Autor Wątek: Ognisty ÂŁuk i?  (Przeczytany 9428 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Garon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Ognisty ÂŁuk i?
« dnia: 17 Sierpień 2007, 16:27:37 »
A więc zacząłem nową grę, doszedłem do Dextera, po całej rzezi poszedłem na wieże, ale nie tą gdzie siedzi Dexter, wchodze na górę, i tam przy wieży jest druga mała wieżyczka, ale bez schodów itp, zaciekawiony wcisnąłem f8 i ze zdziwieniem patrze a tam ognisty łuk, kilka ognistych strzał i skrzynia, ale nie otworzyłem jej bo nie umie,  co jest w skrzyni? Ktoś wiedział o tym łuku? wymaga 25 zr i ma 50 ataku.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Sierpień 2007, 16:32:46 »
NIE JESTEM PEWNY, bo otwierałem tą skrzynię dawno, ale jest tam jeszczę parę ognistych strzał. Ten łuk, ma tylko ogniste strzały, których nigdzie indziej nie da się zdobyć, więc ten łuk nie wiem do czego potrzebny.   Każdy o nim wie.
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2007, 06:40:13 wysłana przez Arthas95 »

Forum Tawerny Gothic

Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Sierpień 2007, 16:32:46 »

Offline Morderca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Sierpień 2007, 23:04:58 »
Ognisty  łuk, Magiczna kusza i magiczny  łuk... Wszystko pewnie zostało dodane do gry dla tych co nie radzą  sobie z Gothiciem i nie mogą pokonać np. cieniostwora czy polnego pełzacza... (nie wiem może o to chodzi)  Ja jak chciałem przejść grę z którąś z tych rzeczy to wpisywałem sobie kody na amunicje bo bez niej ani rusz :D
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2007, 23:05:53 wysłana przez Morderca »

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Sierpień 2007, 22:35:07 »
tak, w tej skrzyni sa tylko ogniste strzały, a zamek trudny do ostawcia. ja osobiście lubie ognisty/magiczny łuk i magiczna kusze, sa silne, fajnie wyglądaja. tyle  że jest mała wada : niemozna strzelac z nich zwykłymi strzałami, a te odpowiednie sie szybko kończa    . ja zawsze tak lubie te bronie, że je tak oszczędzam, ze ich nie używam i zanim sie zpojże, ukończyłem gre i sobie nie postrzelałem  
pzdr.- Ankh-Morpork

rafalos890

  • Gość
Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Listopad 2007, 16:56:13 »
A gdzie jest ta magiczna kusza i magiczny łuk? I czy można kupć od kogoś amunicję do niej?

Pozdro. Rafalos890.    

Offline Melkor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hallowed are the Ori!
Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Listopad 2007, 18:20:28 »
Magiczna kusza jest w grobowcu Quarhodrona w Jarkendarze, a magiczny łuk jest za zniszczonym mostem obok domu strażników umarłych (żeby się tam dostać trzeba znać akrobatykę czyli mieć ponad 90 zręczności) oczywiście też w Jarkendarze. Amunicji nie da sie dokupić.
« Ostatnia zmiana: 01 Listopad 2007, 18:24:08 wysłana przez Melkor »

Offline Farvan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Listopad 2007, 18:31:19 »
Sorry za spam ale nie tylko można dostać się po magiczny łuk używając akrobatyki można także skoczyć z cypla(?) nad zarwanym mostem ,można także zamienić się w jakiegoś dużego stwora proponował bym cieniostwora ,ja często używam napojów/roślin dających speeda też pomagają. Oczywiście przed tym kaskaderskim popisem należy się zapisać bo jeden błąd = śmierć. Magicznego łuku strzegą 2 strażnicy kamienni. A i proponował bym nauczyć się otwierania zamków bo będzie tam kilka ciekawych rzeczy (kurde odbiegam od tematu ale swoje wyjaśniłem ). A magiczna kusza będzie w miejscu do którego musimy iść więc dowiesz się z biegiem misji. ( lekki spam ale jakoś trzeba zarabiać i nabijać posty  )

Offline Paweł Mag Innosa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Listopad 2007, 17:58:11 »
Masz rację ja też widziałem ten ognisty łuk i ogniste strszały i tam też była skrzynia, udało mi się ją otworzyć nie pamiętam co tam było ale chyba było tam z 15 ognistych strzał i chyba coś jeszcze. Rafalos890 magiczna kłusza jest w Jarkendarze w grobowcu Quachodrona na zachodzie i kilka magicznych bełtów, a jeśli chodzi czy można je kupić to raczej nie, a łuk to sam nie wim gdzie on jest.





            Pozdrawiam

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Listopad 2007, 14:31:52 »
ognisty łuk zauważyłem jak byłem u dextera, a magiczny łuk to do niego wpadłem przez przypadek. Do każdego z nich są kufry ze strzałami. Jest może ognista kusza? ;]

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Luty 2008, 16:05:00 »
W skrzyni są ogniste strzały. Niestety nie jest ich dużo..........

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Luty 2008, 22:29:03 »
Ja weszłem na murek i z murku wskoczyłem tam wziołem ten łuk ale było mało strzał więc nie strzelałem a w skrzyni są też strzały ale mało a ten łuk nie jest wcale taki dobry w porównaniu do magicznej kuszy lub łuku  

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Luty 2008, 11:14:02 »
Wiem gdzie jest magiczna kusza i magiczny łuk ale pierwsze słyszę o ognistym łuku.

Offline paladyn z khorinis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Maj 2008, 17:53:13 »
Z takich "innych" broni to są magiczny luk i kusza, oknisty luk i kusza. Fajnie wygladaja, ale szkoda ze nie ma amunicji do nich...

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Maj 2008, 20:40:17 »
paladyn z khorinis, no wiesz, nie ma "oknistego" łuku, tylko ognisty. A do tych broni jest amunicja, tylko jest jej mało. To jednak nie znaczy, że nie ma jej wcale  . A tak w ogóle, to po co został założony taki temat, skoro większość graczy o tym wie, a jeśli nie wiedzą, to odkryją. Psujesz im zabawę. Takie moje zdanie.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Luty 2016, 22:03:38 »
przywracanie wątku

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ognisty ÂŁuk i?
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Luty 2016, 22:03:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything