Autor Wątek: Inne Strony  (Przeczytany 74706 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Wrzesień 2006, 11:20:35 »
Dokładnie tak jak IsentoR. Dla mnie to beznadziea. Co do Laya i logo to mi się nie podoba. Moim zdaniem słabszy od Tawerny. Mają jakieś nieprawdziwe newsy czasem a i forum nie za świetne. Mnie jakoś ta strona odpycha i raczej się nie zarejestruje a w dodatku czasem walną naprawde sporą głupote na stronie.
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2006, 11:22:01 wysłana przez MenThor »

Thoro

  • Gość
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Wrzesień 2006, 14:32:14 »
Cytuj
według mnie totalna głupota.

Oczywiście lepiej napisać "centrum gier Gothic", tak jak tysiące innych serwisów.

Cytuj
a na forum przybywa użykowników/postów/tematów.Z dnia na dzień jest coraz lepsze

Nie powiedziałbym. Wpadam na Gothic World, regularnie z nudów. Bez urazy, ale z tego co widze forum zwykle swieci pustkami.

Cytuj
Mają jakieś nieprawdziwe newsy

Niestety muszę przyznać rację. Raz na łamach Gothic World została podana informacja o przesunięciu premiery. Serwis napisał o tym jako PIERWSZY NA SWIECIE, z rezultatem iż nikt później tego nie potwierdził. Farmazony wysysane z palca.
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2006, 14:34:37 wysłana przez Thoro »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Wrzesień 2006, 14:32:14 »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Wrzesień 2006, 14:57:48 »
Hmm co do GW, mam złe zdanie. Nigdy jako user tam nie byłem aktywny. Co prawda mam tam konto ale tylko dlatego, że tak samo jak moi poprzewdnicy z nudów wchodze zobaczyć czy jest coś nowego. Prawie zawsze jednak spotykam to samo czyli: NIC, nowego.

Ludzie z administracji i nie tylko, uważają że mają najlepszy serwis w Polsce, którego wychwalają ponad niebiosa. Bedzie trzeba kiedyś sprowadzić ich na ziemie. Strona miała kryzysy, dość częste z których starała się wychodzić. Co do forum ono już od wielu miesięcy ma kryzys, można powiedzieć że zamarło. Oprócz ludzi zarządzającą forum i jednego bądz dwóch userów nikt tam aktywnie się nie wypowiada.

Mam nadzieje, z całym szacunkiem że pociągniecie ten wózek jeszcze troche.

Offline XeroX

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Wrzesień 2006, 15:33:07 »
Stronka naszego radia sieciowego.
RadioGrass
« Ostatnia zmiana: 14 Wrzesień 2006, 15:34:15 wysłana przez XeroX »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Wrzesień 2006, 10:31:07 »
Cytuj
Stronka naszego radia sieciowego.
RadioGrass

Strona pod względem graficznym furory nie robi. Mało informacji na stronie. Kolejne radio, które będzie miało trudnośc się przebicia. Niechce mi się więcej mówić. Niech każdy sam wejdzie i oceni.

Pozdrawiam

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Wrzesień 2006, 10:42:35 »
To reklamuję jeszcze jedną stronkę:www.gothic.gee.pl. Forum się rozwija mamy 40 zarejestrowanych użytkowników,fajny skin i logo.Oceniajcie.

« Ostatnia zmiana: 16 Wrzesień 2006, 10:44:26 wysłana przez Ronaldhinio »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Wrzesień 2006, 11:14:44 »
Cytuj
www.gothic.gee.pl

Ekhh. Strona że tak powiem powstała na złość antyfanów gothic.zyw.pl. No ale nie powracajmy do przeszłości. Skupmy sie na ocenie strony/forum.

Strona
:

Wygląd:

Design strony słaby. Praktycznie lekka modyfikacja darmowego layota. Wstawienie headbannera, który nie jest wcale świetny. Napis prostacki, prosty. Nieraz takie napisy są najlepsze w tym wypadku jednakże nie. Tło strony, ujdzie, nie jest najgorsze. Białe tabele po lewej i prawej stronie odstraszają. To duży minus. Brak stopki, co powoduje obniżenie poziomu portalu. Przypominam że wygląd portalu to już połowa sukcesu.

Treść:

Mało informacji na temat jakiej kolwiek sagi Gothic. Niestety Wasz portal nie udzieli wielu informacji poiczątkującemu graczowi, co jest bardzo istotne w prowadzeniu strony. Poziom artykułów, które znajdują się na stronie, nie jest przekonujący, bynajmniej dla mnie. Oczywiście mogło być gorzej bądz dużo lepiej. Ale to wy administracja bądz redaktor naczelny akceptuje artykuł który warto wystawić na stronie aby godnie ją reprezentował.
Od kiedy to "Górnicza Dolina", znajduje się w dziale Gothic I. Hmm dziwne, chyba że zmodyfikowaliście gre tak że występuje w co wątpie. Długośc artykułów równiez nie robi wrażenia.
Niedługo wielka premiera Gothic 3, a wy jak mieliscie tak macie od wielu miesicy dział w budowie. Spieszcie się, bo nie wyrobicie.
Download strony bardzo mały, mam andzieje, że będzie większy. Shoutbox na stronie, to nawet i dobra rzecz, która wprowadza coś nowegop na stronach gier Gothic.
Galeria równiez, nic nadzwyczajnego. Można powiedziec, że jej niema. A tyle już nowych zdjęć powychodziło. Pewnie również ją uzupełniacie, byle szybko.

Forum

Wygląd:

Dużo skinów, to plus, jednakże żaden z nich nie robi na mnie dużego wrażenia. Przedewszystkim dlatego iż nie komponuje się w klimaty Gothica. Hmm może i to się zmieni. Co do treście, dużo spamu, ale mam nadzieje, że sprawni moderatorzy, szybko wezmą się do pracy.

Tak czy inaczej życze wam udanego prowadzenia strony....

Pozdrawiam

Thoro

  • Gość
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Wrzesień 2006, 11:38:06 »
Z niezłą ideą wystartowaliście "obalenie reżimu Casana". Cóż, każdy ma swe unikalne cele...

Strony nie będę komentował, klona Vallheru tym bardziej.

Cytuj
Wieści
Nie bij!

   

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Wrzesień 2006, 15:20:17 »
Strona i forum Gothic Home niczym szczególnym się nie wyróżniają i raczej "Gothicowy Dom" nie zdobędzie dużej popularności i zainteresowania.
Część userów Nordmar.net sprzeciwiła się fuzji i administratorom i tak oto powstała ta strona, no cóż, zobaczymy, co z tego będzie.

Kilka słów odnośnie strony:
Niezbyt ładny skin i logo, bardzo mała ilość artykułów i niektóre roją się od błędów i niedorobień. Galeria świeci pustkami, w Downloadzie niemal nic nie ma, a Encyklopedia też nie jest bogata w hasła i takie coś zastosowane było na Gothic Site...Jeśli chodzi natomiast o newsy i o aktualizację strony, to przez jakiś czas informacje były podawane na bieżąco userom, lecz w tej chwili jest wręcz przeciwnie (ost. news - 02.09.2006).

Forum
Na forum chyba panuje obecnie zastój i w chwili obecnej jest mało aktywnych użytkowników, którzy rozkręciliby dyskusję. Niektóre działy niepotrzebne, niezbędnych zaś brak. Layout również do pięknych nie należy i mija się z klimatem Gothic czy cRPG/RPG.

Podsumowując, weźcie się do pracy, bo inaczej portal w krótce upadnie...

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #29 dnia: 05 Październik 2006, 14:43:14 »
Cześć.Równy miesiąc temu założyłem forum o gothicu.Straciłem nadzieję.Było 5 userów i było nudno.Znudziło mi się.Na następny dzień zobaczyłem na to forum i było na nim 18 userów.
Tak.Spodobało mi się.Z dnia na dzień przybywało i przybywa userów.Dziś jest już 64.
Myślę że jest super. http://kontynent.mojeforum.net .

Zapraszam.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Październik 2006, 15:54:49 »
Cytat: Ronaldhinio
Cześć.Równy miesiąc temu założyłem forum o gothicu.Straciłem nadzieję.Było 5 userów i było nudno.Znudziło mi się.Na następny dzień zobaczyłem na to forum i było na nim 18 userów.
Tak.Spodobało mi się.Z dnia na dzień przybywało i przybywa userów.Dziś jest już 64.
Myślę że jest super. http://kontynent.mojeforum.net .

Zapraszam.

A ja myślę że nie.
Lay jest FATALNY, straszie dużo irytujących reklam.
Liczba userów jest bardzo mała, wśród nich wiele nieaktywnych. Na forum administratorem jest Pan spamik, który dopada userów. Za dużo działów niepowiązanych z Gothiciem. Za mało niezbędnych.

Ogólnie, do kitu...

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Październik 2006, 16:01:18 »
Cytuj
Myślę że jest super.

Super...lol

Nie bynajmniej w moim mniemaniu. Po pierwsze serwer do kitu, po drugie lay beznadzieja i 3 adminów? :/ No i kolejne forum o grach z serii gothic... ludzie nie zakładajcie nowych sajtów o tym samym...nuuda!!


Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #32 dnia: 15 Październik 2006, 17:05:17 »
Ja bym chciał zareklamować moje nowe forum. Powstało ono zaledwie 2 dni temy ale mam co do niego duże plany. Jeśli będzie na nim ponad 50 userów to zaczną się prace nad stronką do niego a następnie przeniose forum i stronkę na serwer ilife.pl . Sam sobie nie nabiję 50 userów    więc proszę was o to abyście rejestrowali się na nim i brali aktywny udział w jego życiu.

www.strefafantasy.mojeforum.net



Zmieniliśmy adres forum- Strefa Fantasy

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #33 dnia: 15 Październik 2006, 17:21:02 »
Cytat: SylveR
www.strefafantasy.mojeforum.net

Wymienię to w punktach...będzie czytelniejsze...


- cms
- layout
- headbanner
- fora
- mała aktywność (na 14 userów przypada min. 100 postów)
- darmowe forum Z_G_R_O_Z_A
- mojeforum.net n/c

+ tematyka inna niż gry z serii gothic choć takie fora oczywiście muszą być



Tak poza tym stref fantasy na podobnych darmówkach jest około 20 dodatkowo istnieje taki porządnie rozbudowany serwis i oczywiście jak to wszędzie bywa kilka pseudo sajtów dzieci neo które nie szanują "nazw własnych". Więc radziłbym wam wymyślić bardziej oryginalną nazwę jeśli macie zamiar tworzyć portal.



P.S.
Wszystko co na fora.pl, mojeforum.net czy innym tego typu dziele "niekompetentnych ludzi" uważam za kpinę. Gdyby kiedyś pewne osoby nie zaczęły tworzyć tego pseudo hostingu dla małych dzieci userzy nie byliby teraz tacy porozbijani...teraz każdy ma swoje małe darmowe forum i dzięki temu każdy stał się adminem...tym samym zabrakło userów.

Offline KML

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #34 dnia: 16 Październik 2006, 22:24:40 »
http://www.kamilszmidko.pl/download.html     Moja strona z muzyką i zmiksowanymi efektami dźwiękowymi z serii Gothic do ściagnięcia. Zapraszam!
« Ostatnia zmiana: 16 Październik 2006, 22:29:50 wysłana przez KML »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Październik 2006, 23:33:11 »
Cytuj
http://www.kamilszmidko.pl/download.html Moja strona z muzyką i zmiksowanymi efektami dźwiękowymi z serii Gothic do ściagnięcia. Zapraszam!

Pomimo tego że strona nie prezentuje jakiegoś wysokiego poziomu graficznego, jednakże zdobyła moje uznanie tym że znajduje sie cały soundtrack z g1, g2 i nk. Każdy kto chce przypomnieć dawne czasy powinien ściągnąć owe utwory. Stronka mi sie spodobała i mam nadzieje że zamieścisz w niedługim czasie cały soundtrack Gothic III.

Thoro

  • Gość
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #36 dnia: 17 Październik 2006, 16:35:29 »
Cytat: Ronaldhinio
Cześć.Równy miesiąc temu założyłem forum o gothicu...

Widzisz w tym jakiś sens? Takich stron, boardów poświęconych tej grze jedynie w polsce jest cała masa. Czy uważasz, że potrzebne jest następne. Cóż, może i tak o ile będzie reprezentowało sobą coś ciekawego, unikalnego a u Ciebie widzimy jedynie wykorzystanie darmowej usługi założenia forum na popularnym portalu oraz grono entuzjastów które z czasem opóści Twoje dzieło ku podróży na kolejny, ambitny "portal".

Takie durne inicjatywy, osłabiają jedynie scenę gry oraz działają na niekorzyść portali w których widać poświęcenie i przynajmniej minimalne zaangażowanie w rozwój ze strony autorów.
Kiedy to się skończy... -,-

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Październik 2006, 13:42:25 »
Napewno plusem tejże strony, jest to że jest zrobiona ręcznie. Jeżeli to twój pierwszy projekt, powiem Ci, że widywałem gorsze. Grafika nie zachwyca, ale również nie zraża. Tematyka, też dosyć ciekawa i niespotykalna. Dlamnie osobiście troche nie zabardzo wyrażne, ale cóz... Hmm życze sukcesów.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #38 dnia: 22 Październik 2006, 17:37:48 »
serdecznie zapraszam na strone http://wow.gram.pl/
Jest to strona rowniez z kolektywu gram.pl
Na stronie wiele artow juz jest, a forum szybko sie rozrasta. W pare dni przybylo wielu userow :) Na forum modzi utrzymuja jak na razie niezly porzadek, tak wiec moze byc niezle. Niedlugo zostanie zmieniony lay na duuuuzo lepszy.
Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosic wszystkich fanow WoW'a...
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2006, 17:40:41 wysłana przez Turing »

Offline LMVIII

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #39 dnia: 23 Październik 2006, 08:07:24 »
To nie będę gorszy i też zaproszę do zapoznania się z moją stroną: gothicmods.prv.pl.
Traktuje ona o modyfikacjach do gry Gothic, i cały czas się razrasta.
Będę wdzięczny za każdą opinię.

Pozdrawiam.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #39 dnia: 23 Październik 2006, 08:07:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything