Autor Wątek: Katana najlepsza 1 reczna bron  (Przeczytany 8003 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline caleb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Katana najlepsza 1 reczna bron
« dnia: 29 Czerwiec 2007, 00:55:37 »
katana to chyba najdłuższa bron jednoręczna dla dual wield jest perfekcyjna nawet ogr nie może mnie podejść jeśli płynnie i dobrze wykonuje power atact po za tym wydaje sie być ciut szybsza od innych sprawdźcie sobie.  Przynajmniej jednego jestem pewien z tak długa bronią rzadko który przeciwnik unika ciosów :) btw mam 2 katany ale 2 dodałem  przez konsole dla wyglądu bardziej ;) nie jestem pewien czy da sie ja wykuć albo znaleźć gdzieś jeszcze :P(wcześniej miałem własnoręcznie wykute miecze przodków o wiele gorszy efekt w czasie walki przeciwko ogrowi nigdy mi sie nie zdążyło żeby mnie nie uderzył ba ciężko było wyprowadzić atak czasami, z katanami zdarza sie ze w ogóle mnie nie uderzy a sam dostaje za każdym razem jak sie zbliży nieznacznie)
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec 2007, 23:54:49 wysłana przez DODO »

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Katana najlepsza 1 reczna bron
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2007, 09:03:27 »
Witam

Mylisz sie kolego, katana nie jest najlepsza bronią jednoręczna. Mówisz że jest dluga masz racje ale ma mało obrażen ale natomiast miecz mistrzowski ktory jest tak samo długi( a moza i dluzszy) zadaje 105 po zaostrzeniu 110 a jak sie samemu wykuje i zaostrzy to 125... więc niewciskaj mi kitu ze katana to najlepsza bron jednoraczna

Forum Tawerny Gothic

Katana najlepsza 1 reczna bron
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2007, 09:03:27 »

Offline patkoz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Katana najlepsza 1 reczna bron
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lipiec 2007, 22:52:37 »
caleb aleś ty nieinteligetny szczotex mówił o mieczu mistrzowskim a nie katowskim który jest o wiele lepszy od katany tak samo długi a zadaje 125 obrażeń po zaostrzeniu +wykuty własnymi rekoma zobacz se przepis na miecz mistrzowski i wtedy nam bedziesz chrzanił co jest najlepsze poza tym najwieksze obrażenia zadaje miecz rhobara ale to juz inna bajka

Offline ichal123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Katana najlepsza 1 reczna bron
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lipiec 2007, 00:25:01 »
Przepis na miecz mistrzowski można kupić od Enzo w Ben Sala .

Offline smok ozywieniec

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Katana najlepsza 1 reczna bron
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Listopad 2007, 00:30:29 »
gdzie moge znalesc 2 miecze katany bo mam przepis na miez mistrzowski






Gorn,Lester,Diego,Milten,Lares,Lee,Xardas od samego początku w serii gier GOTHIC


gdzie moge znalesc 2 miecze katany bo mam przepis na miecz mistrzowski






Gorn,Lester,Diego,Milten,Lares,Lee,Xardas od samego początku w serii gier GOTHIC

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Katana najlepsza 1 reczna bron
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Listopad 2007, 13:26:31 »
Coż, formalnie najlepszą bronią jednoręczną jest Miecz Królewski który dzierży Rhobar.
Cos ci sie kolego pomylilo, katana w zadnym wypadku nie jest najlepsza bronia jednoreczna, ba, nie ma nawet znaczenia czy jest długa czy krótka, tak ci sie tylko zdaje.
Bo w tej grze Zabójca Orków i katana mają taki sam zasięg ;]

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Katana najlepsza 1 reczna bron
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Styczeń 2008, 18:12:46 »
A więc - jedną katanę dostajemy od Angara po zdobycia mistrzostwa w Mora Sul, a drugą  powinniśmy znaleść w "skrzyni" przepis można znaleźć u jakiegoś kowala z Varantu. Ale i tak najlepszą bronią będzie i tak  miecz królewski jednak on jest jeden, więc dobrze jest mieć drugi najlepszy miecz jednoręczny, by móc walczyć dwiema broniami - jest to moc przodków jednak dużo słabsza od miecza królewskiego.

Offline Marminator

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Katana najlepsza 1 reczna bron
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Styczeń 2008, 17:14:35 »
Masz racje @michal164@ ale w jednym się mylisz bo drugą najlepszą bronią jednoręczną jest miecz przodków a nie moc przodków, która jest bronią dwuręczną  




Forum Tawerny Gothic

Katana najlepsza 1 reczna bron
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Styczeń 2008, 17:14:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top