Autor Wątek: Spellbound  (Przeczytany 41916 razy)

Description:

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Spellbound
« Odpowiedź #80 dnia: 30 Czerwiec 2009, 13:44:20 »
BioWare? Nie dzięki, G3 był dość cukierkowy i jak wiadomo nie spodobał się fanom, z BioWare było by tak samo albo jeszcze gorzej.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #81 dnia: 30 Czerwiec 2009, 14:30:37 »
BioWare? Nie dzięki, G3 był dość cukierkowy i jak wiadomo nie spodobał się fanom, z BioWare było by tak samo albo jeszcze gorzej.
Zależy dla kogo był cukierkowy dla mnie i innych był bardzo dobrą grą a dla innych klapą.Jeżeli by BioWare miał kontynuować serie to by zrobili bardzo dobre gry.
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2009, 14:35:45 wysłana przez Proglan »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Spellbound
« Odpowiedź #81 dnia: 30 Czerwiec 2009, 14:30:37 »

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #82 dnia: 02 Lipiec 2009, 03:50:24 »
Mnie akurat żaden z tytułów ich autorstwa nie zainteresował i mam o nich marne zdanie.
Ale z tego co widziałem na ostatnich filmach z E3 to SpellBound może wybić z przeciętności i zasiąść wśród tytanów jako odkupiciel za uratowanie serii Gothic bo ostatnie 2 wydania... to chyba nawet nie wymaga komentarza.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #83 dnia: 03 Lipiec 2009, 01:47:25 »
A wiesz jak dużo Graczy uważa że Gothic 3 to nie wyszedł PB dobrze.

To nie tak, że wiele osób tak uważa... Tak po prostu jest.

A wracając do tematu to dając temu zespołowi odpowiedni sprzęt wierze w to, że będą w stanie stworzyć naprawdę porządny tytuł. Bądź co bądź poprzednie hitami nie były ale do totalnych gniotów też się nie zaliczały.

Offline Maliniak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #84 dnia: 12 Sierpień 2009, 13:35:08 »
Gothic 4 bedzie taki sobie wyglada zupelnie jak wow i bierze sie za taka gre nowa firma i jak widzialem na targach e3 film. gra wygladala na dziwna i nie przypominam sobie zeby w gothicach poprzednich byly jakies wielkie drzewa po ktorych mozna chodzic w srodku  osobiscie ta firma schrzanila g4 zeby robila to piranha ktory jest bardziej dowsiadczona ze swiatem gothica zrobila by to 2 razy lepiej ALE TO MOJA OPINIA:D

Sory ta firma nie jest az taka mloda :D
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień 2009, 17:27:11 wysłana przez Robben »

Offline Hoxley

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #85 dnia: 10 Październik 2009, 22:03:34 »
Po obejrzeniu filmów z targów E3 myślę, że SpellBound robi po prostu coś nowego, czego jeszcze nie widzieliśmy w poprzednich Gothicach. To dobrze. Zupełnie dobrze zrobiona grafika, co najważniejsze nie cukierkowa jaką mogliśmy zobaczyć w G3. Moim zdaniem będzie trzymać klimat gry. Sama firma jest przeze mnie znana z produkcji Robina. Była to dobra gra. Myślę, że SpellBound jeszcze nas zaskoczy tą swoją Arcanią. Uważam, że tak samo jak dobrze sprawdziła się w takiej grze jak Robin tak dobrze spisze się w cRPG jakim będzie Gothic IV.

Offline Xtremex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 1
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #86 dnia: 17 Październik 2009, 12:48:17 »
Zależy dla kogo był cukierkowy dla mnie i innych był bardzo dobrą grą a dla innych klapą.Jeżeli by BioWare miał kontynuować serie to by zrobili bardzo dobre gry.
Stary, usrałeś się na tego Biowara jak małe dzidzi :o. Rozumiem Twoją możliwość wypowiedzenia się, lecz bez przesady, jeśli ktoś napisze, że woli Spellbound to nie musisz od raz pisać po raz n-ty posta - "A ja to wole Bioware, bo to najlepsze studio jest i się zaraz zesram!".

Offtopic mode OFF
Spellbound... dobrze zrobią tą grę, miejmy taką nadzieję. Nic dogadania nie mamy, tak więc trzeba liczyć na wypał ;)

/Xtremex

Pabloo

  • Gość
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #87 dnia: 17 Październik 2009, 13:54:24 »
Stary, usrałeś się na tego Biowara jak małe dzidzi :o.
A ja z ciebie mam beke dzieciaku ,bo nie wiesz nawet o co chodzi to jeszcze to komentujesz. To że sobie cenie i bardzo lubię BioWare to jest moja sprawa a nie twoja.

Rozumiem Twoją możliwość wypowiedzenia się, lecz bez przesady, jeśli ktoś napisze, że woli Spellbound to nie musisz od raz pisać po raz n-ty posta
Ty jednak głupi jesteś ,gdzie napisałem post typu "Jesteś głupi bo wolisz Spellbound" lub "A ja to wole Bioware, bo to najlepsze studio jest i się zaraz zesram!" nigdzie więc ułomie nie pierdol głupot ,bo nie dość że ,mnie teraz wkurwiłeś to jeszcze atakujesz mnie swoimi zmyślonymi postami. Bardzo lubię i cenie sobie BioWare i wiele inny firm komputerowych którzy udowodnili że są bardzo dobrzy(nie będę tu ich wypisywał bo nie chce mi się).

Sorka za tego offtopa ,ale sami widzicie musiałem odpowiedzieć.
 Moderacja za obrażanie użytkownika.
« Ostatnia zmiana: 17 Październik 2009, 14:01:51 wysłana przez Proglan »

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #88 dnia: 17 Październik 2009, 18:47:13 »
A ja z ciebie mam beke dzieciaku ,bo nie wiesz nawet o co chodzi to jeszcze to komentujesz. To że sobie cenie i bardzo lubię BioWare to jest moja sprawa a nie twoja.
Ty jednak głupi jesteś ,gdzie napisałem post typu "Jesteś głupi bo wolisz Spellbound" lub "A ja to wole Bioware, bo to najlepsze studio jest i się zaraz zesram!" nigdzie więc ułomie nie pierdol głupot ,bo nie dość że ,mnie teraz wkurwiłeś to jeszcze atakujesz mnie swoimi zmyślonymi postami. Bardzo lubię i cenie sobie BioWare i wiele inny firm komputerowych którzy udowodnili że są bardzo dobrzy(nie będę tu ich wypisywał bo nie chce mi się).

Sorka za tego offtopa ,ale sami widzicie musiałem odpowiedzieć.
On nie miał zamiaru cię obrazić, tylko rzucił luźną uwagę, a ty z tego nie wiadomo co robisz... Każdemu kto powie że BioWare nie wyszłaby kontynuacja się czepiasz... BioWare dla mnie nie jest idealne. Podobał mi się Mass Effect i Baldurs Gate, ale co do Jade Empire to spiepszyli sprawę.
Co do tematu Spellbound chwaliło się grafiką, ale ja w niej nic nadzwyczajnego nie widzę.
Cytuj
zeby robila to piranha ktory jest bardziej dowsiadczona ze swiatem gothica zrobila by to 2 razy lepiej
Wystarczy spojrzeć na Risena, który jest prawie że klonem G2 NK.

Offline Xtremex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 1
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #89 dnia: 18 Październik 2009, 17:07:31 »
A ja z ciebie mam beke dzieciaku ,bo nie wiesz nawet o co chodzi to jeszcze to komentujesz. To że sobie cenie i bardzo lubię BioWare to jest moja sprawa a nie twoja.
Ty jednak głupi jesteś ,gdzie napisałem post typu "Jesteś głupi bo wolisz Spellbound" lub "A ja to wole Bioware, bo to najlepsze studio jest i się zaraz zesram!" nigdzie więc ułomie nie pierdol głupot ,bo nie dość że ,mnie teraz wkurwiłeś to jeszcze atakujesz mnie swoimi zmyślonymi postami. Bardzo lubię i cenie sobie BioWare i wiele inny firm komputerowych którzy udowodnili że są bardzo dobrzy(nie będę tu ich wypisywał bo nie chce mi się).

Sorka za tego offtopa ,ale sami widzicie musiałem odpowiedzieć.
Moderacja za obrażanie użytkownika.

Shit happens :)
Miałem nadzieję właśnie na nieinteligentną rozmowę..
Tak więc jak kolega wyżej powiedział, nie miałem zamiaru Cię obrazić, jednak Ty to zrobiłeś, z tym że jestem typem człowieka wyluzowanego tak więc - fail, nie udało Ci się mnie urazić. Druga sprawa nie bierz każdej rzeczy do siebie, nie powiedziałem, że napisałeś dokładnie, lecz to była ironia. Kolejna sprawa - nie ważne ile mam lat (mogę Ci tylko powiedzieć, że jestem starszy), nawet jeśli bym miał ich mniej od Ciebie, to i tak bym wyszedł na +, ponieważ to Ty wyszedłeś na neo~ z kompleksami, a nie ja. Nie interesuje mnie już dalsza część tej "rozmowy", a chętnie bym riposty postrzelał ;).

/Przepraszam za offtop. Powód: obrona mienia.
/Xtremex
 Offtop.

Pabloo

  • Gość
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #90 dnia: 22 Październik 2009, 14:20:18 »
On nie miał zamiaru cię obrazić, tylko rzucił luźną uwagę, a ty z tego nie wiadomo co robisz...

To nie była "luźna uwaga" tylko zaczepka do mnie ,wyskoczył z jakimiś zmyślonymi przez siebie ant-postami.

Każdemu kto powie że BioWare nie wyszłaby kontynuacja się czepiasz...
Nie czepiam się tylko wszystko poszło o kontynuacje ,Ja odpowiadam że by zrobili porządną bardzo dobrą kontynuacje. Ale to nie znaczy że nie wierze w Spellbound że wyjdzie im bardzo dobra gra.

co do Jade Empire to spiepszyli sprawę.
Racja Jade Empire im nie wyszło ;/

Miałem nadzieję właśnie na nieinteligentną rozmowę..
Gdybyś nie zaczynał to byś teraz z siebie nie winnego nie robił ;/

Kolejna sprawa - nie ważne ile mam lat (mogę Ci tylko powiedzieć, że jestem starszy), nawet jeśli bym miał ich mniej od Ciebie, to i tak bym wyszedł na +, ponieważ to Ty wyszedłeś na neo~ z kompleksami, a nie ja.
Znów zrobiłeś z siebie pajaca ponieważ nie wiesz co czytasz ,gdzie się spytałem ile masz lat? napisałem tylko że jesteś dziecko(w sensie że umysłowo) ,nie obchodzi mnie ile masz lat więc nie wiem czemu to zaznaczasz. Nie udawaj "wyluzowanego pajaca" i przestań się ośmieszać nie wiedząc co się czyta.

Nie interesuje mnie już dalsza część tej "rozmowy", a chętnie bym riposty postrzelał ;).
To strzelaj ktoś Ci zabroni? jak nie tu to na PW(to jest dobra opcja ponieważ tam nam nikt nie zabroni) i mnie interesuje ta rozmowa bo ciekawe co odpowiesz bo bym cię z chęcią zripostował.
 A Ty dalej swoje? Offtop.
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2009, 14:27:34 wysłana przez Proglan »

Offline Xtremex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 1
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #91 dnia: 23 Październik 2009, 08:36:29 »
Moje przekonania co do Spellbouda są pod znakiem zapytania, z tego powodu, że nie mają na swoim koncie żadnych ciekawych gier (jakieś na Nintendo). Moje ocena co do tej firmy jest mieszana, lecz myślę, że uda im się...


/Proglan - PW

/Xtremex

Offline PiecykM

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 9
Odp: Spellbound
« Odpowiedź #92 dnia: 13 Sierpień 2014, 00:27:18 »
Spellbound zrobiło gry mojego dzieciństwa... Desperados, Chicago, Robin Hood, Airlanes Tycon no i gothic 4. Pierwsze trzy tytuły wykreowały moje zainteresowanie do RTTBSG (real time time based strategy game), co miedzy innymi sprawiło, że zainteresowałem się Baldur's Gate, Planescape Tournament, Fallout Tactics i tym podobnym. Szkoda że tak źle im się wiedzie...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Spellbound
« Odpowiedź #92 dnia: 13 Sierpień 2014, 00:27:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything