Ankieta

Kto jest najlepszym przywódcą w Kolonii?

Cor Angar
156 (22.4%)
Gomez
41 (5.9%)
Lares
24 (3.4%)
Lee
476 (68.3%)

Głosów w sumie: 677

Autor Wątek: Najlepszy przywódca koloni karnej ???  (Przeczytany 94766 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Semaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 2
Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« dnia: 28 Maj 2006, 16:55:06 »
Kto jest najlepszym przywódcą w Koloni? Moim zdaniem jest to Cor Angar, dlaczego? A dlatego że jest opanowany, zachował spokój gdy Obóz Sekty przeżywał ciężkie chwile.Gomez jest najgorszy moim zdaniem, jest nadętym typkiem, który myśli że może wszystko. Lares jest także niezlym przywódcą, ale podejmował ryzykowne decyzje o napadach na karawany itp. Lee, myślę że on za bardzo zamykał się w sobie prawie tak jakby nie istniał dlatego go odżuciłem.

W ankiecie nie uwzględniłem magów bo raczej nie nadawali się na przywódców zbirów.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 08:37:18 wysłana przez Arthas »

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Maj 2006, 20:37:35 »
Ja uważam że Lee był by najlepszy gdyż
1) Gomeza nawet nie biore pod uwage bo to jak chrząszcz jest taki mały szczegół , a tak na serio on nic nie robi tylko sie chowa za magnatami
2) Lares ryzykowny gość co go by pewnie zgubiło a jak by panował nad kolonio to by było gorzej
3)Cor Angar  On by też był dobry ale sie zdecydowałem na Lee
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 08:38:23 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Maj 2006, 20:37:35 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Maj 2006, 22:19:35 »
Dobre pytanie...
Wiele osób w kolonii zasługuje na miano najlepszego przywódcy. No, ale skoro trzeba wybrać z tych powyżej podanych. To najlepszym z nich okazuje się Cor Angar. Ma duże doświadczenie co do dowodzenia wojskami, oraz zna się na wojaczce. Przy tym jest opanowany, spokojny, rozważny, mądry, wyrozumiały oraz wytrwały.
Mieć takiego przywódcę to prawdziwy dar.  
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 08:39:33 wysłana przez Arthas »

Offline Terranik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 3
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Maj 2006, 07:40:47 »
Ja zagłosowałem na Lee bo tak samo jak Cor Angar jest opanowany dobrze macha bronić itp :), a do tego trzeba pamiętac ze Lee był kiedys prawą reką króla i pewnie nie o jednych rzeczach zadecydował. Jak dla mnie ma on największe doświadczenie w przywództwie
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 08:41:52 wysłana przez Arthas »

tH.

  • Gość
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Maj 2006, 16:34:07 »
Również głosują na Cor Angara. Jest odpowiedzialny, dojżały a zarazem rozważny i ostrożny. Sądze, że Lee przy pierwszej lepszej okazji bez chwili zastanowienia, konkretnych argumentów i szczegółowego planu zechciałby rozprawić się z całym Starym Obozem.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 08:44:01 wysłana przez Arthas »

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Maj 2006, 18:53:15 »
Swój głos oddaję na Cor Angara. Jest opanowany i umie dobrze zorganizować wojsko. Jest zwykle spokojny i opanowany, nawet w trudnych chwilach. Najdalej mojego głosu jest Gomez, ponieważ jest on moim zdaniem najgorszym przywódcą. Postępuje nieostrożnie, jest nieopanowany, krótko mówiac jest złym przywódcą. Na miano dobrego przywódcy z pewnością nie zasługuje Lares, gdyż postępuje pochopnie i radykalnie, nie zastanawia się na swym kolejnym ruchem wystarczająco dużo czasu. Przynajmniej ja tak uważam. Lee również jest doskonałym przywódcą, jednak coś mnie nie kusi, żeby oddać na niego swój głos.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 08:45:25 wysłana przez Arthas »

Kristo

  • Gość
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Maj 2006, 15:52:45 »
A ja stwierdzam, że Gomez nie jest taki zły. Po pierwsze jedyny, który utrzymuje kontakty z światem zewnętrznym, co przysparza mu ogromnej ilości rarytasów, bogactw i broni. Reszta przywódców może tylko pomarzyć o tych rzeczach, które może dostać Gomez. Mimo wszystko Gomez zdobył swoją pozycje siłą jest, więc bardzo dobrym wojownikiem. Utrzymuje swoich ludzi w ryzach, którzy są bardzo zdyscyplinowani. Jest porywczy może świadczyć o tym decyzja o zabiciu Magów Kręgu Ognia, ale kto powiedział, że najlepsi przywódcy nie byli porywczy i ryzykowali? Spójrzmy na takiego Aleksandra Wielkiego. Facet po prostu czub, jakich mało, ale czy nie był wielki? Rzucił się ze swym państewkiem do walki z Persją( a był to potężne państwo ) dlaczego? Gdyż drażniło go powszechne przekonanie o niezwyciężonej armii perskiej. No ale wracając do tematu. Kolejny powodem, dlaczego on jest lepszy od pozostałych? Zdobył najlepszą pozycje obronną w Górniczej Dolinie. Co tu więcej gadać? :P  Dobry przywódca nie ma był, dobry, miły i kochany… Ma być skuteczny, a Gomez taki jest. Nie przebiera w środkach, ale dosięga większości celów, kto wie jakby się potoczyły dalsze losy Górniczej Doliny gdyby nie my?
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 08:51:10 wysłana przez Arthas »

Offline Semaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 2
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Czerwiec 2006, 17:03:15 »
Tak, jednak moim zdaniem Gomez jest dobrym przywódcą tylko na polu bitwy. Sam nie boi się wyjść w pierwszym szeregu. Jednak nie potrafi zapanować nad swoim gniewem i to jego główna wada. Miał szczęście że ludzie mu się podporządkowali bo akurat potrzebowali przywódcy.
 Jednak gdyby nastały ciężkie czasy i zerwano kontakty ze światem poza barierą, no to Gomez nie miałby szans na przetrwanie, bowiem jest mało zaradny.
Wydaje mi się również że Gomez powinien wspierać swoich ludzi psychicznie a nie tylko fizycznie (co nie było dla nich miłe [bez skojarzeń]).Cor Angar podtrzymywał na duchu swoich ludzi i to właśnie jego duża zaleta.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 08:53:55 wysłana przez Arthas »

Offline Charnel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Czerwiec 2006, 14:51:12 »
wydaje mi się że Lares gdyż dlugo wytrzymywał dzieląc obóz z Lee a i tak dobrze sprawuje się jako szef
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 08:55:08 wysłana przez Arthas »

Offline Terpace

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Czerwiec 2006, 19:34:38 »
Ja dałem głos na Lee jest on dobrym przywóddzą i ma duże doświadczenie w dowodzeniu ponieważ dawniej był generałem więc ma pojęcie o dowodzieniu
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 08:56:06 wysłana przez Arthas »

Offline MorveN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Czerwiec 2006, 21:00:02 »
Ja głosuję na Cor Angara. Jest spokojny, twardy ale nie zawzięty. Gdyby to on dowodził którymś z innych obozów i nie był wśród świrów z sekty móglby być jeszcze lepszy a takto przez cały czas pobytu w sekcie cofał się w rozwoju. Ale i tak jest najlepszym przywódcą w Gothic I.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 08:56:59 wysłana przez Arthas »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Czerwiec 2006, 22:10:41 »
Jak dla mnie, to najlepszym przywódcą jest Gomez. Mimo, iż chowa się za zgrają strażników i magnatów, którzy ochraniają go i pilnują, aby nic mu się nie stało, to jest to jednak wielka postać i prawdziwy przywódca. Gomez, jak wiemy był więźniem w kopalni, jeszcze przed powstaniem Bariery. Szybko zaskarbił sobie poparcie i przyjaźń innych, następnie wszczął bunt i został okrzyknięty nowym przywódcą obozu. Nie wszyscy się z nim zgadzali, lecz na tym przykładzie możemy zaobserwować jak silny i władczy jest to człowiek. Umiejętnie kierował poczynaniami obozu, wybierał otaczających go ludzi i dyrygował nimi niczym prawdziwy władca. Zapewne jest niezgorszym wojownikiem i niejednemu to pokazał, niestety, jak każdy ma też wady - jest porywczy, wybuchowy i gwałtowny, aczkolwiek ma w tym swój cel i pragnie jak najlepiej dla swoich ludzi i mu się to udaje.
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2006, 11:56:36 wysłana przez Arthas »

Offline Milten

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Czerwiec 2006, 10:46:07 »
Moim zdaniem jest nim Cor Angar ponieważ w obozie sekty dzięki strażnikom pod jego dowództwem jest dobra organizacja i nie ma przestępczości i złodziei. Ale najbardziej lubię Diego choć nie jest przywódcą.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 08:57:48 wysłana przez Arthas »

Offline Lord Zielin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Czerwiec 2006, 10:36:32 »
Ja myśle że Lee jast najlepszym przywódcą nie daje sobie dmuchać w kasze,nie poddaje sie i wogule
LEE KING
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 08:58:47 wysłana przez Arthas »

Offline Robin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Lipiec 2006, 19:23:18 »
Ja sądze, że to jest Cor Angar jest najlepszym przywódcą. Bo tak jak wyżej jest opanowany, spokojny, rozważny... dobrze mieczem macha. Lee jest czasem za spokojny, a czasem ma nerwice żadną :D i bóg wie co by się stało gdyby rządził kolonią brrr.... Gomez, nie ma tu co mówić, chowa się za zgrają ochroniarzy i tlyko robi to co jemu pomoże/dogodzi. Lares? też jest dobry :) ale za dużo ryzykuje więc....
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2006, 15:37:27 wysłana przez Arthas »

Offline zefir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Sierpień 2006, 13:27:07 »
Moim skromnym zdaniem najlepszym przywodcą jest Lee. On szanuje swoich ludzi tak samo jak oni szanujaą jego i nie zostawia ich na pastwę losu. Każdy jest dla niego ważny tak samo chyba, że bedziesz z nim lecieć  kulki. Lee RULEZ.


Popr. błędów, staraj się użwyać polskich znaków. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2006, 13:31:02 wysłana przez Arthas »

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Sierpień 2006, 19:16:23 »
Myślę, że najlepszym dowódcą jest Cor Angar. Tylko dzięki niemu OB nie oszalał po wieści o ÂŚniącym. Jest świetnym wojownikiem i wie kiedy trzeba uderzyć. Prowadzi ugodową i przyjazną politykę i zawsze zdaję sobię sprawę z powagi sytuacji. Można się do niego odzywać (nie to co do innych Baali), lecz jeśli się go dobrze nie zna to i tak nic nam ważnego nie powie. Głos na Cor Angara.

Offline ZewNocy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Sierpień 2006, 20:42:48 »
Stawiam na Lee poniewaz ma duze doswiadczenie w dowodzeniu byl przeciez najlepszym generalem krola Rhobara II . Jest poteznym wojownikiem i taktykiem . W przeciwienstwie do Gomeza nie chowa sie za Magnatami ktorzy pilnuja jego tylka .  Noi jest swietnym kumplem   To tyle

Offline Bezimienny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Wrzesień 2006, 20:26:18 »
Moim zdaniem najleprzy przywódca to Lee jest spokojny i jest spoxix aha i zawsze można na niego liczyć  


Pisz dłuższe posty. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2006, 20:38:27 wysłana przez Arthas »

Offline x4rd

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Wrzesień 2006, 10:30:12 »
Dla mnie najlepszym przywódzcą jest Lee.jednym z powodów dla którego go wybrałem jest to,że przed wtrąceniem do bariery był najlepszym generałem w królestwie,m.in. zasłużył się w bitwie o Varrant(na słynncyh bagnach).Jest z natury chłodny,lecz potrafi utrzymywać dyscyplinę,jest też IMO doskonałym strategiem-dlatego mój wybór padł na niego

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Wrzesień 2006, 10:30:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything