Autor Wątek: Teleporty  (Przeczytany 6751 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DJ Szoszo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Teleporty
« dnia: 07 Czerwiec 2007, 21:38:23 »
Witam

 

Gram w noc kruka i jest taka misja to trzeba sprawdzić w khorinis czy działają teleporty (daje ją man mag z wykopalisk) I problem w tym że jak się przeteleportowałem do miejsca koło tawerny to mam za sobą dzwi; tam jest kolejny teleport tylko że nie mam klucza do tych drzwi? Gdzie on jest bo orlan go nie ma (wogóle przy pytaniu nie ma opcji o teleportach czy kluczu)

 

help


Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Teleporty
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Czerwiec 2007, 21:57:55 »
Chyba masz niemiłego buga, bo ja bez gadania z Merdarionem otrzymałem klucz od Orlana. A pytałeś się go czy korzystał kiedyś z kamienia? On coś cię od kretynów zwyzywa ale da ci klucz jak go poprosisz.

Forum Tawerny Gothic

Teleporty
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Czerwiec 2007, 21:57:55 »

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Teleporty
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Czerwiec 2007, 22:19:44 »
Cytat: BeluNi0
Chyba masz niemiłego buga, bo ja bez gadania z Merdarionem otrzymałem klucz od Orlana. A pytałeś się go czy korzystał kiedyś z kamienia? On coś cię od kretynów zwyzywa ale da ci klucz jak go poprosisz.

Tak trzeba właśnie porozmawiać z Orlanem, on powinien mieć tą opcje, lecz jeśli nie ma to daj mu w mordę i sam go sobie weź.  
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 22:20:57 wysłana przez ..::Bezimienny::.. »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Teleporty
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Czerwiec 2007, 22:42:22 »
Cytuj
Tak trzeba właśnie porozmawiać z Orlanem, on powinien mieć tą opcje, lecz jeśli nie ma to daj mu w mordę i sam go sobie weź. biggrin.gif

No ..::Bezimienny::.. proszę Cię    są przecież bardziej humanitarne sposoby, choć trochę bezczeszczące Gothica. O marvinie mowa oczywiście. Na marvin-modzie wejdź za pomocą klawisza O w postać Orlana i z jego ekwipunku wyrzuć klucz i go zabierz :P

BeluNiO
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 22:43:44 wysłana przez BeluNi0 »

Offline DJ Szoszo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Teleporty
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Czerwiec 2007, 13:14:00 »
Cytat: BeluNi0
Na marvin-modzie wejdź za pomocą klawisza O w postać Orlana i z jego ekwipunku wyrzuć klucz i go zabierz :P


Ke?? powiedz dokładniej jak to sie robi... bo Orlana nie moge zabić bo jest nieśmiertelny. A jak zaczne go walić to wszyscy sie na mnie rzucają. Wtedy w marvinie wpisuje "cheat good" zabijam wszystkich a orlana nie moge.    

HELP tylko szybko bo mój gothic zardzewieje  



P.S. Orlan wogóle nie ma opcji do teleportów. Tylko moge go zapytać "jak idą interesy" i HANDEL. Tylko że między jego towarami nie ma tego klucza.  

« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec 2007, 13:17:55 wysłana przez Lukasz509 »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Teleporty
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Czerwiec 2007, 14:22:04 »
Stajesz sobie przed Orlanem i wciskasz "B" - czym wywołujesz konsolę ze swoimi statystykami, wpisujesz "marvin" i ponownie klawisz "B". Powienien ci się pojawić napis w prawym górnym rogu: MARVIN MODE. Następnie stań przed Orlanem tak, żeby ci podświetliło jago nazwę i wciśnij klawisz "O". Teraz jesteś Orlanem, ale nic nie widzisz, bo ci ściana za nim zasłania, a nie możesz się ruszyć, bo Orlan jest przygwożdżony do ziemi.  W tej sytuacji naciskasz F8 i robisz Orlanem respawna i teraz możesz się ruszać nim jak chcesz. Wchodzisz teraz w jego ekwipunek i wyrzucasz klawiszem "lewy alt" klucz z jego ekwipunku. Stajesz teraz przed sobą, jak ci się pojawi napis nad twoją głową "JA" to znowu naciskasz "O" i jesteś już sobą. Teraz tylko podnosisz klucz z ziemi i już go masz. Jeżeli nie chcesz dalej grać na kodach to znowu wpisz "marvin" w konsoli i tryb marvina ci się wyłączy.


No ewentuanie prostsze rozwiązanie niewymagające klucza:

stajesz z włączonym marvin-modzie przed drzwiami do teleportu i naciskasz klawisz "K", który teleportuje cię kilka kroków do przodu.

P.S. Wydawało mi się, że w poprzednim poście dość jasno się wyraziłem co do klawisza "O", no ale na twoje specjalne życzenie :P

BeluNiO

Offline DJ Szoszo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Teleporty
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Czerwiec 2007, 14:41:22 »
Cytat: BeluNi0
Stajesz sobie przed Orlanem i wciskasz "B" - czym wywołujesz konsolę ze swoimi statystykami, wpisujesz "marvin" i ponownie klawisz "B". Powienien ci się pojawić napis w prawym górnym rogu: MARVIN MODE. Następnie stań przed Orlanem tak, żeby ci podświetliło jago nazwę i wciśnij klawisz "O". Teraz jesteś Orlanem, ale nic nie widzisz, bo ci ściana za nim zasłania, a nie możesz się ruszyć, bo Orlan jest przygwożdżony do ziemi. W tej sytuacji naciskasz F8 i robisz Orlanem respawna i teraz możesz się ruszać nim jak chcesz. Wchodzisz teraz w jego ekwipunek i wyrzucasz klawiszem "lewy alt" klucz z jego ekwipunku. Stajesz teraz przed sobą, jak ci się pojawi napis nad twoją głową "JA" to znowu naciskasz "O" i jesteś już sobą. Teraz tylko podnosisz klucz z ziemi i już go masz. Jeżeli nie chcesz dalej grać na kodach to znowu wpisz "marvin" w konsoli i tryb marvina ci się wyłączy.


No ewentuanie prostsze rozwiązanie niewymagające klucza:

stajesz z włączonym marvin-modzie przed drzwiami do teleportu i naciskasz klawisz "K", który teleportuje cię kilka kroków do przodu.

P.S. Wydawało mi się, że w poprzednim poście dość jasno się wyraziłem co do klawisza "O", no ale na twoje specjalne życzenie :P

BeluNiO


 

 

Dziękuje bardzo. Normalnie sam bym tego nie zrobił.


Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Teleporty
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Czerwiec 2007, 14:51:11 »
Nie ma za co, napisz w PW jeżeli coś poszło nie tak, żeby nie zaśmiecać forum. Pomyślimy co z tym dalej zrobić.

BeluNiO
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec 2007, 14:52:14 wysłana przez BeluNi0 »

Forum Tawerny Gothic

Teleporty
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Czerwiec 2007, 14:51:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top