Autor Wątek: Jak przyłączyć Dustego  (Przeczytany 1578 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marta666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Jak przyłączyć Dustego
« dnia: 01 Sierpień 2007, 11:31:53 »
Wypełniłam wszystkie questy, ale Diego dalej nie chce przyjąć mnie do starego obozu. Może to dlatego, że mam 3 poziom a nie 5. Dlatego wzięłam sobie misje poboczną. Baal Trondal kazał mi znaleźć kogoś kto przystąpi to ÂŚniącego, no i znalazłam Dustego, który chce tam przejść. Ale nie wiem jak go tam zaprowadzić. Teraz już nawet nie mogę z nim gadać. Co robić ??

Problem z oczami?

Gothic 2 > Problemy

Z tego co zauważyłem temat odnosi się do pierwszej części więc co robi w tym dziale? Przenoszę - DODO
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2007, 11:52:32 wysłana przez DODO »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Jak przyłączyć Dustego
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2007, 11:39:47 »
Musisz udać się do Obozu Sekty.
Przejdź przez główne wejście do Obozu i kieruj się tym drewnianym mostkiem, aż przejdziesz na drugą jego stronę. Po chwili zobaczysz jak siedzi kilku nowicjuszy i słuchają oni nauk ich mentora (wybacz, jednak nie pamiętam jak on się nazywa). Wśród nich siedzieć będzie kopacz. Porozmawiaj z nim.
On opowie Ci historię dot. Dusty'ego i dezercji ze Starego Obozu. Kiedy wyciągniesz od niego wszelkie informacje rusz do Starego Obozu po nieszczęsnego kopacza. Aby wydostać się po za mury Zewnętrznego Pierścienia będziesz potrzebować 100 bryłek rudy na przekupienie strażnika. Dalej sprawa jest jasna. Odprowadzasz go do Baal'a Tondral'a i cieszysz się zarobionymi punktami doświadczenia.

Forum Tawerny Gothic

Jak przyłączyć Dustego
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2007, 11:39:47 »

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Jak przyłączyć Dustego
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Sierpień 2007, 11:40:49 »
Nowi wyznawcy dla Bractwa
Misję otrzymujemy od Baala Thondrala, który poszukuje nowych wyznawców. Na początku rozmawiamy z Melvinem( wyróżnia się z tłumu, ponieważ ubrany jest ubrany w strój kopacza). Następnie udajemy się do Zewnętrznego Pierścienia Starego Obozu, gdzie rozmawiamy z Dustym(znajduje się powyżej targowiska, siedzi na ławce).Po rozmowie Dusty będzie chciał wyrwać się jakoś z Obozu i udać się na bagna. Będziemy musieli przekupić strażników(100 bryłek rudy) i zaprowadzić kopacza do Obozu Bractwa.

Forum Tawerny Gothic

Jak przyłączyć Dustego
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Sierpień 2007, 11:40:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything