Ankieta

Jakiego bramkarza uwa

Gianluigi Buffon
17 (18.7%)
Ronaldinho
18 (19.8%)
Zidane
13 (14.3%)
Beckham
1 (1.1%)
Ronaldo
2 (2.2%)
Cristiano Ronaldo
6 (6.6%)
Thierry Henry
15 (16.5%)
Wayne Rooney
1 (1.1%)
Szewczenko
1 (1.1%)
Inny
17 (18.7%)

Głosów w sumie: 71

Autor Wątek: Najlepszy piłkarz  (Przeczytany 11354 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Najlepszy piłkarz
« dnia: 29 Czerwiec 2007, 14:43:08 »
Witam

Ja uważam za najlepszego piłkarza Zidana, ten filmik pokazuje jego umiejętności:
http://www.maxior.pl/?p=index&id=60273&20

Zaś najlepszym bramkarzem jest Artur Boruc. Jest dobrym polskim bramkarzem.

Jeżeli ktoś ma ulubionego piłkarza ale nie na tej liście to prosze pisać o nim.
_____________________

Pozdrawiam wszystkich


Sonda edytowana. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec 2007, 16:08:15 wysłana przez Orc Szaman »

Offline Marcivo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2007, 14:52:24 »
Najlepszym piłkarzem jest moim zdaniem Ronaldinho. Wielokrotnie czaruję obronę rywali, niekiedy ośmieszając całą defensywę. Niesamowity technik.

Za najlepszego bramkarza uważam Gianluigiego Buffona. W końcu też swoje dla Juventusu i reprezentacji zrobił.

Forum Tawerny Gothic

Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2007, 14:52:24 »

Canis

  • Gość
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Czerwiec 2007, 15:53:56 »
Piłkarzem najleprzym jest Zidane. Dobry francuzki piłkarz, jego zwieńczenie kariery było ... niezłe, wszyscy wiem jak walnął z bańki tego włocha. Napewno mu sie należało.

Bramkaż to artur boruc, polski niezły bramkarz, choć sądze ze od niego leprzym by był dudek.
« Ostatnia zmiana: 29 Czerwiec 2007, 15:55:12 wysłana przez Canis »

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec 2007, 16:03:38 »
Ehhh, naprawdę spory wybór…
Ankieta jest raczej niekompletna, radzę ją uzupełnić lub po prostu skasować. Poza tym nie rozumiem, dlaczego twoim zdaniem bramkarz nie jest piłkarzem. Dość dziwna ta idea, więc pozwolę sobie na własną  

Najlepszy bramkarz?
Ciężko odpowiedzieć na to jednoznacznie, ponieważ jest wielu, którzy zasługują na takie wyróżnienie. Mógłbym wymienić Iker'a Casillas'a, GrĂŠgor'ego Coupet'a, Edwin'a van der Sar'a czy też naszego Boruca. Wybór ciężki, ponieważ wszyscy reprezentują wysoki poziom piłkarski... Mimo wszystko stawiam na Edwin'a. Obecny bramkarz Man Utd oraz reprezentacji Holandii, co mówi samo za siebie.

Najlepszy obrońca?
Hmmm, tutaj decyzja jest o wiele łatwiejsza - Fabio Cannavaro - najlepszy piłkarz 2006 roku w Europie, według tygodnika France Football, a zarazem kapitan obecnych mistrzów świata, czyli Włochów. Ostatnio nie interesowałem się zbytnio piłką, więc ciężko jest mi powiedzieć, jak sobie radził w Real'u. Reszta kariery to zdecydowany pozytyw.

Najlepszy pomocnik?
Również Włoch, a mianowicie Andrea Pirlo. Jak nie przepadam za drużyną AC Milan, tak ten zawodnik zasługuje na wyróżnienie. Pirlo to defensywny pomocnik, od którego zależy naprawdę dużo, biorąc pod uwagę rozgrywki ligowe i mecze w reprezentacji. Prawdziwy mózg drużyny, na którym często oparta jest cała taktyka, a i bez niego nie rozgrywana jest żadna akcja.

