Autor Wątek: Inne Strony  (Przeczytany 75315 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #60 dnia: 29 Kwiecień 2007, 21:11:27 »
Cytuj
Prezentuję nową odsłonę mojej skromnej strony www.gothicmods.info Staram się jak mogę aby ją aktualizować o świeże informacje oraz uzupełniać te już zamieszczone...
ÂŻyczę miłego przeglądania.

Na pewno plusem, jest adres strony. łatwy i dobrze kojarzący się z daną tematyką. Co do grafiki, nie podoba mi się. Hmm, na pewno postawiłeś na prostotę, co widać. Z tego co się dowiedziałem, jest to samodzielna i pierwsza twoja praca, dlatego trzeba wsiąść to pod uwagę. Thoro, z pewnością urozmaici Ci stronę, ponieważ znam jego umiejętności w tym fachu.

Zycze Ci powodzenia

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #61 dnia: 30 Kwiecień 2007, 16:15:17 »
Cytuj
www.staregry1.prv.pl
Jak już wcześniej rzekł Casao, strona nowo-powstała i świeża, nie uświadczymy na niej zbyt dużej ilości materiałów i artykułów o tematyce, którą obrałeś sobie za cel. Całość wygląda z lekka bardzo amatorsko i niezbyt profesjonalnie, aczkolwiek liczą się chęci i zapał do tworzenia nowej witryny.

Cytuj
www.natura.jun.pl
Również coś świeżego, niedawno stworzonego. Tematyka ciekawa, lecz tego typu for jest z pewnością cała masa i bez wątpienia, bez jakichś rewolucyjnych zmian i udoskonaleń daleko raczej nie zajdziesz. Pozostaje życzyć szczęścia, bo będziesz go na pewno potrzebował.

Cytuj
www.gothicmods.info
Od bardzo dawna obserwuję ten "sajt", gdyż bardzo interesują mnie modyfikacje dotyczące całej sagi, a dzięki stronie zyskałem garść interesujących i ciekawych informacji właśnie na temat modów. Strona przez długi okres czasu nie była aktualizowana, myślałem nawet, że to koniec, ale na szczęście ponownie się nią zająłeś. Od strony technicznej twoje dzieło wygląda niczego sobie, choć zapewne mogłoby być dużo lepiej i ładniej. Trzeba przyznać, że strona pełna jest artykułów i działów na temat samych modyfikacji, co się bardzo chwali.
« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień 2007, 16:17:03 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #61 dnia: 30 Kwiecień 2007, 16:15:17 »

Offline Lenosis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #62 dnia: 30 Kwiecień 2007, 17:19:50 »
www.robocik.fora.pl

To moja strona o Harrym Potterze. Mozecie tam podystkutować na temat książeki, filmu i gry, zadawać pytania dotyczące POttera. Na stronie nie zabrakło równierz działów do dyskusji nie na temat. Więc zapraszam.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #63 dnia: 30 Kwiecień 2007, 20:22:06 »
Cytuj
www.robocik.fora.pl
Po raz kolejny, na pierwszy rzut oka widać, że forum stworzone w kilka minut. Darmowy serwer - fora.pl zaliczane są do największego syfu, również szata graficzna strony jest jedną z prostszych i rzecz jasna darmowych, jedynie napis i logo w słabej rozdzielczości przypomina, że jest to forum o HP. Na twoim miejscu, jeżeli wiążesz większe plany ze swoim forum, radziłbym zabrać się porządnie za forum lub też zacząć wszystko od początku na dużo lepszym serwerze.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #64 dnia: 05 Maj 2007, 13:50:35 »
Cytuj
www.robocik.fora.pl

Uwielbiam komentować, tego typu serwisy, a raczej forum. Po pierwsze to nie jest strona, lecz dodatek do strony jakim jest forum. W twoim wypadku, jest to badziewne fora.pl. No ale niema co ukrywać, że na takich człowiek nawet jako admin dużo się uczy. Forum widać bardzo świeże, szablon standardowy. Niestety fora tego typu nie przyciągają lecz odstraszają. Czeka Cię mnóstwo pracy. Nie oceniam, gdyż niema czego.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #65 dnia: 05 Maj 2007, 18:39:07 »
A ja zapraszam na forum:
http://jans.fora.pl/, które sam założyłem.
Można na nim pogadać dosłownie o wszystkim, ale to WSZYSTKIM. Są dopiero dwaj członkowie, w tym ja, ale proszę Was o to, żebyście się tam zarejestrowali.
Wiem, że takich for jest pełno, ale, tutaj chyba mogę, nie ??
PS; Mam nadzieję, że szybko podejmiecie decyzję  

Pozdrawiam,
Travis
« Ostatnia zmiana: 05 Maj 2007, 18:44:38 wysłana przez Travis »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #66 dnia: 12 Maj 2007, 10:44:09 »
Cytuj
http://jans.fora.pl/,

Fora.pl sama nazwa powoduje to, ze ocena leci o jeden stopień w dół. No ale cóż.. Nie możemy ukrywać tego, że na takich forach człowiek dopiero się uczy.

A co do forum...To poraz kolejny widzimy przypadek, w którym szczerze mówiąc niema co oceniać. Kilka tematów. I 4 userów  . Widać że jak narazie nic szczególnego nie zrobiłeś, gdyż nawet szablon jest darmowy, czyli standardowy. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia, jednak szczerze powiedziawszy wątpię aby to "kolejne" forum przetrwało.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #67 dnia: 12 Maj 2007, 11:17:31 »
Popieram przedmówcę. Dziś to na każdym ale to KAÂŻDYM forum można znaleźć niekiedy dział lub temat "pogaduszki o wszystkim", czy zwyczajny offtopic. Samo forum jest  surowe, nic niema, godnego przyciągnięcia uwagi a sama idea że o wszystkim, to już się odechciewa wchodzić:D. Założenie forum o wszystkim to nic wielkiego, sztuką natomiast jest założyć forum którego nie ma. Przemyśl to :D.

Co do grafiki, wielkie 0. I co się rzuca w oczy?

Cytuj
Krótki opis Twojego forum [ustaw w panelu administracyjnym] - Forum poświęcone wszystkim rzeczom

Być może zaczynasz przygode z obsługą phpBB jednak wskazane by było dopieśić swoje forum zanim je zareklamujesz. Poza tym, serwer, fora.pl . No cóz ja na nim zaczynałem i do dziś dnia moje forum [Wordall] tam stoi czego szczerze żałuje bo nie dośc że delikatnie mówiąc ch*jowa administracja fora.pl która przez 2 lata nie może wgrać smiesznego moda do reputacji to w dodatku wielki pan administrator po_lak robi sobie od dwóch lat wakacje. No i oczywiście pseudo tłumaczenia, że jak ktoś forum bedzie chcial przeniesc na inny serwis, to będzie to nie możliwe bo baza fora.pl to nie baza phpBB - (LOL), i wogóle zasłaniał się bezpieczeństwem no ale dobra ściema nie jest zła.  

Dlatego, jeżeli poduczysz się troche, i uznasz że masz za mało modów, nie pozostaje ci nic innego jak porzucić chwalebne fora.pl, albo jak "coś osiągniesz" pozostaje ci z żalem zostać. fora.pl to chaniebny serwis pod każdym względem, ale cóż są hostingi, i niedorobione hostingi.

Ocena serwisu - 2/10

Pozdrawiam.

Edit: aaa no i reklamy. Nic nie jest robione, a były wielkie obiecanki cacanki co do nowych modów czy innych udogodnień. ÂŚmiem mówić, że kasa z reklam leci do portfela naszego wielkiego administratora - po_laka.
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2007, 11:20:25 wysłana przez Arkhan »

Offline viqux

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #68 dnia: 25 Maj 2007, 14:41:02 »
Od pewnego czasu interesuje się fotografią. Lepsze ze swoich zdjęć zamieściłem na stronie ;)
http://robson-foto.ovh.org - strona z moją galerią, zapraszam xD

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #69 dnia: 26 Maj 2007, 00:28:44 »
Cytuj
http://robson-foto.ovh.org

Strona od strony grafiki nie podoba mi się. Niczym szczególnym się nie wyróżnia a ni nie przyciąga. Wydaje mi się że prowadzisz tą stronę od tak dla siebie i przyjaciół. Sam pomysł przyznam że jest dość ciekawy. Jednak mnie osobiście tego typu tematyki stron nie przyciągają, jednak mam nadzieje że znajdziesz jeszcze rzesze ludzi którzy z miłą chęcią wejdą na twoją stronę.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #70 dnia: 07 Czerwiec 2007, 23:12:27 »
Cytuj
jednakże szata graficzna imho jest lepsza od tej z TG.

Widzę, ze jesteś bardzo skromną osobą, i masz dość wysokie mniemanie o sobie i twoim wielkim portalu. Ale jak już zacząłeś rozmowę na temat szaty to wypowiem się na jej temat.

Szata graficzna, na pewno jest klimatyczna i przywiązuje do gry. Z tym się zgadzam. Jednak na pewno moim zdaniem nie jest lepsza od naszej, gdyż niema w niej mimo wszystko nic ciekawszego od naszej. Widzę że działów malutko. I widzę współpracujesz z gram.pl dlatego też życzę ci cierpliwości. Pamiętaj, reklamuj serwis dopiero wtedy, kiedy zostanie skończony w 100%, a nawet w 110%.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #71 dnia: 08 Czerwiec 2007, 09:02:46 »
Kilka pozycji

- www.cod.cwr.pl, potocznie zwana "Batalionem"
Jedna z lepszych stron o tematyce gier z serii Call of Duty. Z newsów można sie tam wiele dowiedzieć, a z obszernego downloadu ściągnąć mapy multiplayer, mody itd. Poradniki, opisy broni, galerie, recenzje, kody. Słowem wszystko, co sie moze graczowi przydać a nawet wiele wiecej.  Wszystkim miłośnikom serii polecam powyższą stronę.

- www.translate.pl
Zwykły translator angielski, prosty w użyciu i szybki.

- www.wikipedia.org
Wikipedia. Moze ktoś już wcześniej wspomniał o tej stronie, ale i tak ja zamieszczę tutaj ten adres, bo jest to strona godna polecenia. Jak to mówią u nas w klasie
- Zrobisz referat o etyce pracy na 3 strony - nauczyciel. Gosciu ma ciut przestraszoną minę
- Wikipedia - nasz tekst w stronę gościa i jego oblicze od razu się rozjaśnia :D
Jest to bardzo dobra encyklopedia internetowa. Czytam sobie różne rzeczy na niej. Czasami wpisze jakieś hasło i ot tak sobie czytam dla przyjemności. Ale czasami jest coś potrzebne do szkoły (biografia itp, itd) to Wikipedia jest nieocenioną pomocą.

- www.gametv.pl
Wywaidy, recenzja, trailery wszelakich gier. Stronka godna polecenia, bo chyba rzetelnie oceniają na niej gry. Jest bodajże program w teleiwizji o nazwie "Game TV". Nie wiem, chyba ta strona jest autorstwa prowadzących ten program.


Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #72 dnia: 08 Czerwiec 2007, 11:51:08 »
Poddam ocenie tylko jedna stronę. A jest nią oczywiście: www.cod.cwr.pl.

Widać, że autorzy strony postawili na prostotę, nie bawili się nie wiadomo w jakie cuda. I muszę szczerze powiedzieć że wyszło im to ciekawie, chodź dizajn zawsze można zmienić na lepszy. Co do materiałów strona, widać takowe posiada. Może nie za wiele, ale te które przejrzałem były pisane na dość wysokim poziomie. Widać strona aktualizowana dość często, co na pewno wpływa pozytywnie. Podsumowując portal prezentuje się dobrze.

Ocena:

5/10

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #73 dnia: 09 Czerwiec 2007, 22:36:31 »
Drogi Casano, czy ja powiedziałem, że to jest mój serwis? Nie, powiedzialem, ze jest to oficjalna polska strona stalkera. ÂŻe niby działów mało? A czy TG miało na poczatku istnienia wszystkie działy? Gothic jest na polskiej scenie gier od 2001 roku, a stalker dopiero od marca, także więc mało osób zna go na wylot.

Thoro

  • Gość
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #74 dnia: 09 Czerwiec 2007, 23:44:12 »
Cytuj
jednakże szata graficzna imho jest lepsza od tej z TG

Cóż za niezwykle wyrafinowane porównanie. Jednak jeśli już zahaczamy o ten temat - fakt, Tawerna nie grzeszy urodą co nie długo powinno ulec zmianie.

Co do strony - posłużę się punktem widzenia autora owej witryny i powiem to co on powiedziałby w przypadku Tawerny: nie życzę powodzenia.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #75 dnia: 10 Czerwiec 2007, 13:08:47 »
Cytuj
Drogi Casano, czy ja powiedziałem, że to jest mój serwis? Nie, powiedzialem, ze jest to oficjalna polska strona stalkera.

A powiedz kogo obchodzi kogo ta strona jest. Ty ją zareklamowałeś, my użytkownicy TG, oceniamy. Po to jest ten temat stworzony.

Cytuj
ÂŻe niby działów mało? A czy TG miało na poczatku istnienia wszystkie działy?

A czy był kiedy kol wiek serwis, który zaraz po powstaniu posiadał multum działów? Z tego co się orientuje to nie było. Jednak serwis reklamuje się tylko wtedy kiedy jest ukończony przynajmniej w 90%. Niestety w waszym przypadku, tak nie jest, bynajmniej ja tak uważam.

Cytuj
Gothic jest na polskiej scenie gier od 2001 roku, a stalker dopiero od marca, także więc mało osób zna go na wylot.

No i?

Podjęliście się tego typu wyzwania więc, teraz próbujcie przekonywać użytkowników że ta gra jest warta uwagi.

Oceny jak już napisałem wyżej nie podaje.

Offline Disturbed

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #76 dnia: 10 Czerwiec 2007, 19:52:53 »
[img]http://www.rugby.345.pl/button.gif\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Chciałbym przedstawić wszystkim nowe forum o Rugby.

RUGBY WORLD

Forum jest nowe, lecz mam nadzieję iż się rozrośnie. W przyszłości planuje kupić domenę, jeśli nic nie pójdzie źle (tfu...).

Więc zapraszam wszystkich do rejestracji oraz pisania postów.

Bardzo prosiłbym o reklamowanie forum na łamach waszych stron (wymiana buttonów) oraz proszę o rozsyłanie linków do swoich przyjaciół.

Pozdrawiam - Disturbed
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2007, 11:20:26 wysłana przez Disturbed »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #77 dnia: 16 Czerwiec 2007, 00:50:07 »
Nie będę oceniał wyglądu strony, bo przecież nie oto tam chodzi. Mimo wszystko jest przyjazna dla oka. Widać odrazu że twórcy strony postarali się, dostarczyć gościom, wielkiej skarbnicy materiałów, o tejże bajce. Na pewno pod tym względem nie możemy narzekać. Uważam, że strona przyda sie jeszcze nie jednemu maluchowi.

Ŋµŧŋþ

  • Gość
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #78 dnia: 16 Czerwiec 2007, 01:34:21 »
Cytuj
Uważam, że strona przyda sie jeszcze nie jednemu maluchowi.
Lol, Casano, najpierw zapoznaj się z treścią i przesłaniami tej kreskówki, a potem mów do kogo ma przemawiać, bo napewno nie do maluchów  LONYSARD, to nie jest czasem oficjalna strona HPF?

@Disturbed - kolejne forum? Standardowy layout, pusty board. Na razie nie ma nic do oceny. Czuje, że to będzie kolejny porzucony projekt tak jak portal o Linuksie. No cóż, liczy się zapał.

Offline Disturbed

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #79 dnia: 16 Czerwiec 2007, 12:06:02 »
Ŋµŧŋþ, tego forum na pewno nie porzucę. Rozmawiałem z adminami rugby.info.pl i moje forum będzie to forum tego właśnie portalu. Pisałem również do Polskiego Związku Rugby z zapytanie o przyznanie mi miana oficjalnego forum PZR. Powiedzieli żebym odpisał na początku lipca/ pod koniec czerwca. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #79 dnia: 16 Czerwiec 2007, 12:06:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything