Ankieta

Kto nim jest ?

Kobe Bryant
6 (24%)
Shaquille O'Neal
4 (16%)
LeBron James
1 (4%)
Dwyane Wade
0 (0%)
Steve Nash
2 (8%)
Allen Iverson
10 (40%)
Dirk Novitzki
2 (8%)

Głosów w sumie: 24

Autor Wątek: Najlepszy koszykarz  (Przeczytany 11280 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Najlepszy koszykarz
« dnia: 25 Sierpień 2007, 21:32:22 »
Witam.

Istnieje podobny temat, lecz z najlepszymi piłkarzami na świecie. Więc ja, jako fan koszykówki, postanowiłem się Was zapytać, kto jest najlepszym koszykarzem na świecie, według Waszej opinii. Ja uważam, że faworytem w tej stawce jest Kobe Bryant. Wiele razy, ba, zawsze dowiadywał, że jest dobry, że umie grać, i że może wszystkich przejść i skończyć akcję pięknym dunkiem. Ma niesamowitą technikę, przepiękne zwody, ale najbardziej mi się podobają jego rzuty za 3 punkty. Wyskakuje, czeka, aż obrońca wyskoczy, a jak tamten opada, rzuca, lecąc jeszcze do tyłu i trafiając przed końcem meczu... Nie to, że po prostu on jest znany i te pe, ale, gdy pierwszy raz go zobaczyłem na parkiecie, postanowiłem się o nim więcej dowiedzieć oraz również zostałem jego wielkim fanem.

Pozdrawiam i liczę na wypowiedzi w tym temacie.

P.S. Jeżeli w sondzie o kimś zapomniałem, albo po prostu uważacie jakiegoś koszykarza za najlepszego na świecie, którego nie ma w ankiecie - piszcie o nim !
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień 2007, 21:35:09 wysłana przez Travis »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sierpień 2007, 22:50:23 »
Ja głosuje ma Iversona. Z tego powodu że mimo wzrostu 186 cm nieraz zdobywał tytuł najlepszego strzelca w NBA. Jest to też MVP bodajże z 2005 meczu gwiazd. A znany jest jako jeden z najlepszych dryblerów ligi.

Forum Tawerny Gothic

Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sierpień 2007, 22:50:23 »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Sierpień 2007, 00:25:59 »
Wybrałem Bryant'a, bo kiedyś byłem fanem Los Angeles Lakers. Pamiętam jak grałem w NBA 2004   , to zawsze do pojedynków 1 vs. 1 wybierałem Kobiego. W Twojej ankiecie brakuje jednak kilku znanych i bardzo dobrze grających gwiazd, takich jak Kevin Garnett, Garry Pyton czy też Yao Ming ( chińczyk, a ma 2,24 cm wzrostu ).

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Sierpień 2007, 00:52:05 »
Cytuj
takich jak Kevin Garnett, Garry Pyton czy też Yao Ming ( chińczyk, a ma 2,24 cm wzrostu ).

Znam Kevina, ale zapomniałem dodać, co do Garrego... Też zapomniałem, ale nie powiedziałbym tego samego o Yao... Moim zdaniem koleś gra jedynie tym, że jest przytuli*** wysoki... To wszystko. Wiele razy widziałem, jak maścił akcje, a poza tym, jak go sczapował ten niski... Jaka porażka... Według mnie jest to cienias, który po prostu, gdyby nie był tak bardzo wysoki - w ogóle nie znajdował by się w NBA.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Sierpień 2007, 11:00:39 »
Ale nie każdy ma tyle wzrostu co on i dlatego jest tak ceniony. On zarabia 4mln dolarów rocznie, więc trochę kasy ma, mimo, że gra w nie najlepszym klubie, bo w Huston Rockets. Jest on trochę powolny, ale w jego przypadku nie gra to dużej roli. Shaq też jest wolny, a wymiata.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2007, 16:38:08 wysłana przez Khaleb »

Offline Rotten

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Sierpień 2007, 11:15:27 »
Oj przypomniały się czasy kiedy się miało świra na punkcie koszykówki :P oczywiście zagłosowałem na Kobe...  oprócz jego wsadów których nikt inny nie umie.... świetnie rzuca za trzy i to robi go dość mocnym zawodnikiem.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Sierpień 2007, 11:25:12 »
Cytuj
oprócz jego wsadów których nikt inny nie umie....

Wiesz co to jest slum dunk contest? Chyba nie, bo gdybyś raz w życiu to zobaczył, to byś wiedział, że nie tylko on potrafi robić wsady takie jak on. Jeśli chcesz jakiś dobry przykład, to możesz ściągnąć sobie mixtapy And1. Zobaczysz, co inni potrafią w porównaniu do niego.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2007, 11:25:40 wysłana przez Khaleb »

Offline Rotten

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Sierpień 2007, 11:32:58 »
Owszem wiem co to jest SDC. Pamietam jedynie że Kobe wygrał w 97 a potem to już nie wiem. I jeżeli wiązałbyś trochę fakty... i troszeczke pomyślał to byśzrozumiał że nie chodzi mi o jakies głupie zawody w robieniu wsadów gdzie nikogo nie ma pod koszem i masz całą połowę na rozbieg.... owszem czasem Carter i Mcgrady i reszta potrafią zrobić coś niemożliwego... ale wg mnie głównie Kobe się wyróżnia.

A i pomyśl jak piszemy o najlepszym koszykarzu. mamy dostępnych tylko takich z NBA to po co wciskasz w to AND1 ?

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Sierpień 2007, 12:08:13 »
Nigdy aż tak bardzo nie przepadałem za koszykówką, ale jeden zawodników zawsze mi imponował i oglądałem mecze w telewizji, żeby oglądać jego grę. Chodzi mi o Michaela Jordana, którego niestety nie widać na boisku już. Najlepszy koszykarz w historii NBA jak dla mnie to jest. Kiedyś czytałem wywiady z różnymi koszykarzami i trenerami z NBA, wszyscy mówili jedno, że MJ jest królem. Jordan to legenda i to przyznać trzeba, zawsze trafiał z każdej praktycznie pozycji i jak wyglądało samo trafienie? Czysty rzut! Zero obręcz czy od tablicy, praktycznie każdy jego rzut był w dziesiątkę. Był koszykarzem kompletnym, celnie rzucał, dobrze podawał, niewiarygodnie dryblował, zbierał piłki spod kosza, czasem blokował. Dla mnie najlepszym koszykarzem zawsze będzie Michael Jordan. Poza MJ bardzo lubię Kobe Bryant'a.

Pozdrawiam.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Sierpień 2007, 13:16:10 »
Zobacz sobie mecz koszykówki i powiedz mi jak często widzisz tam wsady typu 360 stopni? Według mnie tylko czymś takim mogą się wyróżnić z tłumu gracze NBA.

Cytuj
A i pomyśl jak piszemy o najlepszym koszykarzu. mamy dostępnych tylko takich z NBA to po co wciskasz w to AND1 ?

Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Najlepszy koszykarz na świecie. Nikt nie mówił, że tylko z NBA.

Cytuj
Istnieje podobny temat, lecz z najlepszymi piłkarzami na świecie. Więc ja, jako fan koszykówki, postanowiłem się Was zapytać, kto jest najlepszym koszykarzem na świecie, według Waszej opinii.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2007, 13:17:21 wysłana przez Khaleb »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Sierpień 2007, 13:21:04 »
Allen Iverson - skuteczny, konstruktywny,kolezeński - zbliżony do idealnego koszykarza.

Offline Rotten

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Sierpień 2007, 14:19:44 »
Cytuj
Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Najlepszy koszykarz na świecie. Nikt nie mówił, że tylko z NBA.

nie no i sonda też zawiera wszystkich tych Twoich kochanych koszykarzy z całego świata co? haha

wyrażam swoje zdanie opierając się na sondzie... która wiadomo ale ogranicza ruchy do NBA.

a najwyraźniej nie odróżniasz 'koszykówki' od streetballu. To że i tu i tu wrzucasz piłke w obręcz nie świadczy o tym że streetball to koszykówka...


Cytuj
Zobacz sobie mecz koszykówki i powiedz mi jak często widzisz tam wsady typu 360 stopni?

widze dość często.. szczególnie w meczach all-star... czy jak to sie tam nazywalo...

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Sierpień 2007, 15:06:53 »
Cytuj
a najwyraźniej nie odróżniasz 'koszykówki' od streetballu. To że i tu i tu wrzucasz piłke w obręcz nie świadczy o tym że streetball to koszykówka...

Bez obrazy, ale jesteś głupi i brakuje Ci rozumku żeby zrozumieć, że streetball wywodzi się z koszykówki i jest to praktycznie to samo, tylko na trochę innych zasadach. Do szkoły matole.

Cytuj
wyrażam swoje zdanie opierając się na sondzie... która wiadomo ale ogranicza ruchy do NBA.

A ja się opieram na całym temacie, a nie tylko na sondzie.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Sierpień 2007, 15:11:19 »
Za najlepszego koszykarza uważam Iversona. Jest moim idolem w świecie koszykówki. Nieraz jak oglądam NBA to widzę jakie umiejętności posiada ten koszykarz.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Sierpień 2007, 15:17:58 »
Cytuj
Ale nie każdy ma tyle wzrostu co on i dlatego jest tak ceniony. On zarabia 4mln dolarów rocznie, więc trochę kasy ma, mimo, że gra w nie najlepszym klubie, bo w Huston Rockets. Jest on trochę powolny, ale w jego przypadku nie gra to dużej roli. Shaq też jest wolny, a wymiata.          

Wiem, że nie każdy ma tyle wzrostu, ale stary... Popatrz na jego grę... Gdyby nie wzrost, on z pewnością by się nie znajdował w NBA. Oni go tylko przyjęli dlatego, że chcieli mieć pewnie dobrego centra... Co do Shaq'a, to jest zupełnie inna definicja. Prawda, Shaq jest wolny, ale ogólnie lepiej gra, lepszą ma technikę i wie, jak zręcznie i dobrze się wbić pod kosz, czego niestety nie posiada Yao, który wpycha się na chama, ponieważ ma ogromną przewagę wzrostową.

Offline Rotten

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Sierpień 2007, 15:29:12 »
Cytuj
Bez obrazy, ale jesteś głupi i brakuje Ci rozumku żeby zrozumieć, że streetball wywodzi się z koszykówki i jest to praktycznie to samo, tylko na trochę innych zasadach. Do szkoły matole


heh... nie ta to jak porozmawiać bez obrażania... heh... może i się wywodzi z koszykówki... ALE DLATEGO NAZYWAJÂĄ TO STREETBALL jakby to byłą koszykówka to zgadnij jakby to nazywali... koszykówka? tak, zgadłeś. poczytaj trochę, a dopiero jak będziesz coś wiedział to wyzywaj innych.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Sierpień 2007, 16:35:22 »
Travis

Cytuj
Co do Shaq'a, to jest zupełnie inna definicja. Prawda, Shaq jest wolny, ale ogólnie lepiej gra, lepszą ma technikę i wie, jak zręcznie i dobrze się wbić pod kosz, czego niestety nie posiada Yao, który wpycha się na chama, ponieważ ma ogromną przewagę wzrostową.
Tak, to prawda, że Ming gra siłowo, ale czego oczekiwać od Chińczyka   . O' Neil jest czary, wie jak się poruszać mimo swojej wagi  . Wiesz, że Shaq nie bardzo lubił Kobe'a?

Rotten

Tak, tak. Ja wiem, że po przeczytaniu kilka zdań na Wikipedii będziesz mi uświadamiał czym to się od siebie różni. Wiem trochę o koszu, bo spędziłem na boisku więcej godzin niż Ty przed swoim komputerem.

Cytuj
koszykówka? tak, zgadłeś. poczytaj trochę, a dopiero jak będziesz coś wiedział to wyzywaj innych.

Nie proś się żebym zaczął Cię wyzywać, bo ja tylko chciałem pokazać Ci jaka jest prawda. Streetball jest rodzajem koszykówki, ale chyba zbyt ciężko Ci to pojąć. Eh, nie będę Cię edukował...

P.S

Jesteś tak żałosny, że kontynuujesz rozmowę nawet gdy brak Ci argumentów. Idź dalej grać w Ogame czy coś w tym stylu i nie uprzykrzaj życia innym swoją osobą. ÂŚmieszna z Ciebie osóbka.  
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2007, 20:40:39 wysłana przez Khaleb »

Offline Rotten

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Sierpień 2007, 18:28:08 »
Cytuj
Wiem trochę o koszu, bo spędziłem na boisku więcej godzin niż Ty przed swoim komputerem.


wybacz wielki znawco :D pewnie jescze w desczy, w potężnym wietrze, w śnieg... ah.. szkoda mojego czasu.... powtarzam nikt nie robi tak dobrych wsadów jak Kobe... jak sie nie zgadzasz to w nastepna ulewe zejdz z boiska i sie do edukuj....

Offline Revagus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Sierpień 2007, 19:58:32 »
Zagłosowałem na Aliena Inversona oglądałem kilka filmików o nim i jego umiejętnościach mimo że nie znam na koszu dałem mu głos ale i jak bym znał tych innych koszykarzy oprócz [Steve Nash] i tak bym zagłosował na Inversona

Oktawian August

  • Gość
Odp: Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Maj 2009, 13:13:36 »
Zagłosowałem na LeBron James ponieważ to bardzo dobry koszykarz w NBA i jest jednym z najlepszych w historii koszykówki.
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2009, 13:19:44 wysłana przez Proglan »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najlepszy koszykarz
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Maj 2009, 13:13:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top