Najlepszy napastnik?
Mimo wszystko postawiłbym na Raul'a. Co prawda zdarzały mu się gorsze sezony, ale to mimo wszystko symbol Real'u Madryt oraz reprezentacji Hiszpanii. Wyróżnienie głównie za instynkt strzelecki, dokonania w rozgrywkach Ligi Mistrzów i meczach w reprezentacji.
I to samo, co w przypadku Cannavaro. Nie interesowałem się ostatnio ligą hiszpańską, więc ciężko jest mi ocenić mijający sezon. Coś tam zapewne strzelił, do mistrzostwa też się pewnie przyczynił, więc wyróźnienie raczej słuszne.


To tyle, taka moja osobista toplista.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Czerwiec 2007, 16:34:12 »
Zdziwił mnie fakt że w ankiecie nie ma Kaki, Torresa, Fabregasa, Villa, Drogba, Joe Cole, Robben...przecież oni są o wiele lepsi niż te nooby w ankiecie.

Jak dla mnie ulubieni to:

Kaka - najlepszy piłkarz na świecie, gra naprawde dobrze. Dowodem jest choćby mecz w półfianle z ManU.
No i oczywiście: Robben, Fabregas, Torres

Co do bramkarza to najlepszy jest Peter Cech.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Czerwiec 2007, 16:44:05 »
Witam

Każdy ma swoich ulubionych piłkarzy. Ja napisałem tych najbardziej znanych.

Cytuj
przecież oni są o wiele lepsi niż te nooby w ankiecie.

Pozostawie to bez komentarza

Cytuj
Zdziwił mnie fakt że w ankiecie nie ma Kaki, Torresa, Fabregasa, Villa, Drogba, Joe Cole, Robben

Nie każdy zna : Fabregasa czy Robben dlatego wziąłem najbardziej znanych.

Racja troche mało dałem ale bez przesady.

________________________________

Pozdrawiam wszystkich
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2007, 14:54:19 wysłana przez Orc Szaman »

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Czerwiec 2007, 16:50:33 »
Cytuj
Ja napisałem tych najbardziej znanych.

Wybacz szczerość, ale jeśli to są twoim zdaniem znani piłkarze, to świadczy to jedynie o tym, że nie masz zielonego pojęcia o tym sporcie. Poza tym określenie "znany" jest dość względne, a na dodatek nie zawsze świadczy o umiejętnościach. Przykład - Beckham, Ronaldo.
Pomijając fakt, że mógłbyś nieco bardziej uzasadniać swoje wypowiedzi, to ankieta jest tu raczej zbędna. Jak sam napisałeś, każdy ma swoich ulubionych piłkarzy i to wcale nie muszą być ci, których ty wymieniłeś.  

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Czerwiec 2007, 01:38:21 »
Zgadzam się z Reinem. Pisałem już w sumie to do opiekunów działu, ale napisze jeszcze raz i tu. Tych kilku zawodników nie może z pewnością byc w jakiś sposób wyróżnionych, bo każdy ma swoje własne poglądy i jak dla jednego delikwenta "koniozębny" jest panem i władcą, tak dla innego Hieronim Wyrwidąbek z okręgówki, strzelający w każdym meczu hat-tricka jest najlepszy. To wszystko zależy od osobistych preferencji i poglądów.  Tak więc jestem za usunięciem ankiety i podziałem zasugerowanym przez kolege powyżej, czyli na każdą z pozycji. Tyle w kwesti wstępu.

Najlepszy bramkarz
Dla mnie wzorcem bramkarza był, jest i będzie Peter Schmeichel. Ten emerytowany już duński goalkeeper znany jest przede wszystkim z Manchester Utd. w którym grał w sezonach 1991-99. Znany był przede wszystkim ze swych parad bramkarskich, wspaniałej gry na przedpolu, niesamowitego wręcz refleksu i zamiłowania do pokrzykiwania na obrońców.  Jak dla mnie number 1 od dawien dawna.

Najlepszy obrońca
Niegdyś wskazałbym na Paulo Maldiniego, ale ten staruszek powoli już wygasa, a John Terry wręcz przeciwnie. Dusza współczesnego Chealse. Zacięty, nieustępliwy i ofiarny w swych zagraniach. Prawdziwy wojownik, który dla ochrony tego "ostatniego bastionu" gotów jest zrobic wiele. A gdyby nie on to byłby się tu znalazł zapewne Puyol.

Najlepszy pomocnik

Może się wydawac, że jestem zamknięty na wszystko co dzieje się poza Anglią, ale na tym miejscu nie widze nikogo bardziej odpowiedniego niż Steven Gerrard. Symbol sukcesów Liverpoolu, który doskonałymi podaniami i genialnym strzałem z dystansu pokazał jak ważnym jest zawodnikiem dla drużyny. Gra w środku "The Reds" jest kompletnie uzależniona od Gerrarda i jego niebanalnych zagrań. Podobnie jak przy obrońcy wachałem się również nad innym zawodnikiem - Kaką.

Najlepszy napastnik
Jedyny zawodnik, który z powyższej ankiety mi tutaj pasuje to Kanonier, a już raczej królewski - Thiery Henry. Nie ma słów którymi można opisac jego umiejętności. Niesamowicie szybki, ze zdumiewającą techniką i wręcz snajperską precyzją uderzający. Jest jednym z niewielu współczesnych graczy, których naprawde podziwiam.
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2007, 01:42:27 wysłana przez Trivet »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Czerwiec 2007, 12:15:34 »
Ja jako osoba, która ma doświadczenie w tym sporcie, mogę jednoznacznie stwierdzić ze najlepszym piłkarzem na świecie był, i długo takiego jeszcze nie będzie "Zinedine Zidane". piłkarz wszechstronnie uzdolniony. Pokazały to przecież ostatnie mistrzostwa świata, w których poprowadził swój kraj do finału. Nikt tak jak on nie potrafi sie cieszyć piłka przy nodze. Bez wątpienia najlepszy piłkarz.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Lipiec 2007, 23:55:30 »
No to ja również pozwole sobię zaporzyczyc pomysł Reinmara i walne wszystkie pozycje (bez bokow ;])

Bramkarz: Gianluigi Buffon. Wg. mnie jest najlepszy co udowodnil mi na mistrzostwach świata 2006. Bronił tak genialnie że  nie ma dla mnie do tej pory lepszego. No moze Peter Czech (Petr? Nie wiem jak sie pisze), jest w stanie w jakims stopniu dorownac Buffonowi co nie zmienia faktu ze Ganluigi jest dla mnie najlepszy ;].

Obrona: Carles Puyol jak dla mnie. Jest dobry, świadczy o tym klub (FCB). Poza tym jest tam kapitanem a to nie moglo się wziąć z niczego. W każdym razie dobrze sobie na obronie radzi i nie widze narazie lepszego obrońcy.

Pomoc: No tutaj miałem małe problemy, ale jednak stwierdziłem, że nie ma nikogo lepszego od pana Claude Makelele na tej pozycji. Ten zawonik świetnie rozgrywa piłke, można skarżyć się na to żę mało go widać na boisku, ale jednak on pracuje, dobrywa, ogólnie tak świetny zawodnik że nie widze bez niego reprezentacji Francji. Po prostu mistrz 'w swoim fachu'.

Napad: Zastanawiałem się tutaj nad panem Lionelem Messi oraz nad Henrykiem, jednak stwierdzam że nie ma na razie lepszego napastnika na ziemi niż nasz słynny 'spalony'. Thiery Henry jest świetnym zawodnikiem i nie ma lepszego. Można się z tym oczywiście spierać i w ogole, ale jak dla mnie bez dwóch zdań spalony jest najlepszy.

