Autor Wątek: Klawiatura, joystick czy pad?  (Przeczytany 14723 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Milten2000

  • Gość
Odp: Klawiatura, joystick czy pad?
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Wrzesień 2014, 21:02:24 »
Zależy do czego, do strzelanki zdecydowanie mysz i klawiatura (chociaż mam ghost recon  call of duty i kilka innych strzelanek na PS2) a do wyścigowej pad, bo łatwej. Joysticka nie mam ale by się przydał, bo kupiłem za 4 złote na giełdzie Microsoft Flug Simulator poi niemiecku, ale  i tak fajna gra szkoda, że spolszczenia nie znalazłem.

Offline Κεαηυ

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 241
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ur mom gay
    • Karta postaci

Odp: Klawiatura, joystick czy pad?
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Lipiec 2016, 20:09:43 »
Zdecydowanie klawiatura.
Mam związane z nią najlepsze wspomnienia i z chęcią dalej gimnastykuję swe palce na coraz nowszych produkcjach. Dodatkowo w przeciwieństwie do joysticka każda czynność może zostać dokładnie przyporządkowana, bez ryzyka niezamierzonego działania przy okazji.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Klawiatura, joystick czy pad?
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Lipiec 2016, 20:09:43 »

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Klawiatura, joystick czy pad?
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Listopad 2017, 15:14:02 »
Klawiatura. Ma przewagę ilości przycisków, dzięki czemu można spersonalizować sterowanie i porobić własne skróty klawiszowe. A mysz dodaje perfekcji w celowaniu. FPS, strategie czy nawet RPG to tylko na klawiaturę.
Z kolei pad jest dobry do wyścigowych gier. ÂŁatwiej wyczuć sterowanie niż przy klawiaturze. Bijatyki też są wygodniejsze.
A joystick... Ktoś to jeszcse używa? Chyba tylko do symulatorów.

Offline Gorgin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Klawiatura, joystick czy pad?
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Czerwiec 2018, 10:39:20 »
Pierwsze miejsce klawiatura (za dużo zastosowan), ale warto pamiętać, ze część gier tylko na padzie. Sportowe, mordobicia czy platformówki. Oczywiscie pozytyw jest taki ze do PCta mozna podpiac pada, a na odwrót do konsoli będzie ciezko - wiec koniec koncow klawa wygrywa, zwłąszcza, że jako alternatywa - nadal mozna ja stosowac do wyzej wymienionych rodzajów gier.

Offline Gmorra

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Klawiatura, joystick czy pad?
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Czerwiec 2018, 11:15:53 »
Tylko klawiatura. Jednak ui mnie to pewnie kwestia przyzwyczajenia i doświadczenia./ A klawiaturka mechaniczna to w ogóle baja.

Offline alanowak1985

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Kobieta
Odp: Klawiatura, joystick czy pad?
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Listopad 2018, 18:27:24 »
Ja zdecydowanie nie mogę się przyzwyczaić do pada więc mój wybór to klawiatura lub myszka.

Offline nulat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Klawiatura, joystick czy pad?
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Wrzesień 2020, 14:31:07 »
U mnie to zależy od rodzaju gry. Pada używam tylko kiedy gram w gry sportowe/samochodowe. W każdym innym przypadku tylko klawiatura i myszka. Nie wyobrażam sobie gry np. battlefielda na padzie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Klawiatura, joystick czy pad?
« Odpowiedź #26 dnia: 04 Wrzesień 2020, 14:31:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top