Ankieta

Ulubiona gildia:

Mag Ognia
15 (11.7%)
Stra
3 (2.3%)
Najemnik
13 (10.2%)
Arcymag Ognia
25 (19.5%)
Paladyn
37 (28.9%)
35 (27.3%)

Głosów w sumie: 124

Autor Wątek: Ulubiona gildia  (Przeczytany 44137 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Ulubiona gildia
« dnia: 15 Sierpień 2007, 16:56:10 »
Jaką drogą podążacie? Ja jak na razie, to kilka gier zagrałem i najczęściej był to chyba strażnik miejski. A jak z wami? którą drogą najczęściej podążacie? Do wyboru: Strażnik miejski, najemnik i mag ognia. Ja chyba strażnikiem miejskim, bo są ciekawe zadania. Dobre zbroje, a potem awans na paladyna.  

PS.
Pytam się też dlatego, że zamierzam zacząć nową grę i nie wiem do kogo dołączyć. Ostatnio byłem magiem ognia, fajnie się gra  
PS.
Jak ktoś wie, jak zdobyć ciężki pancerz straży (ten, który mają strażnicy miejscy w górnym mieście) niech napiszę.

pozdro
Arthas95
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2008, 20:01:36 wysłana przez Eregrin »

Offline Rotten

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sierpień 2007, 17:06:07 »
W G1 byłem Najemnikiem... bardzo mi się podobało.. dlatego w G2 polecam bycie najemnikiem... jakoś mam do nich sentymenty po pierwszej części... strażnik miejski to dla mnie zbyt honorowo :P Mag ognia w ogóle nie przypadł mi do gustu...dlatego najemnicy.... chociaż jeżeli przechodzisz grę już kolejny raz to warto próbować przejść ją w każdy możliwy sposób :)

Forum Tawerny Gothic

Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sierpień 2007, 17:06:07 »

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Sierpień 2007, 10:49:33 »
Najemnik -> ÂŁowca smoków FTW! IMO najlepsza i najciekawsza sciezka :) Wszyscy sie nas boja itp no i ten klimat najemnika, w GI tez gralem najemnikiem najczesciej i mi sie najbardziej spodobal :) Magiem jest strasznie łatwo :( Ja tam preferuje oręż ew kusze :)

Offline kyle8

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Sierpień 2007, 11:34:18 »
Cytat: Arthas95

PS.
Jak ktoś wie, jak zdobyć ciężki pancerz straży (ten, który mają strażnicy miejscy w górnym mieście) niech napiszę.

pozdro
Arthas95

ten pancerz mozesz kupic od straznika który w górniczej dolinie zajmuje się żywnością za chyba 2500 sz :D

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Sierpień 2007, 12:35:41 »
Dzięki, za ten pancerz ;)

Niewiem nadal na co się zdecydowac, ale chyba na albo strażnika, albo najemnika. Na maga też, ale tak na ostatnim miejscu. DZIÊKI, wypowiadajcie się dalej.      

PS.
Ja jeszczę nigdy nie ukończyłem gothica 2NK. Tylko do 2 rozdziału dochodziłem, ale teraz porządnie się za to wezmę      

OK, co do pancerza straży, już wszystko kumam. Dzięki Pablo2729 i innym o tym pancerzu   WypowiadAjcie suię dalej, na temat swej ścierzki w Gothic2NK.

pozdro
Arthas95
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień 2007, 13:17:10 wysłana przez Arthas95 »

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Sierpień 2007, 22:38:12 »
ja zazwyczaj gram magiem ognia, lubie wygląd szaty i magie, a gra magiem jest ekscytująca. jedyne co jest wkurzające, to mana- ciężko jest ja później zdobyc, co jest  z deczka dyprymujące :/. lubie też grac najemnikiem, nie mam pwodu, ale lepiej mi sie gra w NK najemnikiem niz paladynem.

pzdr.- Ankh-Morpork

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Sierpień 2007, 22:45:31 »
ja zazwyczaj uwielbiam grać najemnikiem. jest to bardzo ciekawa gildia, a ponadto możesz reszte najemników (nie wszystkich) wyzywać na pojedynek. zresztą jest tu cała masa starych znajomych z kolonii karnej  . a ciężki pancerz straży miejskiej, to chyba zdobędziesz/kupisz od jakiegoś strażnika, w khorinis...



PZDR.:KERTH:.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Sierpień 2007, 00:08:50 »
Ja zazwyczaj zostaje Strażnikiem miejskim, ponieważ łatwo się tam dostać. Następny w kolejności jest Najemnik, ponieważ zbroja łowców smoków jest zaj**ista. Magiem nie lubie grać bo wole walke bronią białą.

Offline Pazoxi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Sierpień 2007, 00:52:11 »
Zawsze podążam drogą maga ognia , nawet jeśli zagram strażnikiem i dojdę do nowego świata , zaczynam grę od nowa magiem ognia . Bardzo kubie wszechmocne czary takie jak deszcz ognia lub Gejzer . Potem jest najemnik , na samym końcu strażnik .

Offline Farvan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Sierpień 2007, 13:02:45 »
Ja tam lubie podążac drogą najemnika (kuple z koloni itp.) prawie żadnych zasad wogóle fajnie.
Droga strażnika miejskiego jest ciekawa pancerze szacunek w GD i fajne misje (nagrody za zbirów  )
U mag podoba podoba mi się życie nowicjusza ( szczególnie zaciekawiła mnie misja ze szprzątaniem pokojów). Ale magia to już nie dla mnie wole machanie mieczem przygladanie sie potworom z bliska. A mag rzuci kilka razy i koniec zabawy  ( ale są ciekwe czary ale wystarczają mi zwoje).
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpień 2007, 13:03:59 wysłana przez Farvan »

Offline crazy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Wrzesień 2007, 21:20:02 »
Ja najczęściej gram Magiem :) :) Bo lubię porzucać sobie czary jak mi sie nudzi, to zawsze zadymę zrobię w mieście :) :)
Magiem gra sie najtrudniej i dlatego przeważnie nim gra hehe :D :D

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Wrzesień 2007, 21:37:49 »
Ja ustanowił bym to tak :

1. Najemnik
2.Strażnik
3.Mag Ognia


1. Najemnikiem można zostać jak się już umie trochę walczyć by stłuc strażników.

2.Strażnikiem zostać najłatwiej ( najpierw trza zostać obywatelem co jest trudniejsze) .

3.Magiem Ognia zostać najtrudniej , najpierw trza oczyścić drogę by owce eskortować
 do klasztoru. No , a potem Próba Ognia . JAK TO PRZEJ¦Æ!!!?? Musiałem wpisać kod .  


Najczęściej zostawałem najemnikiem. Są to luźne chłopy co potrafią stłuc.

Offline szczurek7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Wrzesień 2007, 11:25:12 »
Pierwszy raz gdy grałem w gothica ( I oczywiście ) wybrałem ścieżke Strażnikow. Nastepnie Najemnika . Moim zdaniem , graniem najemnikiem . wytwarza wiecej emocji i refleksji . czasami sie zastanawialem czy mam tak postepować. w Gothicu 2 najemnik ma taką trochę cieżej . najłatwiej mają strażnicy . Magiem w goithica nie da sie grac ( przy ataku czar zostaje anulowany ) ALE , /noc kruka , zmieniła wiele . Najemnik ma łatwiej . magiem nawet sie przyjemnie gra. Szczerze polecam grac najemnikiem . a drugii raz Radze wybrać maga . Dużo nowych czarow . i ich ulepszenie , daje wiecej satysfakcji ( Aha nowa gildia Magowie Wody daje jeszcze wiecej możliwośći grania magiem. To zależy od gustu . ale JA zaczynam grac w NK po raz drugi i wybieram Maga .

Offline goliat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Wrzesień 2007, 23:57:20 »
Jak grałem pierwszy raz w dwójkę to dołączyłem do najemników. Jeśli ktoś lubi walkę bezpośrednio z przeciwnikami to jest postać idealna dla niego. Co do strażników oni są raczej porzeznaczeni dla tych, co lubią trochę walki i magii. Mag zaś to postać dla tych co preferują walkę na dystans. Zatem wybór gildii właściwie zależy od czyiś preferencji. Ja na razie mam za sobą drogę najemnika i strażnika. Jak śkończę grać Noc Kruka Paladynem to wezmę się za drogę maga.  Podobna ona jest najłatwiejsza.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Wrzesień 2007, 08:09:59 »
Ja to tam przeszedłem już grę łowcą smoków, a teraz się za maga biorę. Jeśli chodzi o te pancerze, to mnie irytuje jedno. Na początku gry, można kupić oraz sobie samemu wziąć tylko ten głupi skórzany pancerz   . Mogło by być tego więcej. Jak chce się dostać jakiś podnormalny pancerz, to trzeba dołączyć do gildii. A przecierz jak już się dołączy, to to się niedostanie w tym miejscu zadania takiego i jeszcze takiego. Wogóle w tedy gra się staje już na jeden ciąg  . Ja przeszedłem grę tylko dwa razy - łowcą smoków i paladynem.

No dobra. Jak na teraz, to u mnie tak:


1) ÂŁowca smoków - Dobre pancerze, fajne zadania (całą gre przeszedłem 1
raz).    
1) Paladyn - to jest gildia przez runy dla paladynów, mieczy drasowanie, takie chonory, szacunek w GD (Grę przeszedłem 1 raz) .    
3) Arcymag Ognia - Beznadzieja, jest się słabiutkim nawed na wysokim levelu. Wszystko idzie w kręgi, runy i manę. To jest kiepska gildia. Teraz się za to biorę. (do 4 rozdziału doszedłem)  

Nie wypowiadaj się dwa razy w tym samym temacie mówiąc mniej więcej to samo. Ostatnie ostrzeżenie.
-Chabacik  

« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2007, 17:12:53 wysłana przez Chabacik »

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Wrzesień 2007, 08:40:06 »
Jeszcze do niedawna lubiłem grać paladynem, ale ostatnio sprubowałem zagrać magiem i strasznie się tym podjarałem. Gra paladynem jest najłatwiejsza<ze względu na dobry panerz i możliwość używania magii. Ale mimo wszystko najlepszy jest mag- ta różnorodność czarów, to jest istny HARDCORE. Magiem gra się trudno na początku, ale potem już owiele łatwiej. Grając w sagę Gothic zawsze byłem po stronie Innosa ale magia jest czymś wyjątkowym w świecie gothic. Ja ustawił bym to tak :
1)Nowicjusz-Mag Ognia
2)Strażnik-Palladyn
3)Najemnik-ÂŁowca smoków

PzDr;;FoR <^>AlL<^>

Offline Lord Scorpio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #16 dnia: 16 Wrzesień 2007, 16:31:29 »
Powiem tak zawsze Innos i koniecznie Paladyn - idealny połączenie Maga i Wojownika, dlaczego ponieważ może używać run ale walczy głownie bronią (choć grałem również jak najemnik i nowicjusz), podsumowując:
1. Strażnik/Paladyn
2. Nowicjusz/Mag Ognia
3. Najemink/ÂŁowca

Offline tym1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Wrzesień 2007, 21:39:11 »
Ja ani razu nie przeszedlem JESZCZE gry, ale uwazam narazie, ze straznik jest DLA MNIE kiepski przez te dziwne misje i nudnosc. Uwielbiam najemnika, bo Ci przyjaciele i kowalstwo, bo ja przez przypadek P-O-Z-A-B-I-J-A-L-E-M wiekszosc miasta (ocalal targ i gorne miasto). Magiem jeszcze nigdy nie gralem, bo nie dam rady odeskortowac tej kmh owcy??        

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Wrzesień 2007, 18:58:59 »
Przeszedłem grę wszystkimi gildiami, i najfajniej grało mi się Paladynem. Fakt, jedni mną pomiatali, wyzywali, obrażali, ale fajnie pobawić się w wojownika dobra i być prawdziwym rycerzem. Fajnie grało też się ÂŁowcą Smoków, bo zarabiał on najwięcej (za każde zadanie dostaje pieniądze, nie jak Mag czy Rycerz, którzy robią to z obowiązku).

Offline diego16

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Wrzesień 2007, 19:33:24 »
ja pierwszy raz byłem Paladynem i tak nawet mi sie dobrzenim grało ,za drugim razem Najemnikiem na farmie Onara i od tej pory wole najemnika.

Forum Tawerny Gothic

Ankieta... Ulubione: ścieżka, gildia, kraina...
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Wrzesień 2007, 19:33:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything