Autor Wątek: Duży problem  (Przeczytany 1544 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trayus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Duży problem
« dnia: 03 Wrzesień 2007, 20:15:46 »
Chodzi o to że nie mogę zainstalować Gothica 2. Kiedyś to odistalowałem ale zostawiłem zapisy. Chce zainstalować ale na początku instalacji pojawia mi się komunikat: "Czy chcesz usunąć gre Gothic 2 i wszystkie jej składniki?". Usuwam, włączam instalator i znowu to samo. Odinstalowuje jeszcze raz ale dalej to samo. Usunąłem cały folder gry i dalej to samo  Nie wiem co zrobić przeszukałem cały komputer ale nie znalazłem nic związanego z Gothicem 2   HELP!!!

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Duży problem
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień 2007, 23:52:07 »
Najprościej wywalić wpis z rejestru mówiący o tym, że g2 jest zainstalowany. Ale spróbujemy inaczej. Wejdź w dodaj/usuń programy znajdź w aplikacjach g2 i kliknij na usuń. Jeżeli naprawdę wszystko zostało wywalone powinien wyskoczyć komunikat, czy na pewno usunąć grę z listy zainstalowanych aplikacji, ponieważ nie można znaleźć pliku dezinstalacji bleble ble czy coś koło tego.. Kliknij na tak...wtedy może ruszy nowa instalacja.

Forum Tawerny Gothic

Duży problem
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień 2007, 23:52:07 »

Offline Trayus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Duży problem
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Wrzesień 2007, 11:38:31 »
To nic nie daje. Jak włączam z dodaj/usuń to przy "odinstalowaniu" nawet nie widać procesu instalacji. Od razu pisze: Odinstalowanie gry zakończone. Szukałem jakichś składników G2 poprzez "Wyszukaj" ale nic mi nie znalazło.

Respev

  • Gość
Duży problem
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Wrzesień 2007, 12:17:06 »
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=73&p=45

Poza tym, za przeproszeniem g*wno mnie obchodzi, czy to jest duży, średni czy mały problem. Przy rejestracji zatwierdziłeś regulamin, a w nim pisze:
Cytuj
Tytuły zakładanych tematów, powinny jak najlepiej odzwierciedlać ich treść.
Poza tym myśl logicznie, jesteśmy w dziale  Gothic 2>Problemy, więc co innego można tu wypisywać, jak nie właśnie problemy z grą? Może przepis na kebaba albo "Która telenowela jest najlepsza"?

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Duży problem
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Wrzesień 2007, 21:22:11 »
Panie Respev, mozna wiedziec, dlaczego piszesz takim tonem do innych użytkowników? Jest to dział PROBLEMY, więc powinnismy pomagać tym, którzy założyli temat, a nie im wypominać, że coś napisali nie na temat, czy coś w tym stylu. Jeżeli nie masz zamiaru pomóc, a masz zamiar mu cos wypominać, to po prostu nie pisz nic!
"Poza tym, za przeproszeniem g*wno mnie obchodzi, czy to jest duży, średni czy mały problem" To skoro cie to  tamk bardzo obchodzi, to postaraj sie mu pomóc   .

Wracając do sprawy Trayusa, to miałem podobny problem, ale nie z gothicem, jakąś inna. Chciałem zainstalowac gre poprzednio usuniętą na tym samym dysku, a na tym zostały jakies pozostałości, i aplikacja nie chciała zostac zainstalowana. Posprawdzaj raz jeszcze, zostały przeciez zapisy- moga to właśnie one to uniemozliwiac. A jeżeli to nie pomoże, zainstaluj G2 na innej partycji/ dysku, a jeżeli dalej nic, to zostaje jedynie format, ale możesz także skopiować swoje zapisy z gothica na pendraiva albo na MP, ja osobiście tak robiłem z różnymi grami. Mam nadzieje, iż pomogłem
pzdr.-Ankh-Morpork
« Ostatnia zmiana: 06 Wrzesień 2007, 12:07:31 wysłana przez Ankh-Morpork »

Respev

  • Gość
Duży problem
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Wrzesień 2007, 18:27:02 »
Cytuj
Panie Respev, mozna wiedziec, dlaczego piszesz takim tonem do innych użytkowników? Jest to dział PROBLEMY, więc powinnismy pomagać tym, którzy założyli temat, a nie im wypominać, że coś napisali nie na temat, czy coś w tym stylu.
Panie Ankh-Morpork, dlaczego Pan nie zna regulaminu? W regulaminie wyraźnie pisze to i owo. Druga sprawa - jak można pisać tonem?

Cytuj
Jeżeli nie masz zamiaru pomóc, a masz zamiar mu cos wypominać, to po prostu nie pisz nic!
Podam jeszcze raz tego linka, bo widocznie masz wadę wzroku -50:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=73&p=45

Po co doradzasz głupoty, jeśli dałem już prawidłowe rozwiązanie?
« Ostatnia zmiana: 06 Wrzesień 2007, 18:27:34 wysłana przez Respev »

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Duży problem
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Wrzesień 2007, 18:51:39 »
... Aż żal to czytać. Chodzi mi o to, że piszesz niemiłe rzeczy do innych urzytkowników, w tym wypadku do mnie, co świadczy tylko o TWOIM wychowaniu !!! I dla Wiadomości nie-szanownego PANA, nie mam absolutnie wady wzroku, a linka tego nie patrzyłem  . I po kiego wała dajesz taka dużą czcionke? Weź sie uspokuj, bo mnie porażasz

Forum Tawerny Gothic

Duży problem
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Wrzesień 2007, 18:51:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything