Autor Wątek: Szaty Maga  (Przeczytany 5111 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Matus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Szaty Maga
« dnia: 28 Sierpień 2007, 22:35:48 »
Witam , własnie grałem w Gothica 3 typowym wojownikiem , doszedłem dosyc daleko , i miałem format kompa , a saevy zapomniałem nagrac na płyte. Teraz chce grać w G3 postacia typowo czarujac , ale jak mozna szybko zdobyc jakas szate , bo mam takie zboczenie ze jak mam nałozoną jaka kolwiek zbroje to wogule zapominam ze gra magiem , wiec chciałbym zdobyc szate najszybciej jak sie da , niewazne jaka . Czy mógł by mi ktos jakos pomóc ??

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Szaty Maga
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień 2007, 10:21:43 »
szate druida czy jakos tak na poczatek dostaniesz u druidow. Szate Maga Wody u Cronosa (50% poparcia u Kocownikow) a szate Czarnego Maga chyba u asasynow tylko ;)

Forum Tawerny Gothic

Szaty Maga
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień 2007, 10:21:43 »

Offline Melkor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hallowed are the Ori!
Szaty Maga
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpień 2007, 10:44:07 »
Szata maga ognia w klasztorze Innosa i o ile pamięć mnie nie myli to jeszcze w Vengardzie.

Offline Mater of the Death

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Szaty Maga
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Wrzesień 2007, 21:16:32 »
Szatę Druida oraz gońca leśnego mozemy dostać, u Druida Torna (mniej więcej pomiędzy Geldern a Trelis), trezba mieć jednak 25% reputacji. Wystarczy wykonać wcześniej zadania od Porgana, i Arknosa(nie pamiętam czy tak się nazywał), i już będziesz jej mieć 45% (Ci dwaj są w drodze do Montery(tej dłuższej))

Szatę Maga Ognia można kupić w stolicy (vengard), trzeba mieć jednak 25% reputacji u buntowników oraz sporo kaski

Szata Maga Wody ma Cronos, jednak sprzeda Ci ją dopiero po osiągnięciu odpowiedniej reputacj(25%)

Ciężka Pancerz Assasyna, można dostać niemal od większości kupców na pustyni, trzeba mieć jednak aż 50 % reputacji

Szaty Xardasa i Zubena nie można zdobć :(

Offline Matus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Szaty Maga
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Wrzesień 2007, 21:41:55 »
Dzieki za pomoc , bardzo mi pomogliscie , uwazam ze odpowiedz jest juz podana i jedyne co z tym tematem mozna zrobic to go zamknąć

Forum Tawerny Gothic

Szaty Maga
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Wrzesień 2007, 21:41:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything