Autor Wątek: Gothic Ostatnia Nadzieja  (Przeczytany 25507 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Wrzesień 2007, 18:14:58 »
W szkole pracy dużo, ale przed ÂŚwiętami napewno pogracie   Oczywiście postaramy się z premierą jak najszybciej, ale jeszcze sporo rzeczy do zrobienia, pZdR...

Offline Krzemin11

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Wrzesień 2007, 19:02:15 »
Mod zapowiada się superrrrrrr wiemy co działo się w Jarkendarze po wypłynięciu beziego to teraz dowiemy się co działo się w GD powodzenia i pZdR

Forum Tawerny Gothic

Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Wrzesień 2007, 19:02:15 »

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Wrzesień 2007, 21:52:39 »
Ciekawa fabuła ;) dzięki temu mod zyska sporo graczy. Wiem że macie taką nadzieje :) Ja się przyznam szczerze że na modyfikowaniu Gothic'a nie mam zielonego pojęcia, a domyślam się ze zostanie włożona w niego spora praca kilku ludzi. Wszystko ok, działajcie dalej ! Mam nadzieje że powstanie więcej modyfikacji.

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Wrzesień 2007, 21:57:43 »
ciekawa fabuła przyznam, pomysł wyśmienity, wykonanie jak na razie (screeny) średnie, ale mam jedno wielkie pytanie: ile będzie kobiet w tym modzie? i czy będzie można je "przelecieć"?

POZDRO.:KERTH:.  


ps. czy w modzie będzie można rozmawiać z orkami, i robić qesty z nimi związane?

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Wrzesień 2007, 22:01:53 »
Kobiet będzie kilka, ale przelecieć ?? Nie wyobrażam sobie tego.... A dialogi z orkami będą, i to kilka.

Jak coś, screeny - http://gothic.gram.pl/galeria/thumbnails.php?album=27

Zapraszam do kolejnych komentów  

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Wrzesień 2007, 14:16:44 »
Może mi ktoś powiedzieć kiedy dokładniej wyjdzie ten mod pliska

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Wrzesień 2007, 19:15:55 »
Nie czytałeś wcześniejszych postów ? Data premiery jest napisana, 28 września lub wcześniej.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Wrzesień 2007, 20:06:59 »
No nie wiem, nie wiem. Może się troche opuźnić, naukii niestety bardzo dużo   Ale postaramy się stworzyć moda jak najszybciej i w jak najlepszej jakości, końca jeszcze jednak nie widać,  ale wszystko idzie w dobrą stronę.

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Wrzesień 2007, 14:00:09 »
mam kolejne pytanie, jaka będzie długość moda? tzn. ile będzie rozdziałów?

Offline Revagus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 151
  • Reputacja: 0
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Wrzesień 2007, 15:21:31 »
No no same screeny mnie powalają mod będzie na pewno ciekawy tylko fabuła ma to polegać na tym żeby dostać się do zamku i wykurzyć orków ?? a bym zrobił tak że dorobił pare nowych glidi np: Lowcy Orków to by była glida uciekinerów z Zamku ich szef to Angar a jego ludzie to Paladyni z zamku i polują na orków w okół zamku.Pomysłów jest wiele że można by je wymieniać godzinami.

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #30 dnia: 20 Wrzesień 2007, 20:10:51 »
A może koncepca bitwy na końcu o Zamek w GD w końcu by było ciekawie bronic zamku przed zielonoskorymi i ich atakować z zaskoczenia to by było cos ciekawego wg. mnie

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Październik 2007, 23:14:30 »

Offline Vedymin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #32 dnia: 07 Październik 2007, 10:20:48 »
Ja mam fajny pomysł że kiedy orkowie zostaną rozwaleni, to do walki wbiją się Rycerze Beliara (npc w zbrojach kruka), poszukiwacze i nekromanci.

Co o tym sądzisz??

Offline Wiktor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Październik 2007, 13:18:26 »
No naprawdę fajny pomysł nie ma co. Na poziomie mojego brata przedszkolaka. A może podać skąd oni by się tak nagle wzięli? Na czym by polegała taktyka wroga podczas bitwy, albo jakieś questy? No bo takie coś jak "nagle spod ziemi wyrastają czarni paladyni i zaczynają lać naszych" jest najwyżej godne politowania dla autora tzw. pomysłu.
Jestem brutalny, tak, ale bez obrazy. Bo czy to się może komu przydać? No fakt, dobrze by było wprowadzić kilka zwrotów akcji, ale twórcy mile by raczej widzieli to rozpisane.
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2007, 13:20:32 wysłana przez Wiktor »

Offline Vertex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • everybody lies
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Październik 2007, 13:40:32 »
No cóż... musze się zgodzić z przedmówcą pomysł poprostu bezsensu, z kąd by się niby oni wzięli i wogóle szkoda na takie coś zachodu...

Offline Vedymin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #35 dnia: 07 Październik 2007, 14:23:22 »
Ja tylko rzuciłem temat. To do autorów moda należy wymyślenie skąd to i tamto się bierze. Ale skoro tak stawiacie sprawe to proszę:


Po porażce Smoka Ożywieńca, Beliar doszedł do wniosku że niedocenił ludzi. Tak więc postanowił że przeciwko mieszkańcom Khorinis wykorzysta  ich pobratymców - swoje ludzkie sługi. Atak planuje rozpocząc w Górniczej Dolinie skąd będzie mógł śmiało rozpocząc szturm na Khorinis. Tak więc przyzywa do opuszczonego już dworu Irdorath wszystkich ludzi którzy są mu oddani. Adanos widząc co planuje Beliar, wysłał Saturasowi wizje (czy coś takiego), aby wszyscy magowie Wody wyruszyli do Kolonii Górniczej. Magowie Wody mają za zadanie spowrotem zapewnic równowage. Tak się składa że z Khorinis do GD wyruszają Paladyni pod wodzą Lorda Hagena, oraz krąg Ognia z Pyrokarem na czele.


To tyle. Jeżeli będziecie uważac że warto coś takiego dodac to rozwijajcie ten wątek dalej.
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2007, 14:24:06 wysłana przez Vedymin »

Offline koczi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #36 dnia: 07 Październik 2007, 16:01:32 »
dobry pomysł Vedymin, aczkolwiek można by zrobić  że podczas największej bitwy do orków dochodzą posiłki
a w formie filmu Saturas oraz pozostali z wodnym kręgiem idą a za nimi zachód słońca czy coś...
a i na wszelki wypadek:
To tylko teoria...

Offline Markus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #37 dnia: 07 Październik 2007, 21:23:29 »
Bardzo ciekawe to by było niby przegrana a z świtem idzie Saturas z magami i kręgiem i atakuja orków z zaskoczenia ciekawa koncepcja bitwy o zamek bardzo ciekawa.

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #38 dnia: 08 Październik 2007, 08:33:15 »
bardzo dobbry pomysl, a tak apropo kiedy data premiery? moze chociaz podacie przypuszczalna date bo bardzo jestem ciekaw moda i chetnie w niego zagram

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #39 dnia: 08 Październik 2007, 21:17:49 »
Wydarzyła się niestety ogromna tragedia u jednej z kluczowych osób tworzących moda (jeśli pozwolicie, nie wymienię jego nicku), i to właśnie spowodowało dramatyczne opuźnienie w modzie, bardzo chcemy zdążyć na ÂŚwięta, bo sam w Wigilię chętnie zabiję kilka orkowych plAG  

Forum Tawerny Gothic

Gothic Ostatnia Nadzieja
« Odpowiedź #39 dnia: 08 Październik 2007, 21:17:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top