Ankieta

Kto jest najlepszym przywódcą w Kolonii?

Cor Angar
156 (22.4%)
Gomez
41 (5.9%)
Lares
24 (3.4%)
Lee
476 (68.3%)

Głosów w sumie: 677

Autor Wątek: Najlepszy przywódca koloni karnej ???  (Przeczytany 94769 razy)

Description:

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Wrzesień 2006, 11:20:48 »
Ja postanowilem na Lee chociaz by z tych powodow:
-Dowodzil wojskiem; prawa reka krola. Przeciez nikt o malych zdolnosciach przywodczych nie mial by tak wysokiej rangi...
-Lee sie troszczy o ludzi. Przejmuje sie innymi. Widac to chociazby w G2 gdzie nie chce opuscic swoich ludzi. Cor Angar natomiast caly czas ma ta kamienna twarz i nie wyraza tego...
- I wkoncu najwazniejsze... Wybralem Lee bo to czlowiek honoru.

Oczywiscie Cor Angar ma rowniez dobre cechy przywodcze... Odrazu odrzucilem:
-Gomez- pyszalek wszystko zyskuje podstepem
- Lares- swietny czlowiek lecz wielki ryzykant

Offline Cronos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Wrzesień 2006, 12:06:52 »
Nie można skreślać Gomeza.Gomez rządzi kolonią pod względem ekonomicznym.W NO mamy tylko potrawy z ryżu a w SO piwo, szynka, winogrona itp.Oczywiście jeżeli chodzi o walka Lee jest najlepszy

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Wrzesień 2006, 12:06:52 »

Offline DarkArthas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Wrzesień 2006, 14:20:48 »
Zdecydowanie Lee, między innymi z powodu jego doświadczenia (Bitwa o Varrant)


Pisz dłuższe posty, w przeciwnym razie będę musiał dać ci warna. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień 2006, 14:33:22 wysłana przez Arthas »

Offline Oromis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Wrzesień 2006, 18:09:06 »
Uważam, że najlepszym przywódcą w Kolonii jest Gomez,ponieważ w Starym Obozie panuje spokój,porządek,
dyscyplina.Są tam Strażnicy którzy chronią nowych przybyszów (za opłatą, ale nie dużą   ) a nie jak w Nowym Obozie gdzie panuje nieład i brak dyscypliny.Dysponuje dobrze wyszkoloną i uzbrojoną armią,posiada
kopalnię rudy.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Wrzesień 2006, 20:14:26 »
Ja stawiam na Cor Angara. Kiedy umiera Y'Berion, to właśnie Cor Angar podejmuje się trudu poprowadzenia Bractwa. Nie pękają mu nerwy z byle powodu, jest twardy i zdyscyplinowany a zarazem uczciwy jak wspomniał Saturas.

Z wyrazami szacunku...

Offline Jodelko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Wrzesień 2006, 21:08:50 »
Podzielam zdanie większości, Lee byłby lepszy. Czemu?
- Ma doświatczenie spore, dowodzil armią krolewską, sporo wygranych na koncie, m.in. Bitwa o Varrant.
- Wspaniały wojownik, najlepszy w koloni.
- Postępuje madrze i przemyśla wszystko, nie robi głupstw.
- Dowodzi najemniką.
- Inni się nie kwalifikują, Cor Angar jedynie by pasował lecz jest załatwoierny, Lares za porywczy a Gomez to lama i koleś o zbyt dużym mniemaniu...

Offline Kereth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Wrzesień 2006, 18:15:53 »
Według mnie Lee jest najlepszy.Po pierwsze Były Generał więc strategię ma.Po drugie jest bardzo spokojnym przywódcą i każe wszystkim robić co im się żywnie podoba.Po trzecie nie broni się najemnikami.Sam se radzi w walce.I po czwarte nienawidzi króla a zarazem Gomeza.

Offline Budyn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Wrzesień 2006, 15:55:11 »
Jeżeli mam wybrać najlepszego przywódcę z GI to wybieram Cor angara. strasznie nawiedzony i dlatego ciekawy. Na dodatek fajnie zanimowany. Jego historia też niczego sobie, dlatego Cor Angar!!

Offline Gejowo.pl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Wrzesień 2006, 19:52:59 »
Moim zdaniem najlepszym przywódcą jest LEE, on jest spox poprostu luzak, i za to go lubie. To jest ziom nr 1.  

Offline Kapi Pogromca

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Wrzesień 2006, 20:20:15 »
Ja oddałem swój głos na Lee ponieważ by generałem w Armii Króla. Gomez myśli tylko o sobie i o tym ile ma pieniędzy/rudy. Lares jest poddanym Lee więc napewno nie wie więcej o dowództwie od Lee. A Cor Angar też jest dobry ale nie wystarczająco żeby byc lepszym od Lee.

Pozdro.

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #30 dnia: 03 Październik 2006, 22:55:42 »
Gomez jest zbyt porywczy i podejmuje swoje decyzje zbyt impulsywnie i w ogóle nie myśli o konsekwencjach. Poza tym jego rządza pieniędzy w wielu sytuacjach mogłaby się okazać zgubna co stawia go na ostatnim miejscu.
Lee byłby świetnym dowódcom, gdyby nie myśl o zemście na królu. Wydaje się, że jego celem jest wydostanie się z kolonii, ale moim zdaniem wszystkie jego działania koncentrują się na dotarciu do króla, a co dalej to wiadomo... . Mimo to jego decyzje pozostają przemyślane, i zdaje się panować nad swoimi ludźmi. Zawsze ma jakiś plan w zanadrzu.
Cor Angar, mimo iż należy do sekty, wcale tak na prawdę nie wydaje się za bardzo przywiązany do śniącego. Jest to człowiek bardzo zdyscyplinowany co czyni go świetnym wojownikiem, szkoli swoich ludzi tak , że każdy rozkaz wykonają bez żadnych sprzeciwów, a najważniejszą sprawą jest honor, i lojalność wobec swoich braci. Nie daje się ponosić emocjom, wyrozumiały i uprzejmy wobec wszystkich co pozwala mu utrzymać dobre morale. Stawiam go na pierwszym miejscu.

edit:zpomniałem o Laresie.

Jest to dobry dowódca, ale nie potrafi utrzymać swoich ludzi w ryzach, chociaż widząc jego ekipe trudno mu się dziwić. Jest to świetny wojownik, bardzo szanowany wśród nie tylko szkodników, aletakże niektórych najemników. Stawiam go między Gomezema Lee.
« Ostatnia zmiana: 03 Październik 2006, 23:00:56 wysłana przez momo »

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Październik 2006, 00:58:06 »
Ja uważam że najlepszym przywódcą jest Gomez. Może nie jest opanowany i spokojny - jest okrutny, ma na swoim koncie wiele morderstw, jestem tego pewien i bardzo dobrze, bo jakby był potulny i miły to nic by nie zrobił, a do władzy dobrałby się ,np. taki Kruk i zacząłby głosic że tylko Beliar może ich uwolnić- powstało by coś w rodzaju drugiej sekty. To tylko on utrzymuje kontakty z zewnetrznym światem. On trzyma w ryzach całą kolonię. Mimo wszystko widziałbym go nawet  na czele królewskiej armii. Ma odwagę i siłę, sam jeden pokonałby całe stado orków, a mało kogo stać na taki wyczyn. Nie rozmiem czemu niektórzy głosują na Cor Angara mówiąc że jest taki opanowany. Orkowie wdarliby do ich obozu mordowali nowicjuszy a on uklęknąłby i zaczął się modlić do śniącego. Lee też jest wporządku ale nie ma takiej władzy jak Gomez. Gomez rules the Colony, and that's what the god's should wish.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Październik 2006, 16:55:02 »
Dlamnie osobiście, najlepszym przywódcą był "gomez". Twardy człowiek, który imponował mnie swoją rozwagą, jak i bezinteresownością. Mimo, że możemy go zabić, to i tak tego przywódce, będe wpominał najlepiej z pierwszej części gry.

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Październik 2006, 18:04:24 »
Ja zagłosowałem na Gomeza  Dla czego ? Powód jest niżej (Kristo wszystko ładnie napisał   )
Cytat: Kristo
A ja stwierdzam, że Gomez nie jest taki zły. Po pierwsze jedyny, który utrzymuje kontakty z światem zewnętrznym, co przysparza mu ogromnej ilości rarytasów, bogactw i broni. Reszta przywódców może tylko pomarzyć o tych rzeczach, które może dostać Gomez. Mimo wszystko Gomez zdobył swoją pozycje siłą jest, więc bardzo dobrym wojownikiem. Utrzymuje swoich ludzi w ryzach, którzy są bardzo zdyscyplinowani. Jest porywczy może świadczyć o tym decyzja o zabiciu Magów Kręgu Ognia, ale kto powiedział, że najlepsi przywódcy nie byli porywczy i ryzykowali? Spójrzmy na takiego Aleksandra Wielkiego. Facet po prostu czub, jakich mało, ale czy nie był wielki? Rzucił się ze swym państewkiem do walki z Persją( a był to potężne państwo ) dlaczego? Gdyż drażniło go powszechne przekonanie o niezwyciężonej armii perskiej. No ale wracając do tematu. Kolejny powodem, dlaczego on jest lepszy od pozostałych? Zdobył najlepszą pozycje obronną w Górniczej Dolinie. Co tu więcej gadać? :P  Dobry przywódca nie ma był, dobry, miły i kochany… Ma być skuteczny, a Gomez taki jest. Nie przebiera w środkach, ale dosięga większości celów, kto wie jakby się potoczyły dalsze losy Górniczej Doliny gdyby nie my?
BTW czemu w ankiecie jest Lares ? Skoro jest i Lares to powienien być Saturas, Coristo i Y'berion


Następnym razem radzę nie cytować, tylko dodać od siebie kilka zdań. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 21 Październik 2006, 18:33:51 wysłana przez Arthas »

Offline Jacoos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Październik 2006, 22:55:16 »
Moim zdaniem najlepszym z nich jest Cor Angar. Natychmiast okazuje swój zdrowy rozsądek po omdleniu Y'Beriona i zdradzie Cor Kaloma. Jest surowy i wymagający, ale dobry. Potrafi walczyć, nie to, co jakiśtam Lares :P Nie, żebym osądzał pochopnie, Gomez i Lee również są dobrymi wojownikami. Ale Lee daje zbytnią swobodę swoim ludziom, daje im zabijać a przecież płaci im za ochronę kopca rudy. A Gomez? Jest bez skrupułów, ale ma ogranizację Obozu i ludzie mu ufają. To dobrze ;) IMHO jednak wolę Cor Anagra :D

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #35 dnia: 24 Październik 2006, 15:53:33 »
Najlepszym moim zdaniem przywódcą jest Cor Angar.Dlatego że jest spokojny i opanowany i troszczy się o Y'Beriona żeby mu się krzywda nie stała i o ludzi z obozu żeby było im bezpieczniej

Offline Cristal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #36 dnia: 26 Październik 2006, 00:07:36 »
Wybrałem Lee, ponieważ wydaje mi się, że ma pewne pojęcie o dowodzeniu czy przywódctwie, niegyś był przecież Generałem. Poza tym mamy do niego łatwy dostęp w razie potrzeby, a i jest jeszcze przywódcą najemników, których bardzo lubie...



Pozdrawiam...

Offline Elanor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #37 dnia: 26 Październik 2006, 17:18:57 »
Cor Angar- w porząsiu gość. Jest dobrym przywódcą. Zajął miejsce Cor Caloma. Obozowi na bagnie przydałby się jak by od początku był ich przywódcą. Jest silny i zachowuje spokój nawet w trudnych sytuacjach.

 Lee - uważam że jest najlepszy. Chociaż ciężko jest wybrać między nim ,a Calomem. To doświadczony przywódca i dobrze prowadził najemników.

Gomez- To jeden z najgorszych typów w kolonii. Według mnie jest niezrównoważony. I do tego walczy z najemnikami zamiast sie z nimi dogadać. Do tego pozażynał magów ognia.

Lares- jest fajny. Jedna nie nadaje się na przwódce kogoś ważniejszego od szkodników.

Offline Ciern

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Listopad 2006, 16:49:01 »
Wybrałem Lee, jest co prawda zamknięty w sobie ale swoim charakterem przyciągnął mnie najbardziej, opanowany, dobry dowódca, wykorzystany przez jakiś spiskowców. Poza tym jak nas wywalają ze Starego obozu to przyjmuje nas z otwartymi rękami, i jako jedyny w całej kolonii górniczej robi coś żeby wydostać się z tego miejsca. Na drugim miejscu stawiam Cor Angara, jest silny, inteligentny i umie zapanować nad swoimi ludźmi. Ostatnie miejsce to oczywiście Gomez- siedzi na swoim drewnianym stołku otoczony gorylami i wszystkich poniża wiedząc że i tak mu nic nie zrobią, nadęty jak balon, i tto że jest potężny to plotka, no bo gdyby to była prawda to podniusł by swój zadek z tronu, wyciągnął miecz i osobiście sam zaatakował by magów. To moje zdanie.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #39 dnia: 07 Listopad 2006, 11:31:19 »
Jak dla mnie najlepszym przywódcą jest Cor Angar. Pytacie dlaczego? To jest dosyć proste. CA nie działą pod wpływem emocji - przytoczyłem przykład aby porównać CA i Gomeza - nie morduje Guru bo jest opamiętany i wie jakie właściwości i walory powinny człowiekiem kierować na tak wysokim stanowisku. Nie rozmawia także ciągle z drugim człowiekiem robiąc sobie przerwę na nocne spanie - przytoczyłem przykład aby porównać CA i Lee - tylko trenuje młodych wojowników aby mogli oddać swe życie walcząc ku słusznej sprawie. Nie izoluje się od ludzi, jest pokojowo i zarazem neutralnie nastawiony co do osób z innych Obozów.  - przytoczyłem przykład aby porównać CA i Laresa - Nie ulega opini publicznej, posiada swoje własne priorytety w życiu. Jest pewnego rodzaju "dobrym tatkiem".
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2006, 11:31:41 wysłana przez Sir_William »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #39 dnia: 07 Listopad 2006, 11:31:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top