 2007, 16:50:28 »
wiem że GD to górnicza dolina, lecz nierozumiem w jakim sęsie ta twoja plansza ze tak powiem ma być leprza. bo z tych czterech screenw co widziałem to tylko nałozyłeś pare elementów, nieuważam by było to narazie leprze od tego co było. A co do screenów, sam mówiłeś ze masz już dużo zrobione, a z każdym większym czy bardziej znaczącym postepem chyba powinieneś coś dać do obejrzenia, ale cóż, twoja wola...

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Wrzesień 2007, 22:41:16 »
Cytat: IceMan


spokojnie tytul Czas Mrocznych Wojen nie ukradlem Mrocznych z MT poniewaz wzielem to z zupelnie inej gry po drugie to najpierw zaczelem robic jednego moda od jakis juz kilku tygodni ale zatrzymalem prace i bo wpadlem na pomysl aby zrobic taki fajny dodatek i tyle przeciez nie ukradlem MT tytulu  

nie chodzi że ukradłeś, lecz poprostu jest taka zbieżność, moim zdaniem reklama(głupawa i nieetyczna), zobaczy ktoś że jest jedno ze słow z tytułu MT to pomyśli "to moze ta modyfikacja o której słyszałem"...

i widzę więcej powiedzmy inspiracji MT np łowcy...

« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień 2007, 22:42:24 wysłana przez Zdunek »

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Wrzesień 2007, 09:36:49 »
Cytat: Canis
wiem że GD to górnicza dolina, lecz nierozumiem w jakim sęsie ta twoja plansza ze tak powiem ma być leprza. bo z tych czterech screenw co widziałem to tylko nałozyłeś pare elementów, nieuważam by było to narazie leprze od tego co było. A co do screenów, sam mówiłeś ze masz już dużo zrobione, a z każdym większym czy bardziej znaczącym postepem chyba powinieneś coś dać do obejrzenia, ale cóż, twoja wola...

Screeny dam dzis i nie musisz sie przejmowac o moj teren  

Cytat: Zdunek
nie chodzi że ukradłeś, lecz poprostu jest taka zbieżność, moim zdaniem reklama(głupawa i nieetyczna), zobaczy ktoś że jest jedno ze słow z tytułu MT to pomyśli "to moze ta modyfikacja o której słyszałem"...

i widzę więcej powiedzmy inspiracji MT np łowcy...

ÂŁowcy nieumarłych raczej takiej gildii nie bylo w MT tak jak zabojcow orkow tez nie bylo tylko byli lowcy orkow wiec troche sie rozni slowem a lowcy nieumarlych to calkiem inna gildia niz lowcy orkow wiec ja tu nie widze podobienstwa do mt

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Wrzesień 2007, 11:19:22 »
Cytat: IceMan

ÂŁowcy nieumarłych raczej takiej gildii nie bylo w MT tak jak zabojcow orkow tez nie bylo tylko byli lowcy orkow wiec troche sie rozni slowem a lowcy nieumarlych to calkiem inna gildia niz lowcy orkow wiec ja tu nie widze podobienstwa do mt
różni się słowem ale nie założeniem...

Offline Vedymin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Wrzesień 2007, 12:35:13 »
Cytat: Zdunek
różni się słowem ale nie założeniem...
Błagam was
Przeciez Poziomkaz zabrani ÂŁowców Orków z G3, tak więc to nie był was pomysł. Tak wiec jakiekolwiek oskarżenia w strone Icemana są bezpodstawne.

Forum Tawerny Gothic

Gothic I Tajemnica Przodków
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Wrzesień 2007, 12:35:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything