Autor Wątek: Klawiatura, joystick czy pad?  (Przeczytany 7281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Milten2000

• Gość
Odp: Klawiatura, joystick czy pad?
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Wrzesień 2014, 21:02:24 »
Zależy do czego, do strzelanki zdecydowanie mysz i klawiatura (chociaż mam ghost recon  call of duty i kilka innych strzelanek na PS2) a do wyścigowej pad, bo łatwej. Joysticka nie mam ale by się przydał, bo kupiłem za 4 złote na giełdzie Microsoft Flug Simulator poi niemiecku, ale  i tak fajna gra szkoda, że spolszczenia nie znalazłem.

Offline Κεαηυ

• Obywatel
  • Reputacja: 0
  • Κεαηυ chowa się w cieniu.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Lipiec 2016, 20:09:43 »
Zdecydowanie klawiatura.
Mam związane z nią najlepsze wspomnienia i z chęcią dalej gimnastykuję swe palce na coraz nowszych produkcjach. Dodatkowo w przeciwieństwie do joysticka każda czynność może zostać dokładnie przyporządkowana, bez ryzyka niezamierzonego działania przy okazji.

Offline TheMo

• Lord Elekt
  • Reputacja: 91
  • TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Terwor - TheMo KacmarusSzlachcic Javemir i Xatemis - Themo KacmarusCzeladnik płatnerstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.
    • Chałupa
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Listopad 2017, 15:14:02 »
Klawiatura. Ma przewagę ilości przycisków, dzięki czemu można spersonalizować sterowanie i porobić własne skróty klawiszowe. A mysz dodaje perfekcji w celowaniu. FPS, strategie czy nawet RPG to tylko na klawiaturę.
Z kolei pad jest dobry do wyścigowych gier. Łatwiej wyczuć sterowanie niż przy klawiaturze. Bijatyki też są wygodniejsze.
A joystick... Ktoś to jeszcse używa? Chyba tylko do symulatorów.

Offline Gorgin

• Kret
  • *
  • Gorgin nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #23 dnia: 14 Czerwiec 2018, 10:39:20 »
Pierwsze miejsce klawiatura (za dużo zastosowan), ale warto pamiętać, ze część gier tylko na padzie. Sportowe, mordobicia czy platformówki. Oczywiscie pozytyw jest taki ze do PCta mozna podpiac pada, a na odwrót do konsoli będzie ciezko - wiec koniec koncow klawa wygrywa, zwłąszcza, że jako alternatywa - nadal mozna ja stosowac do wyzej wymienionych rodzajów gier.

Offline Gmorra

• Kret
  • *
  • Gmorra nie ma żadnego wpływu.

• Czemu uważam escitalopram za zły lek?
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Czerwiec 2018, 11:15:53 »
Tylko klawiatura. Jednak ui mnie to pewnie kwestia przyzwyczajenia i doświadczenia./ A klawiaturka mechaniczna to w ogóle baja.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.