A jeśli chodzi o sławnych polakow-pilkarzy to ja jestem dumny tylko z dwóch... z siebie i z Bońka ;d dużym szacunkiem darze rowniez bramkarzy Kuszczaka i Boruca, ale jeden to taki margines spoleczny kojarzony z kolumbijskim bramkarzem a drugi to legionista więc ich nie lubię ;p.
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec 2007, 00:00:07 wysłana przez Roter »

Offline Legolas

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Lipiec 2007, 11:13:54 »
Według mnie najlepszym piłkarzem jest Zinedine Zidane ( mam nadzieję że dobrze napisałem ) może jest już dosyć stary ale za to jakby doświadczony. Wiele meczy grał i napewno dużo potrafi o czym świadczy filmik Orca Szamana. Najbardziej jednak spodobał mi sie rok temu    na finale MÂŚ kiedy uderzył głową Materazziego.    nie znam sie za bardzo na piłcę choć znam podstawowe zasady i lubie grać i jestem w tym dosyć dobry. Najabrdziej w MÂŚ zeszłego roku zdziwiło mnie to że Brazylia odpadła po meczu z Francją. Po jeżeli mi sie dobrze wydaje golu strzelonym przez Henry'ego.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Lipiec 2007, 11:25:47 »
Najlepszy piłkarz.

Jak większość kolegów pisze, Zidane to najlepszy piłkarz jakiego bodajże znaliście itd. I w pełni się z tym zgadzam. Ale filmiki typu " wyrwane 25 najlepszych akcji w całej karierze " to totalny szit. Zawodnika ocenia się po całym dorobku życia. jak widzimy Ronaldinho ponawijał dwa sezony i już go Pele okrzykano. A tymczasem cały sezon spalił taka prawda.

Najlepszy bramkarz.

Myślę że tutaj raczej króluje hiszpania. Casillas i Canizares. Casillas ponieważ mimo swoich niskich warunków nadrabia umiejętnościami. A Cani to już historia hehe :D

Obrońca?

Fabio Cannavaro  i Paolo Maldini. A z młodego pokolenia...Sergio Ramos.

Pomocnik.

Zinedine Zidane, David Beckham. Młode pokolenie myślę że Robinho i Messi.

Napastnik.

RvN , Henry i młode pokolenie Gonzalo Higuain i Fernando Torres.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Lipiec 2007, 07:36:15 »
Ja za najlepszego piłkarza uważam Zidana. jest po prodtu swietny nawet lepszy niż Ronaldinho, a Beckham.... On gra nazwiskiem nie caiałem i nogami. Przejście do Los Angeles Galaxy to tylko zeby zrobić show i żeby Victoria mogła zrobić karierę w Hollywood. Najlepszy bramkarz oczywiście ARTUR BORUC

Offline Matek00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Lipiec 2007, 19:07:53 »
Bramkarz:
Ricardo / Van Der Sar - Ten pierwszy swietny w karnych... Pierwszy bramkarz, 2 drużyny europy i 4 drużyny świata (Portugalia). Kolejny to jest stary, lecz ciągle świetny bramkarz... Pierwszy bramkarz Reprezentacji Holandii.


Pomoc:
Miguel / Nesta / Carvalho / G. Nevil / Rio Ferdinand  - 2 Reprezentantów Portugalii, 2 Angli i 1 Włoch. Grają na wielkim poziomie i w wielkich klubach (Man Utd., Valencia, Milan, Chelsea).


Pomoc:
Simao Sabrosa / C. Ronaldo / Giggs / Zidane / Kaka / Figo / Beck's (kiedyś) / Robben / Quaresma - Co tu mówić? Te nazwiska mówią same za siebie.


Napad:
Villa / Rooney / RvN / Berbatow - Villa i Rooney to strasznie młodzi i świetni napastnicy, będą
Kiedyś wielkimi piłkarzami, Ruud to klasa sama w sobie. Zawsze wie gdzie się ustawić by strzelić gola, Berbatow nieźle sobie radzi w lidze angielskiej i widać, że piłka to jego powołanie…

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Lipiec 2007, 14:24:50 »
Cytuj
a Beckham.... On gra nazwiskiem nie caiałem i nogami. Przejście do Los Angeles Galaxy to tylko zeby zrobić show i żeby Victoria mogła zrobić karierę w Hollywood

Widać, ze nie jesteś na bierzaca. Musze z tobą sie nie zgodzić, co do Davida Beckhama. Nazwiskiem przekupił większość drużyn Primiera Division, w ostatnim sezonie? Nie sadze. To dzięki niemu drużyna Realu Madryt zwyciężyła, ligę, i tylko jemu. Bo gdyby nie jego podania to RVN, czy raul, nie mieliby możliwości strzelania tylu bramek. Wiec zastanów sie co mówisz. Gdy Becks przechodził do Madrytu nie raz wypowiadał sie ze nie może zaaklimatyzować sie, co było głównym powodem nie zbyt błyszczącej gry anglika.

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Lipiec 2007, 14:56:57 »
Moim zdaniem ze wspólczesnych piłkarzy najlepszymi bez wątpienia są Zidane i Henry. Obaj technicy jak z bajki i potrafią (potrafił w przypadku Zizou) sami wygrać mecz. Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam.

Offline Asch

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Lipiec 2007, 13:48:34 »
Najlepszym graczem może jest Zidan, ale obecnie zakończył on kariere. Moim ideałem piłki jest Ribbery i Juninho. Ribbery biega, biega i się nigdy nie męczy. Będzie godnym następcą Zizu w reprezentacji Francji. A Juninho? Zawsze gra na sto procent i te rzuty wolne. Prawdopodonie jest zdolny zamienić z każdej pozycji rzut wolny na gol.

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Lipiec 2007, 13:16:59 »
Cytat: Asch
Najlepszym graczem może jest Zidane, ale obecnie zakończył on karierę. Moim ideałem piłki jest Ribbery i Juninho. Ribbery biega, biega i się nigdy nie męczy. Będzie godnym następcą Zizu w reprezentacji Francji. A Juninho? Zawsze gra na sto procent i te rzuty wolne. Prawdopodobnie jest zdolny zamienić z każdej pozycji rzut wolny na gol.

Juninho jest świetnym zawodnikiem, który prawdopodobnie bije najlepsze rzuty wolne na świecie. A co do Ribbery'ego, to nie dorasta do pięt Zidane'owi!!! Człowieku, co ty mówisz. Zidane to żywa legenda, a Ribbery technicznie ( w porównaniu do Zizou ) jest jak przedszkolak. Nikt nigdy nie dorówna Zidane'owi, tak jak nikt nigdy nie dorówna Pelemu. Czy według ciebie  Ribbery i Juninho są piłkami ??  

Offline mateush503

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Październik 2007, 18:07:26 »
Wedlug mnie wszyscy wymieniaja najlepszych pilkarzy na swiecie i kazdy ma racje, bo o kolory i gusta sie nie sprzecza. Uwazam ze Zidane to najlepszy pilkarz ostatnich 20 lat i marze o tym zeby kiedys tak ktos napisal o polskim pilkarzu...

Offline Tompor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Grudzień 2007, 16:24:25 »
Wg mnie: ( z piłkarzy współczesnych )

Najlepszy bramkarz (jeden z najlepszych): Peter Cech
Najlepszy obrońca (jeden z najlepszych): Sergio Ramos
Najlepszy pomocnik (jeden z najlepszych): Cristiano Ronaldo
Najlepszy napastnik (jeden z najlepszych): Wayne Rooney

Ulubiona taktyka:

......................Cech............................
Ramos...Barzagli...Cannavaro...Maxwell
..............Pirlo(Cambiasso)...................
..........C. Ronaldo......Suazo.................
...................Riquelme.........................
..........Rooney....Ibrahimovic...............

moje skromne zdanie ;]

Forum Tawerny Gothic

Najlepszy piłkarz
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Grudzień 2007, 16:24:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything