Autor Wątek: Inne Strony  (Przeczytany 74616 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tH.

  • Gość
Inne Strony
« dnia: 01 Maj 2006, 17:35:44 »
Jako, że na forum nie ma działu "inne strony" i nie będzie postanowiłem to zrekompensować wielkim tematem, w którym każdy będzie mógł zareklamować (nie koniecznie swoją) stron?, bloga, forum itd.

Jedyny warunek jest taki, że do każdego linka powinien być dołączony stosowny opis strony.

--

UserBars Center- Pierwszy polski serwis userbarów.

Jak sam podtytuł? mówi jest to pierwsze polskie forum o tej tematyce. Znajdziecie tam dużo tutorialów poświęconych grafice komputerowej, oraz userbarom. Na stan obecny forum posiada oko?o 1000 zarejestrowanych u?użytkowników. Wszystkich zainteresowanych grafik? zapraszam.
« Ostatnia zmiana: 30 Marzec 2007, 13:26:14 wysłana przez Rajca »

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maj 2006, 18:26:34 »
A ja zapraszam all do Bia?ego Miasta jest to forum o twórczo?ci Tolkiena i grach BFME i BFME2

Foro :
http://bfme2.pl/forum//
Stronka
http://bfme2.pl

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maj 2006, 18:26:34 »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Maj 2006, 20:31:05 »
Zapraszam na www.strefarpg.pl Od niedawna interesuję się tym portalem i śledzę jego losy. Znajdują się tam informacje i artykuły o grach RPG, cRPG i osadzonych w świecie Fantasy. Nie mogło też się obejść bez forum, na którym można podsykutować na wiele tematów. Strefa RPG może pochwalić się równierz dużą biblioteką wszelakich książek fantasy. Polecam.
« Ostatnia zmiana: 18 Wrzesień 2006, 16:16:45 wysłana przez Arthas »

tH.

  • Gość
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Maj 2006, 21:03:50 »
Je?li chodzi o stref? mia?em im co? tam pomaga? przy grze mmorpg, ale co? tam marudzi?em i wida? ?e adminów równie? do tego zbytnio nie ci?gnie tak wi?c narazie siedzi.

Co do portalu to podoba mi si?. Poprzedni design by? fajniejszy. Ten jest strasznie monotonny.

tH.

  • Gość
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Maj 2006, 22:36:55 »
Cytat: Deft
http://www.pzp.avh.pl/

Jest to dosy? ciekawe forum o zjawiskach paranormalnych. Nie jest to du?e forum lecz szybko si? rozwija. Mo?na tam dowiedzie? si? du?o ciekawych rzeczy.

Dosy? ciekawe forum, jednak narazie si? tam nie interesuj?. Swoj? drog? polecam www.paranormalne.pl. Jest to wg. mnie jedno z najlepszych boardów o tej tematyce.

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Maj 2006, 08:14:07 »
Forum istnieje od niedawna ale dobrze si? sprawuje je?li w szukaniu czego? NP:Gry,Muzyka i wiele innych albo mo?esz da? co? od siebie   godna uwagi forum  www.megadownload.pl
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2006, 20:19:10 wysłana przez tH. »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Czerwiec 2006, 21:09:07 »
Cytat: Charnel
http://www.spike1x.byethost10.com/forum/index.php - forum warezowe

jak dla mnie jedne z najlepszych for o warezie, wszystko legalne ( o ile si? usunie w ci?gu 24 godzin        ) du?o linków i zawsze mo?na o co? poprosi?  

Lol najlepsze...to mo?e ja zapodam fora warezowe na których sam ?eruje.
UFS
m2pgrup
p2mforum
mega-warez
NoWarez
Warez-BB

To tyle z tych lepszych. :P

Offline Charnel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Czerwiec 2006, 21:35:43 »
je?li ju? mowa o dobrych warezach to prosze Project W

Kristo

  • Gość
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Czerwiec 2006, 14:38:39 »
Chcia?bym wam zaprezentowa? stron? Zespo?u Pie?ni i Ta?ca "Gda?sk" do którego nale?? ju? 5 lat. Na stronie jest par? s?ów o zespole i projekcie w którym bierzemy udzia?. Równie? znajduje si? galeria z wyst?pów( gdzie? jestem na którym? zdj?ciu :P ). Ta?czymy ta?ce ludowe( bez ?miechu prosz?    ), ?piewamy przy?piewki jak narzie tylko kaszubskie, ale planujemy si? rozwija? dalej  Narazie tyle :P
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2006, 01:13:29 wysłana przez Kristo »

Offline Semaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 2
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Czerwiec 2006, 19:07:08 »
Kristo, w ogóle nie rozumiem dlaczego mia?oby to kogo? ?mieszy?, chyba ?e kto? jest za przeproszeniem durniem i ?mieje si? ze wszystkiego co zobaczy.

Je?eli kto? jest fanemi pi?ki no?nej, a w szczególno?ci Newcastle United, polecam polski serwis www.nufc.pl dotycz?cy ów dru?yny.

Je?eli kto? zna stron? dru?yny Hibernian Edynburg, bardzo bym prosi? o podanie linka.

Jedynym warunkiem jest to, ?e strona musi by? "aktualna" (niekoniecznie polska).

Offline Noe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Lipiec 2006, 06:33:39 »
Widz?, ?e ju? wcze?niej kto? tu reklamowa? stron? mojego kolegi, lecz wchodz?c i ogl?daj?c forum postanowi?em przytoczy? jego ostanie obwieszczenie.

www.strefarpg.pl

Strefa RPG, jeden z najlepszych i najwi?kszych portali w Polsce o grach cRPG i tak dalej otwiera nabór do redakcji. Potrzebujemy ludzi dyspozycyjnych, którzy co dzie? dost?pni s? na internecie. Potrafi? pisa? poprawn? polszczyzn?, pisz? dobrze i po??dnie. Oferujemy stanowiska:

- Newsman (2 osoby)
- Redaktor cRRPG (2 osoby)
- Redaktor fantasy (4 osoby)
- Redaktor RPG (3 osoby)

Wszystkich zainteresowanych prosz? o kontakt pod adresem email midvith (at) op (dot) pl lub na gg 3657211, aqq 2743482


(dot) - .
(at) - @
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2006, 20:17:43 wysłana przez tH. »

tH.

  • Gość
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Lipiec 2006, 20:49:59 »
Odno?nie Strefy, mam "zapytanie" xD. Na forum by? ?adny skin, podejrzewam ?e Wasz. ?wietnie pasowa? do strony, tak wi?c czemu zmienili?cie na t? firanke z szarymi kontrastami? Przecie? to w ogóle nie pasuje do strony i... jest gorsze.

tH.

  • Gość
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Lipiec 2006, 10:00:01 »
Eh, chyba czyta? nie nauczyli...

Chodzi?o mi o domy?lny skin. Poprzedni doskonale odwzorowywa? klimaty strony a ten co? W ogóle.

Offline Noe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Lipiec 2006, 14:29:41 »
W taki razie zapraszam na forum ponownie.

Offline Sunrise

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Lipiec 2006, 15:02:20 »
Proponowa?bym moderatorowi pousuwanie niektórych postów z linkami bo wi?kszo?? z nich nie dzia?a wogóle.
Sory za offtopa, ale prz?gl?am ten temat i nic nei dzia?a =/

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Lipiec 2006, 19:21:17 »
Ja bym chcia? zareklamowa? moje forum o Morrowindzie. Trwaj? prace nad stronk? do tego foara. Na nim jest tak?e konkurs z nagrodami takimi jak kubki, koszulki i czapki. Konkurs si? zacznie jak na Forum b?dzie ponad 50 userów. Zapraszam!

www.morrowindsite.blo.pl

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Wrzesień 2006, 21:27:10 »
www.fortecarpg.xt.pl - forum o grach cRPG, już niedługo stonka gdyż władze zastanawiają sie nad wykupieniem serwera. Bardzo fajne forum o wszystkim mozna pogadać (tak jak tu), ale tam jest o wszystkich rpg'ach. Zobaczcie w wolnej chwili.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Wrzesień 2006, 23:42:43 »
Cytat: MenThor
www.fortecarpg.xt.pl - forum o grach cRPG, już niedługo stonka gdyż władze zastanawiają sie nad wykupieniem serwera. Bardzo fajne forum o wszystkim mozna pogadać (tak jak tu), ale tam jest o wszystkich rpg'ach. Zobaczcie w wolnej chwili.

Eeee taki mały szok nazwa owego forum ma w sobie człon RPG do tego ty wspominałeś że można tam pogadać o wielu grach RPG wpadam i psikus...mianowicie nie spotkałem nawet takich tytułów jak:
- Dungeons & Dragons
- Lord of the Rings
- Mechwarrior
- Middle Earth Role Play
- Monastyr
- Neuroshima
- Spycraft
- Star Wars
- StarCraft
- Wampir: Maskarada
- Vampire: The Requiem
- Warcraft
- Warhammer
- Wiedźmin: Gra Wyobraźni
- Wilkołak: Apokalipsa
I wiele wiele innych dobrych gier RPG...


Według mnie kolejny przykład założenia forum dyskusyjnego o grach cRPG nie znając sensu prawdziwych RPG'ów.

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Wrzesień 2006, 10:35:32 »
Zapraszam na świetne forum o grze z seri Gothic,Gothic 2,Gothic 2 Noc Kruka.Jest ono dobrze rozwinięte

i panuje tam świetna atmosfera.Mają bradzo ładną szate graficzną,logo oraz layout.Istnieje tam SB

a  na forum przybywa użykowników/postów/tematów.Z dnia na dzień jest coraz lepsze więc to jest konkurencja dla Tawerny Gothic.

Gothic World

 


Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Wrzesień 2006, 10:47:06 »
Cytat: Ronaldhinio
Zapraszam na świetne forum o grze z seri Gothic,Gothic 2,Gothic 2 Noc Kruka.Jest ono dobrze rozwinięte
Nie powiedziałbym tego...do tego ten opis strony "Nieoficjalny serwis..." bezsensowny wiadome jest iż każdy z serwisów poza oficjalem jest nieoficjalny więc po co to pisać...według mnie totalna głupota.


Cytat: Ronaldhinio
i panuje tam świetna atmosfera.Mają bradzo ładną szate graficzną,logo oraz layout.Istnieje tam SB
Co mnie obchodzi ich SB w, którym to czasami wypisywane są bezsensowne rzeczy.   Jeśli chodzi o layout również nie przypadł mi do gustu, piękny pod względem graficznym to on nie jest...

Cytat: Ronaldhinio
a  na forum przybywa użykowników/postów/tematów.Z dnia na dzień jest coraz lepsze więc to jest konkurencja dla Tawerny Gothic.
Serwis, który wzoruje się na naszym pod niektórymi zastosowaniami z małą aktywnością userów na forum jest dobrą konkurencją...bez obrazy nie wywyższam się itp. rzeczy ale nie uznaje tych ludzi za moją konkurencję.
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2006, 10:48:35 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Inne Strony
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Wrzesień 2006, 10:47:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top