Autor Wątek: Spolszczenie do Mielizna i Wspólnota ÂŚwitu  (Przeczytany 2839 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Spolszczenie do Mielizna i Wspólnota ÂŚwitu
« dnia: 06 Sierpień 2007, 09:45:45 »
Tak wiem! Jest poradnik! Tylko mi się niechce bawic w ściąganie megabajtów różnych pierdół i potem bawic się w moddera ze słownikiem w ręku. ÂŚciągnełem "Polskie" wersje Wspólnota ÂŚwitu i Mielizna z waszego download'u. I co? Spoleszczenie trza se samemu zainstalowac   ÂŁadna mi polska wersja. A spolszczenie się ściągnęło razem z modem a więc: Jak zainstalowac spolszczenia? I jeszcze potrzebne mi spolszczenie do G2, bo ściągnełem jakieś coś do modów i mam Gothic'a 2 NK po niemiecku.

Insentor-->
Cytuj
W przypadku mielizny wystarczy wrzucić całą zawartość folderu mielizna do folderu Gothic II...z grą. Nie trudno się domyślić po folderach, że tam jest jego miejsce.
ÂŻeby mod działał trzeba tak zrobic...  

Cytuj
W przypadku wspólnoty świtu wrzucasz zawartość folderu spolszczenie do głównego folderu z grą podobnie jak powyżej.
Czyli najpierw musze spolszczenie rozpakowac a potem wrzucic do głównego folderu. Ten Główny Folder to się nazywa "System tak?
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień 2007, 10:17:55 wysłana przez Galeria_Ciastek »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Spolszczenie do Mielizna i Wspólnota ÂŚwitu
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Sierpień 2007, 09:53:22 »
A czego ty się spodziewałeś?

W przypadku mielizny wystarczy wrzucić całą zawartość folderu mielizna do folderu Gothic II...z grą. Nie trudno się domyślić po folderach, że tam jest jego miejsce.

W przypadku wspólnoty świtu wrzucasz zawartość folderu spolszczenie do głównego folderu z grą podobnie jak powyżej.




Forum Tawerny Gothic

Spolszczenie do Mielizna i Wspólnota ÂŚwitu
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Sierpień 2007, 09:53:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top