Autor Wątek: Inne Strony  (Przeczytany 74677 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #40 dnia: 23 Październik 2006, 21:58:37 »
Cóż, bez wątpienia jest to bardzo dobra i bogata w zasoby strona. W duzym stopniu interesuję się modami do Gothica(lecz ich nie tworzę) i z chęcią spędzam czas na wyżej zaprezentowanej stronie jak i na forum "Moddersów". Co do strony, to może nie jest ona świetna pod względem graficznym i nie rzuca na kolana, jednak dla mnie liczy się bardziej jej zawartość, która może imponować. Jest na niej opisane wiele modów, których gracze nie znają, a z pewnością chcieliby w nie zagrać czy o nich się nieco więcej dowiedzieć. Warto dodać, że administracja strony sama tworzy mody i spolszczenia do nich, co tym bardziej promuje i wyróżnia stronę. Szkoda jedynie, że w niektóre informacje są stare, niezupełne, posiadają błędy w treści merytorycznej, postaraj się to poprawić i przeglądnąć wszystkie działy w celu poprawy innych mankamentów. Ogólnie rzecz biorąc jest ok i stronka zasługuje na słowa uznania z mej strony.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Październik 2006, 16:17:10 »
To zależy kto jakie lubi:
www.looknij.pl-bardzo śmieszna strona.Znajdziecie tam dużo śmiesznych filmików
www.morrowin.pl i www.elderscrolls.phx.pl-bardzo dobre strony o morrowindzi i innych częściach
www.jabler.pl-dobra strona z grami na komórke
www.kody.obywatel.pl-dobra strona z kodami do wielu gier
www.hyper.pl-znajdziecie tam spis programów w hyperze i dużo konkursów
 

           To by było na tyle
                                     Pzdr

Już raz Cię ukarałem i to nie zakończy sprawy, jeśli będziesz ciągle pisał takie posty. Po prostu znów Cię obdaruję warnem.
Ten post w oczywisty sposób jest tylko dla nabicia. Nie poświęciłeś się na dłuższe opisy portali. Te linki dałeś by tylko dać, nie dla oceny, które mogliby wystawić inni użytkownicy (i tych ocen zapewne nawet nie przeczytasz   ). - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 24 Październik 2006, 20:16:30 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Październik 2006, 16:17:10 »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #42 dnia: 27 Październik 2006, 09:12:23 »
Hmm...zastanawiam się czy ktoś z tego forum interesuje się Oblivionem. Jeśli bowiem tak to zapraszam na TES Source. Strona poświęcona jest w całości modyfikacją do Morrowinda(ok. 700 modów), oraz Obliviona(ponad 4,5 tys. modów). Z tej ogromnej bazy danych można wyszukać niektóre perełki, które niesamowicie podnoszą grywalność i tak wspaniałej gry. By zarejestrować się na tej stronie należy wypełnić rejestracje na tej stronie: GamingSource - Register. Jeśli ktoś chciałby bym poleciał jakiś dobry mod to niech pisze na PW.

Drugą stroną godną polecenia jest Kokoart. Największy polski komiks internetowy znany również pod nazwą Wiśnia(od główenego bohatera) w wykonaniu Konrada"Koko" Okońskiego. Doskonała kreska i humor, który rozbawi każdego. Komiks opowiada o grupce licealistów, którzy czerpią z życia co się da. Szczerze polecam.

Trzecią stroną, którą polece jest MegaTokyo. Również komiks. Jest to chyba najbardziej rozwinięta historia obrazkowa jaka kiedykolwiek powstała w internecie. Do tej pory powstało prawie 1000 odcinków. MegaTokyo opowiada o dwóch chłopakach - Piro i Largo, którzy przypadkiem trafili do samolotu prowadzącego do Tokyo nie mając pieniędzy na powrót. Piro jest nieśmiałym romantykiem, który ma wieczny problem z dziewczynami, natomiast Largo jest przezabawnym maniakiem gier. Tych ludzi, dla których bariera językowa będzie zbyt cięzka do przebycia(komiks jest po ANGIELSKU) informuje, iż Mandragora(polski wydawca komiksów) rozpoczął wydawanie komiksu w formie mangi w języku polskim. Naprawde polecam.
« Ostatnia zmiana: 27 Październik 2006, 09:14:20 wysłana przez Trivet »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #43 dnia: 25 Listopad 2006, 08:35:13 »
Niestety, kolejne dzieci, które zaczynają zabawe w strony www. Ciekaw jestem tylko jak długo, bo sama strona odstrasza, między innymi, grafiką, a o treści już sie nie wypowiadam. Dlamnie to "kolejna", strona o grach Gothic, więc szkoda słów oceniając praktycznie "nic".

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #44 dnia: 25 Listopad 2006, 09:44:19 »
Jak dla mnie to plagiatorów powinno się potępiać   niedośc że kradną czyjąś pracę to jeszcze gadają że to ich praca ja reszte pozostawie bez komentarza bo były by tu bluzgi ale umiem się powstrzymać  

Acha a w między czasie zapraszam na servis poświęcony grze World Of Warcraft który jest dosyć popularny www.forumwow.net strona i forum http://forum.forumwow.net/
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2006, 09:45:46 wysłana przez NEFARAIN »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #45 dnia: 25 Listopad 2006, 10:27:07 »
Dość ciekawy i popularny serwis. W miarę przyzwoita szata graficzna, zarówno na stronie i forum ,choć mogłaby być lepsza. Zauważyłem, iż serwis głównie opiera się na tworzeniu i prowadzeniu forum, które jest bardzo rozbudowane i rozchwytywane przez użytkowników. Dość spora ilość działów i rzeczy związanych z World of Warcraft. To duży plus. Szkoda jedynie, że strona traci na rzecz forum i nie jest aż tak bardzo wypełniona materiałami, artykułami itd, aczkolwiek swój poziom trzyma.

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #46 dnia: 25 Listopad 2006, 16:58:04 »
No Arthas masz racje na stronie mało co jest newsów ostatni to dotyczy interaktywnej Mapki Outlands ale w sumie napisze do Admina tą uwagę którą tutaj napisałeś gdyż to jest dobra uwaga  

Offline DarkDevil

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #47 dnia: 26 Listopad 2006, 11:25:40 »
Witam.Jestem adminem tego serwisu i niestety nie bardzo mam teraz czas na dodawanie newsów ,artykułów itd. Ekipa całego Forumwow składa się z jednego admina +2moderatorów forum.Przyznacie chyba,że ciężko jest zdziałać cokolwiek sensownego ,nawet jeśli ma się szczere chęci.
Serwis jednak na pewno będzie się rozwijał jak tylko będę miał trochę więcej czasu.

Ps.Thx za wszelkie pochwały jak i krytykę ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2006, 12:45:30 wysłana przez DarkDevil »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #48 dnia: 26 Listopad 2006, 18:28:33 »
Chciałbym wszystkich zaprosić na forum poświęcone umieszczaniem linków do najzabawniejszych filmików jakie tylko znaleźliście na necie. Nie tylko, bo tam również umieszczamy cytaty, obrazki, rozmawiamy na luzie o polityce, ogółem takie jajcarskie forum. Serdecznie zapraszam, tam umieszczamy tylko najzabawniejszy stuff :D.

KLIK!

/Taka ciekawostka : po rejestracji otrzymujemy dostęp do ala tematycznego skinu :)

P.S proszę nie brać tego forum na poważnie....  

Z wyrazami szacunku...

Arkhan.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2006, 21:13:25 wysłana przez DODO »

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #49 dnia: 26 Listopad 2006, 18:33:52 »
No, forum całkiem, całkiem.  Skoro powstało niedawno, wiadomo że nie będzie od razu miało 100 i więcej userów. Już się zarejestrowałem. Fajny ten drugi jajcarny skin . Po prostu super xD. Trzeba zacząć pisać i wszystko będzie spoko. Jak na razie moja ocena to ... ekhm... 5/10 bo mi się podoba xD.

Pozdrawiam RT
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2006, 21:13:48 wysłana przez DODO »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #50 dnia: 24 Grudzień 2006, 11:59:46 »
Chciałbym tu pokazać stronę, która została stworzona jakoś pół roku temu.
Jej tematyka jest oparta na moim opowiadaniu - Samotny ÂŁowca.
Prócz tego, na stronie będą dawane dopowiadania oraz opisy postaci (a także możecie na niej ujrzeć mapkę Ertiros mojego autorstwa =P), które występują w każdym dziele opratym na tej produkcji.

Chciałbym jeszcze rzec, że strona jest postawiona na serwerze up.pl, więc jest trochę taka amatorska.
Jednak na swoją obronę powiem, że zawsze chciałem mieć stronę dla mojego opowiadania, dlatego to, że stoi na takim serwerze za bardzo mi nie przeszkadza.  
Mam nadzieję, że nie zjedziecie jej za bardzo. W każdym bądź razie zapraszam na portal oraz na forum (które dość wolno się rozwija...).

www.samotnylowca.up.pl

Pozdrawiam

Mandalore

Ps. Przepraszam za lekkie komplikacje na portalu, ale ostatnio po aktualizacji strony wystpiły na niej błędy. W najbliższym czasie zostaną usunięte, dlatego proszę nie brać ich pod uwagę.  
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień 2006, 12:01:46 wysłana przez Boba Fett »

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #51 dnia: 20 Styczeń 2007, 20:23:56 »
Cytuj
http://board.counter-strike.pl

Chyba każdy zna tę stronę więc nie muszę zbyt dużo pisać, jest to oficjalna polska
strona o Counter-Strike'u, Condition Zero, CS Source itp.

Nic jak tylko pozazdrościć...

Ale 39 i coś tam tysięcy userów to jest sporo...

Pod względem graficznym, to dałbym marne 3/10. No mogliście wykupić jakiś fajny skin, oraz zrobić dobre logo.
Patrząc na statystyki to naprawde tylko pozazdrościć, i napatrzyć się . Oceniając całe forum, daje pewne  5/10 (było by więcej, gdyby była lepsza grafa)

Aha, byłbym zapomniał. Chyba nie ma portalu, a przydał by się takiemu portalowi (jak jest to daj linka)

To chyba tyle z tym ocenianiem. Pozdro :)

Offline Blue

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #52 dnia: 12 Kwiecień 2007, 11:11:07 »
Witam.
W internecie już od dwóch miesięcy jest fajna gierka, hogwart-rpg...
Jest się na początku uczniem... potem trzeba kupić rzeczy na ul. Pokątnej...
Jest teraz podpinany nowy silnik :-).
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych,
Hogwart-RPG.pl

Offline Gilbert

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 12
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #53 dnia: 19 Kwiecień 2007, 19:59:35 »
www.szpital.freha.pl - Ogólno polskie forum szpitala jerozolimskiego, masa wiedzy o zakonach rycerskich w średniowieczu.

www.bagrit.pl - Największy polski serwis poświęcony rr ( RR - Ruch Rycreski )
Jest tam spora galeria zdjęć z turniejów rycerskich...
Zachęcam do jej przeglądnięcia i jeżeli jest ktoś z okolic łańcuta lub Rzeszowa, kto chciałby się w takie coś bawić, zapraszam ponownie na strone www.szpital.freha.pl lub na gg: 6748887 Pozdrawiam! :)

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #54 dnia: 19 Kwiecień 2007, 21:10:39 »
Zapodam dla was coś praktycznego i pożytecznego.

http://matematyka.org/main2021,2,yvp.htm

http://matematyka.org/forum/index.php

A no jak nie umiemy jakiegoś zadania bądź czegoś nie rozumiemy ten serwis nam w tym pomoże. Sam się przekonałem, że ci użytkownicy (też studenci i po studiach!) z forum tłumaczą lepiej niż moja nauczycielka na lekcjach a pomoc otrzymałem w tym samym dniu co napisałem posta. Naprawdę gorąco polecam xD.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #55 dnia: 20 Kwiecień 2007, 21:54:44 »
Cytuj
Zapodam dla was coś praktycznego i pożytecznego.

http://matematyka.org/main2021,2,yvp.htm

http://matematyka.org/forum/index.php

Musze przyznać racje. Sam korzystałem/korzystam z tego typu stron, gdyż z samą matematyką mam trudności. Ludzie którzy pracują na forum, są fantastycznie, nie dość ze zrobią, to jeszcze dokładnie Ci wytłumaczą. Polecam stronę każdym kto ma problemy z tą nieszczęsną matematyką. Mam nadzieje, że powstanie jeszcze wiele tego typu sajtów.

Offline ini

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #56 dnia: 23 Kwiecień 2007, 14:14:27 »
Witam stworzyłem taką stronkę i troche się nad nią namenczyłem . Może i niejest doskonała ale jest. www.staregry1.prv.pl PS: Wpisujcie się do księgi gości.

\\rc: Od tego jest ten temat.
« Ostatnia zmiana: 23 Kwiecień 2007, 14:25:06 wysłana przez Rajca »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #57 dnia: 29 Kwiecień 2007, 12:30:02 »
Tak samo jak w przypadku kolegi wyżej. Tym razem widzę, że skoncentrowałeś się na samym forum. Na pierwszy rzut oka widać, że będzie Ci ciężko. Styl darmowy, skrypt phpBB modified by Przemo, który trzeba często łatać. Tematyka na pewno dość ciekawa. Na pewno, muszę Ci życzyć szczęścia i zapału bo bez tego nie osiągniesz żadnego sukcesu.

Powodzenia

Offline LMVIII

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #58 dnia: 29 Kwiecień 2007, 18:34:46 »
Prezentuję nową odsłonę mojej skromnej strony www.gothicmods.info Staram się jak mogę aby ją aktualizować o świeże informacje oraz uzupełniać te już zamieszczone...
ÂŻyczę miłego przeglądania.

Thoro

  • Gość
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #59 dnia: 29 Kwiecień 2007, 18:43:00 »
Bez polotu, jednak ładniej niż wcześniej. Strona wygląda skromnie i estetycznie, domena również ciekawa.
Jeśli chcesz Mógłbym Ci pomóc przy grafice i zrobić jakiś ładny dizajn dla strony. Co umiem, możesz zobaczyć na the modders.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #59 dnia: 29 Kwiecień 2007, 18:43:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything